Jeśli nie L-34 to co?

Techniczne aspekty projektów domów z bali
Post Reply
pokonewka
Posts: 2
Joined: Fri 12 Jan, 2007
Location: Warszawa -> Dziekanów

Jeśli nie L-34 to co?

Post by pokonewka » Fri 12 Jan, 2007

Witam,
cieszę się, że trafiłam na to forum. Przymierzamy się do budowy domu z bali, jesteśmy obecnie na etapie wyboru projektu. Jest z tym niestety duży problem, gdyż projektów gotowych jest stosunkowo niewiele w porównaniu z tzw. technologią tradycyjną.
Wstępnie wybraliśmy projekt L-34 z popularnej na tym forum pracowni p. Iwanka: http://www.moj-dom.pl/33,bale,oferta_de ... ml#projekt

Projekt ten spełnia większość z naszych wymagań (nie-góralski charakter domu, garaż w bryle budynku, 3 sypialnie + gabinet na parterze, wiatrołap, schody nie w salonie). Jednak ma też pewne wady: mały gabinet, brak garderoby, tylko jedna łazienka + malutkie wc na dole, brak spiżarni. Nurtuje mnie też, gdzie właściwie miałabym postawić pralkę, skoro i wanna i prysznic muszą być w łazience na piętrze. Być może to nie wszystkie wady tego projektu, może na coś jeszcze zwrócicie moją uwagę?

I zasadnicze pytanie - może ktoś z Was widział gdzieś ciekawy projekt spełniający nasze marzenia? Przekopuję internet wzdłuż i wszerz, ale może nie dość wnikliwie, albo nie dość szczęśliwie?

Pozdrawiam,
Pokonewka


Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów z bali”