Suszenie prania w drewnianym domu

Dyskusje na temat stanu budownictwa drewnianego w Polsce.
Post Reply
101
Posts: 3
Joined: Tue 27 Oct, 2009

Suszenie prania w drewnianym domu

Post by 101 » Tue 27 Oct, 2009

Spotkałem się z opinią aby w drewnianym domu kanadyjskim) uważać na wilgotność powietrza powyżej 70%. Co zatem robić z praniem, suszyć? Podczas suszenia wilgotność skacze do 75%.


Piotr tomrer
Posts: 192
Joined: Sat 15 Sep, 2007
Location: Notteroy-Norwegia

Post by Piotr tomrer » Wed 28 Oct, 2009

Susz na zewnątrz, w pomieszczeniu dobrze wentylowanym lub kup suszarke bebnową. :mrgreen:
Ja miałem inną zagadke, mianowicie wracając z pracy czułem, że w salonie jest wilgotne powietrze, myślałem, że to z powodu nieużywania wyciągu w czasie gotowania co zdarza sie mojej zonie. A salon mamy połączony z kuchnia, dziwiłem się widząc skroplona pare na szybach ale moja droga żona uparcie twierdziła, że wyciąg nad kuchnia jest zawsze włączony. Wróciłem jednak kiedyś wcześniej z pracy i przyłapałem moją żonę na ... prasowaniu! :roll: Z żelazka unosiły się kłęby pary, które tworzyły w domu klimat sauny. Udzieliłem mojej żonce instruktarzu i od tej pory to się nie zdarza. Więc jeśli chodzi o prasowanie to znając temat z autopsji radzę uważać. :mrgreen:

Tobi
Posts: 69
Joined: Thu 11 Jun, 2009
Location: Katowice
Contact:

Post by Tobi » Wed 28 Oct, 2009

Tzn. już nie prasuje czy prasuje w ogrodzie? :)

Piotr tomrer
Posts: 192
Joined: Sat 15 Sep, 2007
Location: Notteroy-Norwegia

Post by Piotr tomrer » Wed 28 Oct, 2009

Nie wlewa do żelazka polowy wiadra z ustawieniem na max. :mrgreen:

Greg Olchawski
Posts: 723
Joined: Fri 02 Mar, 2007
Location: Floryda/Poznan

Post by Greg Olchawski » Fri 12 Mar, 2010

Tobi wrote:Tzn. już nie prasuje czy prasuje w ogrodzie? :)
:lol: prawie oblalem sie herbata. dobre :lol:
Class-1 License, Building Construction (Comercial & Residential), St.Johns Co, Florida (USA)
Class-2 License, Carpentry (Structural, Rough/Frame & Finish), St.Johns Co, Florida (USA)
NAHB (National Association of Home Builders)
obecnie: Poznań, PL



Post Reply

Return to “Problemy i perspektywy”