rozdarta pomiędzy drewnem, a suporeksem

Dyskusje na temat stanu budownictwa drewnianego w Polsce.
Post Reply
musiak
Posts: 5
Joined: Sat 20 Jan, 2007

rozdarta pomiędzy drewnem, a suporeksem

Post by musiak » Sat 20 Jan, 2007

Dziekuję za odpowiedzi, trochę rozwiały moje wątpliwosci, no i Pan Wojtek ma zupełną rację z grilem, pozostała mi jednak watpliwość co do kosztu budowy domu drewnianego.
Poznałam "Pana górala" (specjalizuje się w budownictwie drewnianym), który zaproponowal budowę domu drewnianego (deska prostokątna) - cena do 100 m 2 ok. 47. 000zl (w tym drewno). Widzialam jeden dom, który zbudował (niestety tylko na zewnątrz) - jest śliczny :!: , ale czy ta cena gwarantuje solidny dom. Bardzo proszę o wszelkie uwagi, pomysły i odpowiedzi na wątpliwości rozdartej pomiędzy drewnem a suporeksem musiaczki pozdrawiam i dziękuję


kombi
Posts: 53
Joined: Sun 20 Mar, 2005

Post by kombi » Sun 21 Jan, 2007

witam poczytaj moje posty a nabierzesz przekonania ze WARTO drewniaka budowac nie wiem skąd jesteś ale jak bys był w okolicach szczecina to zapraszam do mnie na budowę na wizje lokalna NIE TAKI SZKIELETOR STRASZNY JAK GO OPISUJĄ POZDRAWIAM

musiak
Posts: 5
Joined: Sat 20 Jan, 2007

odpowidź na zaproszenie

Post by musiak » Sun 21 Jan, 2007

Jestem ze Szczecina i chetnie zobaczę budowę. Pozdrawiam

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 21 Jan, 2007

musiak,
gratuluję - dokonałaś 5.000-go wpisu na naszym Forum.

W nagrodę chciałbym przekażać Ci komplet Katalogów Budownictwa Drewnianego z lat 2002 - 2007. Proszę prześlij na moje priva namiary na siebie.

Jeszcze raz gratuluję i mam nadzieję, że dzięki temu Twoje rozterki zostaną rozwiane i ... budować będziesz dom drewniany.


Post Reply

Return to “Problemy i perspektywy”