przyłącza zewnętrzne

Dyskusje na temat stanu budownictwa drewnianego w Polsce.
Post Reply
warkot
Posts: 1
Joined: Mon 27 Feb, 2006

przyłącza zewnętrzne

Post by warkot » Mon 27 Feb, 2006

ile może kosztować doprowadzenie wody i prądu do domu? rury są w drodze graniczącej z działką, słup z prądem jest na sąsiedniej działce należącej do osoby od której kupowałam ziemię. Chodzi mi oczywiście o koszty robocizny, pozwoleń i wszystkiego co związane z tym procesem (działka jest w okolicach Tarczyna)


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 27 Feb, 2006

Wybacz, ale my na takie pytanie nie jesteśmy w stanie Ci odpowiedzieć. Może Forumowicze, którzy w ostatnim okresie przyłącza zakładali.

Cena bez wątpienia zależeć będzie od odległości do budynku, jakości gruntu, użytych materiałów, a także ekipy która te roboty będzie wykonywać. Należy zatem poczekać, może jacyś Forumowicze się odezwą i przedstawią swoje poniesione koszty.

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Mon 27 Feb, 2006

Witam

warkot
jest taka funkcja na forum jak SZUKAJ :lol: :lol: (patrz w górze strony)
wpisz słowo przyłącza i powinieneś znależć część informacji :lol: :lol:

pozdrawiam

alex.57
Posts: 56
Joined: Tue 15 Nov, 2005
Location: Bory Tucholskie

Post by alex.57 » Thu 02 Mar, 2006

Witam wszystkich! ceny" gorące" z ub. tygodnia: przyłącze elektryczne koszt inwestycji poniesiony przez Zakład Energetyczny 8878 zł .moja odpłatność 2700 ( z vat) jest to koszt "podciągnięcia "ok. 250 m kabla od transformatora do granicy działki,dotyczy rejonu działania ENEA SA.
przyłączenie wody bez opłat, mój koszt- to wykonanie takiego przyłączenia zgodnie z otrzymanymi warunkami i przekazanie po odbiorze na majątek Gminnego zakładu komunalnego.Od 1 września 2005 roku nie ma opłat za sam fakt przyłączenia sieci wod/kan. Pozdrawiam i aby do wiosny!


Post Reply

Return to “Problemy i perspektywy”