Technikum Przemysłu Drzewnego z Jarocina poszukuje absolwentów …

Z okazji jubileuszu 70-lecia naszej Szkoły mamy zaszczyt zaprosić Państwa w imieniu własnym i Komitetu Organizacyjnego Obchodów Jubileuszu 70-lecia  powstania Technikum Przemysłu Drzewnego (obecnie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie) na uroczysty zjazd absolwentów, który odbędzie się w ZSP nr 1 w Jarocinie  w dniu 16.09.2017 r.  Szczegóły organizacyjne znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły www.zsp1jarocin.edu.pl

Ponieważ pierwsi absolwenci opuścili mury szkoły prawie 70 lat temu, kontakt ze wszystkimi jest praktycznie niemożliwy. Dlatego zwracamy się z prośbą  do Państwa, abyście pomogli dotrzeć do możliwie największej liczby naszych szkolnych koleżanek i kolegów. Bardzo prosimy o jak najszersze rozpropagowanie informacji o tym wydarzeniu wśród przyjaciół, znajomych, absolwentów wszystkich rodzajów szkół wchodzących w skład dawnego Technikum Przemysłu Drzewnego,  późniejszego Zespołu Szkół  Zawodowych Nr 1 i obecnego  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.

Z góry serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.
Leszek Cieślak
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Obchodów Jubileuszu 70-lecia ZSP Nr 1 w Jarocinie

 

You may also like...

3 komentarze

  1. tadeusz urtnowski napisał(a):

    Chce uczestniczyc w tej imprezie szkole ukończylem w 1977 roku
    Tadeusz Urtnowski tadeuszurt@gmail.com

  2. Jan Krakowiak napisał(a):

    Dzięki Waszej wspaniałej rocznicy spotkałem po ok. 50 latach, można powiedzieć odnalazłem przyjaciela z lat młodości, Waszego absolwenta Jerzego Wołoszyńskiego.
    Dziękując serdecznie pozdrawiam Was Wszystkich :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *