Discovery Travel & Living

Interesujące miejsca w Sieci
Arek_
Kontakt:

Discovery Travel & Living

Post autor: Arek_ » pn 07 mar, 2005

Od jakiegos czasu w mojej kablowce leci program Travel & Living. Czesto pokazuja tam jak ludzie w Anglii buduja domy z drewna. Polecam.

Arek

Post autor: Arek » wt 08 mar, 2005

A ile płacisz za kablówkę? Mnie w zasadzie nie stać na taki luksus - wysarczą mi rodzime programy (zresztą i tak w nich nic nie ma ciekawego - same odgrzewane kluchy). W Warszawie żeby oglądać Travel & Living, musisz wybulić ok. 70zł/miesiąc

Wojciech Nitka
Kontakt:

Post autor: Wojciech Nitka » ndz 20 mar, 2005

A możesz podać w jakie dni i w jakich godzinach nadawane są wspomniane programy? Napewno wielu Forumowicz będzie chciało skorzystać z oglądania tych programów.

Piotr Jaskulski

Post autor: Piotr Jaskulski » wt 22 mar, 2005

Tez od czasu do czasu ogladam, wiec pozwole sobie odpowiedziec. W soboty, niedziele i bodajze srody. Ten kanal nadaje bloki 3-4 godzinne powtarzane caly dzien, wiec mozna ogladac nawet 4 razy ;-) Pierwszy jest ok. 10.50, ostatni po 22. Domki sa rozne. Murowane, drewniane, kamienne (np. rekonstrukcje domostw z XVIII w). Byl dom szkieletowy -prefabrykowany, sprowadzony do Anglii z USA, byl dom konstruowany z drewnianych dwuteownikow sprowadzonych ze Skandynawii. Byl ciekawy odcinek w ktorym pokazano segmenty szkieletowe jako budownictwo socjalne - wspolbudowane przed przyszlych mieszkancow w ramach spoldzielni - calkiem ladne szkieletory, z zewnatrz obudowane warstwa cegiel.
Tytul cyklu przetlumaczono chyba jako Wielkie projekty - tego trzeba szukac w programach.

Pozdrawiam
Piotr

Arek_
Kontakt:

Post autor: Arek_ » wt 22 mar, 2005

Tutaj jest strona www tego programu http://www.discoverypolska.com/_listing ... age_code=P

Jednak w ramowce juz nie widze programu Grand Designs. Byc moze beda jeszcze powtarzac lub beda nowe odcinki wkrótce.

Wojciech Nitka
Kontakt:

Post autor: Wojciech Nitka » wt 22 mar, 2005

Dzięki,
Mam nadzieję, że wielu Forumowiczów będzie poszukiwać tego programu. Ja również.

Pozdrawiam

Abak
Kontakt:

Re: Discovery Travel & Living

Post autor: Abak » pt 30 wrz, 2016

oglądałam, ale bardziej mnie interesują realia w Polsce

mati34

Post autor: mati34 » śr 23 sie, 2017

Można gdzieś w internecie oglądać ten program?

Wojciech Nitka
Kontakt:

Post autor: Wojciech Nitka » śr 23 sie, 2017

Właśnie na programie Fokus leci o budowie domu z bali w Stanach ....

marian545

Post autor: marian545 » śr 20 wrz, 2017

Wszystkie programy Discovery są bardzo dobre. Dużo ciekawej wiedzy na różne tematy. Oczywiście do późnego popołudnia leci sam "chłam" ale wieczorami jest co oglądać. Teraz nie wiem czy nie mylę kanału Discovery z innym ale jest program w którym pokazują jak ludzie zamożni kupują domy czy to z bali czy standardowe z pięknym widokiem mając określony budżet. Aż człowiek czuje się na chwile bogaty :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Interesujące miejsca w Sieci”