Inwestowanie w nieruchomości

Dyskusje na temat stanu budownictwa drewnianego w Polsce.
Post Reply
anatol1
Posts: 11
Joined: Fri 16 Apr, 2021

Inwestowanie w nieruchomości

Post by anatol1 » Tue 21 Sep, 2021

Co sądzicie o inwestowaniu w nieruchomości? Jeżeli jesteście zainteresowani inwestycjami w nieruchomości, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić oferte firmy Condo. Są to specjaliści w swojej branży, którzy wyszukują najlepsze apartamenty pod inwestycje.


HEtheridge60
Posts: 1
Joined: Wed 22 Sep, 2021
Contact:

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post by HEtheridge60 » Wed 22 Sep, 2021

Obecnie uważam, że w tej chwili jest za późno na taką inwestycję. Ceny strasznie poszybowały do góry, brak materiałów, brak rąk do pracy, inflacja i niedługo mają podnieść stopy procentowe. Mamy teraz ogromną bańkę cenową przez którą jest o wiele trudniej o kredyt, a gdy pęknie, to zostaniemy z tym drogim kredytem. Warto zaczekać i popatrzeć na rozwój sytuacji.

Fogg
Posts: 13
Joined: Mon 28 Aug, 2017

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post by Fogg » Tue 12 Oct, 2021

Jak dla mnie to dobry pomysł, ale chyba lepiej poczekać, bo tak jak pisze HEtheridge60 sytuacja jest bardzo niepewna

Dawidek
Posts: 5
Joined: Thu 02 Dec, 2021

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post by Dawidek » Thu 02 Dec, 2021

Według mnie obecnie jest to bardzo dobre wyjście, sam się nad tym zastanawiam.

hylia7044
Posts: 16
Joined: Thu 02 Dec, 2021

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post by hylia7044 » Mon 06 Dec, 2021

Ja uważam że taka inwestycja jest dobra i przyszłościowa. Jak odłożę troszkę więcej pieniędzy to na pewno zainwestuję.

czerwinskikonrad88
Posts: 1
Joined: Fri 29 Apr, 2022
Contact:

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post by czerwinskikonrad88 » Fri 29 Apr, 2022

W obecnych czasach chyba nie ma co trzymać pieniędzy trzeba inwestyować ja osobiście myślałem nad zakupem apartamentu w hiszpanii, mieć go na wakacje i wynajmować. Jest wiele agencji które się zajmują wynajem tak jak np. ESP Holidays która oferuje apartamenty na wynajem hiszpania.

wrak
Posts: 12
Joined: Thu 12 Aug, 2021

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post by wrak » Sun 03 Jul, 2022

Zakup nieruchomości to zawsze wydarzenie ważne, ale też pewna obawa przed tym, że coś nie będzie się w papierach zgadzać, ktoś nas oszuka i tak dalej. Dlatego zdecydowanie dobrze jest skorzystać z biura.

karola23
Posts: 1
Joined: Wed 20 Jul, 2022

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post by karola23 » Wed 20 Jul, 2022

Hej,
Inwestować zawsze warto :)

Tolas002
Posts: 6
Joined: Mon 14 Mar, 2022

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post by Tolas002 » Thu 08 Sep, 2022

Ja właśnie dzięki inwestowanie w grunty dowiedziałam sie gdzie ulokować swoje pieniądze. Już zarobiłam sporą kwotę na tym i jestem bardzo zadowolona. Na ich stronie znajdziecie właśnie różne poradniki do zakupienia i szkolenia które bez problemu mozecie oglądać w domu. Polecam

wczasyprawko
Posts: 2
Joined: Mon 12 Sep, 2022

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post by wczasyprawko » Mon 12 Sep, 2022

Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie :-)

VladislavBordoj
Posts: 1
Joined: Wed 14 Sep, 2022

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post by VladislavBordoj » Wed 14 Sep, 2022

Inwestowanie w nieruchomości to dość ciekawa sprawa. Ja też bym tak zrobiła, gdybym miała pieniądze :(

wodna12
Posts: 3
Joined: Wed 21 Dec, 2022

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post by wodna12 » Tue 27 Dec, 2022

Sama również chciałam zainwestować w nieruchomość jednak ceny sporo poszły w górę dlatego na chwilę obecną zdecydowałam się na inwestycje w fundusz obligacji.

Eseld26
Posts: 1
Joined: Tue 21 Nov, 2023

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post by Eseld26 » Tue 21 Nov, 2023

Ze swojej strony polecam witrynę https://astromagia.info

Marek999
Posts: 15
Joined: Wed 29 Nov, 2023

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post by Marek999 » Wed 29 Nov, 2023

Inwestowanie w nieruchomości to dość popularna opcja, ale zawsze wiąże się z ryzykiem. Firma Condo wydaje się oferować specjalistyczną pomoc w zakresie poszukiwania odpowiednich apartamentów pod inwestycje, co może być przydatne dla zainteresowanych. jednak zawsze warto dokładnie zbadać każdą ofertę i firmę przed podjęciem decyzji. Może ktoś ma doświadczenie z tą firmą i podzieli się opinią? Przede wszystkim, trzeba mieć jasny plan inwestycyjny i zrozumienie rynku nieruchomości.
Pozdrawiam, Marek 😊



Post Reply

Return to “Problemy i perspektywy”