opinie o dachówkach/blachodachówkach GERARD CORONA

Techniczne aspekty materiałów dla domów szkieletowych
Post Reply
paulaprzygoda
Posts: 10
Joined: Wed 15 Dec, 2010

opinie o dachówkach/blachodachówkach GERARD CORONA

Post by paulaprzygoda » Thu 10 Mar, 2011

Witam ponownie :-) Mam pytanie- czy któryś z forumowiczów ma na swoim dachu dachówkę/blachodachówkę GERARD CORONA (pisze w ten sposób, bo do końca nie wiem, czy to dachówka, czy blacha). Bardzo przypadły mi do gustu domy, które buduje promopack, jestem wręcz zdecydowana budować z tą firmą. Z tego co wiem, to ich najczęstrzą propozycją jest wiór osikowy na dachu a szczerze mówiąc trochę mnie przeraża położenie drewna na dachu... Długo rozglądałam się za czymś ładnum na dach, ale blacha za brzydka, dachówka też średnio mi odpowiada a łupek jest za drogi i za ciężki. Proszę więc o opinie na temat firmy ahiroofing i ich dachów, zwłaszcza tej korony, która niewątpliwie najbardziej wpadła mi w oko i najbardziej pasowałaby do mojego wymarzonego, bajkowego domu! Z góry dziękuję za odpowiedzi!


Tomek1702
Posts: 70
Joined: Sun 05 Dec, 2010

Post by Tomek1702 » Thu 10 Mar, 2011

Moim zdaniem jest to najlepsza blachodachówka jaką można kupić. Model Gerard Corona wygląda świetnie i jest najlepszym zamiennikiem za gont kanadyjski. W przyszłym tygodniu mam spotkanie z przedstawicielem firmy i może uda mi się nawiązać współpracę a wtedy służę wszelką pomocą. Pozdrawiam

dwronka
Posts: 394
Joined: Sun 17 May, 2009

Post by dwronka » Fri 11 Mar, 2011

blachodachowka faktycznie ladna, ogladalem z zamiarem kupna. oczywiscie cena tez bardzo przystepna bo na poziomie dobrego creatona wiec dla koneserow jak znalazl. moj zapal ostudzilo kilka tysiecy w kieszeni, ktore zaoszczedzilem kupujac dobra dachowke ceramiczna ;)

magda906
Posts: 9
Joined: Thu 26 Feb, 2015

Re: opinie o dachówkach/blachodachówkach GERARD CORONA

Post by magda906 » Thu 26 Feb, 2015

hmmm ale dlaczego przeraża cie wizja drewna na dachu...moim zdaniem wygląda super. Wbrew pozorom są to dachy bardzo wytrzymałe i o wiele bardziej trwałe niż dachówka. Wiadomo o drewno trzeba dbać, bez względu na to czy to dach czy ściany.


Post Reply

Return to “Materiały budowlane dla domów szkieletowych”