Pytanie do experta

Dyskusje na temat stanu budownictwa drewnianego w Polsce.
Post Reply
erdixo
Posts: 1
Joined: Thu 19 Jun, 2008
Location: Sulechów

Pytanie do experta

Post by erdixo » Thu 19 Jun, 2008

Witam! Posiadam dzialke budowlana i zawod dekarza z doswiadczeniem wraz z elementami ciesielstwa:D Czy wykorzystujac w/w doswiadczenia oraz fachowa literature oraz staranne przygotowanie do budowy jestem w stanie wykonac dom o konstrukcji szkieletowej? Dodam iz mial by to byc dom o dosc prostej budowie ok. 80 m2. Prosze o opinie w tej sprawie. Pozdrawiam


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Thu 19 Jun, 2008

I czego oczekujesz od Forumowiczów czy tez ode mnie? Czy mamy Cię zdopingować do budowy domu? Dla Ciebie? Dla sąsiada? Czy dla rodziny?
Jak myslisz, czy ja czy Forumowicze poprą Twoje działania? Napewno będą różne zdania na ten temat - jedni powiedza - buduj, dasz radę, inni - chłopie odpuść sobie, to wcale nie jest takie proste. Ja osobiście jestem w tej drugie grupie. I to wcale nie dlatego że dasz radę, ale dlatego że - lekarz niech leczy, fotograf niech robi zdjęcia, a domy niech budują budowniczy.

Przepraszam, ale jakie są Twoje doświadczenia w budowie domów, z jakiej literatury masz zamiar korzystać, co wiesz na temat folii i zasad ich montażu na budynkach o lekkiej konstrukcji szkieletowej? A są to elementy, których montaż decyduje o trwałości budynku. Takich pytań mógłym zadawać Ci wiele? Znajdziesz na wszystkie te pytania odpowiedzi?

Ja Cię dopingować nie będę, gdyż moje zdanie na ten temat już znasz. A co na to Forumowice?

Bartosz
Posts: 66
Joined: Tue 10 Apr, 2007

Post by Bartosz » Fri 20 Jun, 2008

Wojciech Nitka wrote: lekarz niech leczy, fotograf niech robi zdjęcia, a domy niech budują budowniczy.
Zdecydowanie w tej materii zgadzam sie z Wojtkiem.
Pzdr


Post Reply

Return to “Problemy i perspektywy”