Szukam architekta - pensjonat z bali

Techniczne aspekty projektów domów z bali
Post Reply
kyeelt
Posts: 1
Joined: Thu 20 Aug, 2009

Szukam architekta - pensjonat z bali

Post by kyeelt » Thu 20 Aug, 2009

Witam
SZukam architekta , który zrobiłby projekt pensjonatu ok. 20 pokoi z łazienkami, cz. mieszkalna, gastronomiczna, mini spa.
Obiekt będzie znajdował się w Lądku Zdroju, niedaleko Kłodzka.
Proszę o kontakt kyeelt@interia.pl


Patrick99
Posts: 1
Joined: Tue 21 Apr, 2015

Re: Szukam architekta - pensjonat z bali

Post by Patrick99 » Tue 21 Apr, 2015

To jest wyjątkowo przyjemne i średnio po .... Ty pokręcił umieszczenie go .... Dzięki ton na umieszczenie go .... !!!!

saltepano
Posts: 9
Joined: Fri 11 Dec, 2015

Re: Szukam architekta - pensjonat z bali

Post by saltepano » Fri 11 Dec, 2015

Wow! 20 pokoi. Powodzi się!

SylwiaDawidziuk
Posts: 1
Joined: Wed 10 Feb, 2016

Re: Szukam architekta - pensjonat z bali

Post by SylwiaDawidziuk » Wed 10 Feb, 2016

Miałam do czynienia z architektem, który podjął się projektu mojego pensjonatu w górach, więc myślę, że poradzi sobie i z Twoim projektem. Nasza współpraca przebiegała bardzo pomyślnie, a muszę przyznać, że nie był to łatwy teren, ani moje wymagania też do najprostszych nie należały :) To co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło to było podejście do klienta. Zawsze życzliwi architekci brali wszystkie moje komentarze pod uwagę, a gdy czegoś się nie dało zrobić dostawałam wyczerpujący opis dlaczego, a przy tym inną możliwość rozwiązania problemu :) Firma nazywa się [ingerencja admina - to nie jest Forum do taniej reklamy] i jest ze Śląska, ale chyba nie ma żadnych problemów z dojazdami.
Pozdrawiam, Sylwia

Odagmara
Posts: 20
Joined: Tue 18 Oct, 2016

Re: Szukam architekta - pensjonat z bali

Post by Odagmara » Wed 19 Oct, 2016

Czy udało sie zrealizować projekt?

User avatar
Mantis
Posts: 12
Joined: Tue 17 Jan, 2017

Re: Szukam architekta - pensjonat z bali

Post by Mantis » Tue 11 Apr, 2017

Myślę, że w takiej sytuacji również warto zastanowić się nad odpowiednią aranżacją wnętrz, szczególnie jeśli w pensjonacie ma się znajdować tak wiele pokoi dla gości. Myślę, że pomoc możesz znaleźć na http://krakowska31.pl/, jeżeli tylko zależy Ci na doskonałej jakości wnętrz i całego wyposażenie. Ja w sumie całkiem niedawno remontowałem salon i dwa pokoje, bardzo brakowało mi konkretniejszych pomysłów, dlatego wolałem sięgnąć po pomoc specjalistów. ;)



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów z bali”