przeróbka projektu z murowanego na szkieletowca

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
rafid1
Posts: 4
Joined: Sun 07 Nov, 2010

przeróbka projektu z murowanego na szkieletowca

Post by rafid1 » Sun 07 Nov, 2010

WITAM , BARDZO PODOBA MI SIE PROJEKT DOMU 036SIGNUM www.wm.com.pl PRACOWNIA Z GDAŃSKA MAM PYTANIE CZY KTOS MOŻE MI POMÓC W PRZEROBIENIU TEGO PROJEKTU NA SZKIELETOWY I ORIENTACYJNY KOSZT TAKIEJ PRZERÓBKI Z GÓRY DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 07 Nov, 2010

Spytaj w samej pracowni.
O ile mi wiadomo sami opracowują projekty w technologii szkieletu drewnianego. Jak sie nie dogadasz, to napisz - podam namiary na współpracującą z nami panią architekt.
Pozdrawiam.

rafid1
Posts: 4
Joined: Sun 07 Nov, 2010

Post by rafid1 » Mon 08 Nov, 2010

Witam, niestety pani z pracowni powiedziała, że oni nie robią projektów w szkielecie i żeby poszukac architekta na własną rękę. Więc jeśli to możliwe to poproszę namiary na kogoś kto to zrobi.

witia2807
Posts: 48
Joined: Mon 28 Sep, 2009
Location: małopolska
Contact:

Post by witia2807 » Fri 26 Nov, 2010

Witam,
Nasza firma współpracuje z architektem który projektuje domy w systemie szkieletowym od lat. Zajmuje się też przeprojektowywaniem domów z murowanych na szkieletowe.
W razie pytań proszę pisać na priv to podam namiary. Architekt jest z Myślenic k/Krakowa

areks
Posts: 6
Joined: Sat 17 Mar, 2012

Post by areks » Tue 20 Mar, 2012

Na jakiego typy koszty trzeba się przygotować, kupując w miarę nieskomplikowany projekt w technologi tradycyjnej i chcąc go przekształcić na szkieletową? Powierzchnia użytkowa koło 130 m2.
Nie wiem dlaczego tak mało jest propozycji projektów domów szkieletowych...

Andrio
Posts: 1
Joined: Mon 29 Dec, 2014

Re: przeróbka projektu z murowanego na szkieletowca

Post by Andrio » Mon 29 Dec, 2014

Andrio
Grafika strona jest w trakcie przerabiania, stąd webmaster wyłączył ją chwilowo. W najbliższych dniach będzie udostępniona w nowej wersji.
We are the leading the world in providing best 1z0-804 and prep solutions. Our incredible offers for 640-864 - exam and 200-101 - questions at reasonable prices; our www.tabor.edu is very rare in Florida Institute of Technology.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re:

Post by Wojciech Nitka » Mon 29 Dec, 2014

areks wrote:Nie wiem dlaczego tak mało jest propozycji projektów domów szkieletowych...
Wejdź na stronę - www.projektydomowdrewnianych.com.pl - znajdziesz ponad 1.100 projektów domów z drewna, w tym i szkieletowych.



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”