Czy ceny są uzasadnione

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
monika73
Posts: 9
Joined: Thu 29 Aug, 2013
Location: Łódź i okolice
Contact:

Czy ceny są uzasadnione

Post by monika73 » Thu 29 Aug, 2013

Witam wszystkich,
jestem nowa na forum, i szukam pomocy specjalistów.
Zdecydowaliśmy się z mężem kupić kawałek ziemi i postawić na nim domek drewniany. Wstępnie wybraliśmy już kilka projektów. Chciałam Was poprosić, żebyście rzucili okiem na projekt Motek i Koliba z tej strony http://www.archeton.pl/gotowe-projekty- ... rewnianego i ocenili czy ceny są uzasadnione.
Bardzo zależy mi na każdej opinii. Pozdrawiam.
Monika


Migorz
Posts: 3
Joined: Sun 01 Sep, 2013

Post by Migorz » Sun 01 Sep, 2013

Piękne domki, jednak w kwestii cen to dużo Ci nie pomogę. Niech ktoś bardziej kompetentny się wypowie :)

addme
Posts: 1
Joined: Tue 04 Feb, 2014

Post by addme » Tue 04 Feb, 2014

Mam przyklejony styrodur i zastanawiam się czy "zaciągnąć" go jakimś klejem i siatką, czy nie ma takiej potrzeby, bo czytałem gdzieś na innym forum, że warto "zaciągnąć" część ponad ziemią i ostatnie pytanie dotyczy odizolowania papą zalanego wieńca na którym będzie przyczepiana na kotwy rozporowe oczep dolny z drewna, ponieważ Danmar zażyczył sobie zaizolowanie papą tego elementu i nie wiem jak dokładnie to wykonać ( czy ta papa ma wychodzić na zewnątrz za styrodur a do środka ma zmierzać do samej płyty???

zygi333
Posts: 5
Joined: Wed 09 Jul, 2014
Contact:

Re: Czy ceny są uzasadnione

Post by zygi333 » Wed 09 Jul, 2014

trochę drogo ale w normie znalazłem projekty za 1600 zł domku 101 m2

matiszati
Posts: 25
Joined: Fri 03 Oct, 2014

Re: Czy ceny są uzasadnione

Post by matiszati » Fri 03 Oct, 2014

Budowa domów z drewna JUŻ do tanich nie należy i tak samo się porobiło z projektami widzę.

cindylauper
Posts: 14
Joined: Mon 01 Sep, 2014

Re: Czy ceny są uzasadnione

Post by cindylauper » Fri 09 Jan, 2015

Dobre projekty domów mają swoją cenę, a nie łatwo jest w przypadku drewnianych konstrukcji, najlepiej porównaj sobie kilka firm, na MG Projekt też znajdziesz takie projekty, a może akurat będą mieli jakąś promocje?



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”