Naturalna wełna mineralna firmy Knauf Insulation ECOSE

Techniczne aspekty materiałów dla domów szkieletowych
Post Reply
rajma
Posts: 4
Joined: Tue 26 Jan, 2010
Location: Białystok

Naturalna wełna mineralna firmy Knauf Insulation ECOSE

Post by rajma » Thu 18 Mar, 2010

Witam Firma Knauf Insulation wprowadza do sprzedaży naturalną wełnę mineralną wyprodukowaną przy użyciu innowacyjnej technologii ECOSE. Ponieważ jestem zainteresowany zastosowaniem jej w moim przyszłym domu poszukuję opinii na temat tego produktu. Pozdrawiam.


wyciosany
Posts: 3
Joined: Sun 21 Mar, 2010

Post by wyciosany » Sun 21 Mar, 2010

dołączam się do pytania

rajma
Posts: 4
Joined: Tue 26 Jan, 2010
Location: Białystok

Re: Naturalna wełna mineralna firmy Knauf Insulation ECOSE

Post by rajma » Wed 24 Mar, 2010

Widzę że ekspertom na tym forum ciężko odpowiedziec na zadane pytanie! Bo nie wierzę że nie posiadają opini na temat tej wełny. I dodam że nie zamieściłem tego postu aby reklamowac powyższy produkt!

Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Wed 24 Mar, 2010

Do kogo masz pretensje? Chyba sam do siebie za lenistwo. Poczytaj - http://www.knaufinsulation.pl/ecose-technology a w szczególności to co piszą w dolnej części strony - "Więcej informacji o naturalnej wełnie mineralnej w ECOSE Technology firmy Knauf Insulation mogą Państwo uzyskać kontaktując się z: ..."
Powodzenia.

dwronka
Posts: 394
Joined: Sun 17 May, 2009

Re: Naturalna wełna mineralna firmy Knauf Insulation ECOSE

Post by dwronka » Wed 24 Mar, 2010

rajma wrote:Widzę że ekspertom na tym forum ciężko odpowiedziec na zadane pytanie! Bo nie wierzę że nie posiadają opini na temat tej wełny. I dodam że nie zamieściłem tego postu aby reklamowac powyższy produkt!
Knauf nad ta wełną pracował dziesięć lat a sam produkt jest w sprzedaży od 3 miesięcy więc cięzko aby od razu bylo wiadomo co i jak.
Moje odczucia - mozna dosłownie spać pod wełną , pozatym niczym nie odbiega od tradycyjnej wełny szklanej czy skalnej.

wyciosany
Posts: 3
Joined: Sun 21 Mar, 2010

Post by wyciosany » Thu 25 Mar, 2010

Kubaty jeśli myślisz, że tylko ty potrafisz odszukac firmową stronę Knaufa, to gratuluję zrozumienia dla potrzebujących rzeczowej porady na dany temat.

Katarzyna S.

Post by Katarzyna S. » Sun 24 Oct, 2010

rajma wrote:Witam Firma Knauf Insulation wprowadza do sprzedaży naturalną wełnę mineralną wyprodukowaną przy użyciu innowacyjnej technologii ECOSE. Ponieważ jestem zainteresowany zastosowaniem jej w moim przyszłym domu poszukuję opinii na temat tego produktu. Pozdrawiam.
Korzyści dla użytkownika wynikające z zastosowania wełny mineralnej w ECOSE Technology:
- Doskonała charakterystyka materiału zastosowanego w budynkach, wpływa na poprawę całkowitego zrównoważonego rozwoju w budownictwie
-Technologia spoiwa wolna od formaldehydu.
-Naturalny kolor doskonale dopasowany do drewnianych konstrukcji.
-Materiał łatwiejszy w montażu, o neutralnym zapachu, bardziej miękki i mniej pylący.

Dodatkowymi zaletami są ponadstandardowe właściwości termoizolacyjne. Współczynnik przewodzenia ciepła dla wełny Classic 032 to λ=0,032W/m.
Podczas monitorowania opinii użytkowników nowej wełny mineralnej w ECOSE Technology zwracano uwagę przede wszystkim na łatwy i szybki montaż wełny oraz na fakt, iż wełna ta świetnie wypełnia izolowaną przestrzeń.
Wełna Knauf Insulation produkowana w ECOSE Technology jest ponadto doskonałym rozwiązaniem dla osób dbających o środowisko i popierających ideę zrównoważonego rozwoju w budownictwie. Nowa wełna Knauf Insulation posiada znaczny udział surowców po recyklingu i surowców odnawialnych. Materiały z wełny mineralnej szklanej i skalnej w ECOSE Technology wytworzono z zastosowaniem żywicy, która jest o 70% mniej energochłonna niż spoiwa tradycyjne.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wełny mineralnej produkowanej w ECOSE Technology oraz innych produktów Knauf Insulation służę pomocą. Pozdrawiam

Adrek
Posts: 1
Joined: Sat 18 Sep, 2010

Post by Adrek » Tue 01 Feb, 2011

Zastanawia mnie, dlaczego osoba udzielająca jedyną sensowną wypowiedź w tym temacie została usunięta? Widać, że Katarzyna S. wie o czym pisze, prawdopodobnie ma bezpośredni kontakt z firmą Knauf Insulation i może rzeczowo pomóc. A tu w zamian za konkretną wypowiedź jest wywalana z forum?



Post Reply

Return to “Materiały budowlane dla domów szkieletowych”