EKOFIBER

Techniczne aspekty materiałów dla domów z bali
Post Reply
halszka
Posts: 8
Joined: Mon 24 Jul, 2006
Location: dolnoslaskie

EKOFIBER

Post by halszka » Sat 29 Jul, 2006

Czy ktos zastosowal u siebie ekofiber???Jakie opinie na ten temat?
Dziekuje z gory za odpowiedz i pozdrawiam...
gg 773083

domek marzen...


halszka
Posts: 8
Joined: Mon 24 Jul, 2006
Location: dolnoslaskie

Post by halszka » Mon 31 Jul, 2006

Panie Wojtku czy moge liczyc na jakies informacje od Pana???
Pozdrawiam....
gg 773083

domek marzen...

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 31 Jul, 2006

O ile dobrze czytam, to post skierowany był do Forumowiczów, którzy ewentualnie zastosowali Ekofiber, a nie do mnie. Ja nie stosowałem.

Zanim jednak odpowiem na zadane pytanie - w jakim zakresie chcesz ten Ekofiber użyć? Do ocieolenia ścian? Z jaką firmą? Do ocieplenia stropu? Proszę o więcej informacji bym mógł się szczegółowo ustosunkować do pytania.

Na zalety dotyczące materiału zapraszam na strony - http://ekofiber.com.pl/

halszka
Posts: 8
Joined: Mon 24 Jul, 2006
Location: dolnoslaskie

Post by halszka » Mon 31 Jul, 2006

Witam!!!!!!!!!

Pierwszy post byl do forumowiczow, drugi do Pana, bo pierwszy zostaje bez odpowiedzi...
Chodzi mi o ogolne sprawdzone informacje, poniewaz narazie jestem na etapie zbierania tychze informacji zanim podejme jakakolwiek decyzje. Prosze mnie nie odsylac do google, bo suche dane moge tam znalezc bez wiekszego problemu, a chodzi mi o info od fachowca, a nie firmy ktora stosuje ekofiber i stawia go kontra foliom!!!
Ale jesli zamieszalam w swojej prosbie i jest malo czytelna, to prosze o wyrazenie opini: czym i dlaczego najlepiej izolowac dom dreniany, dach i sciany zewnetrzne - ekofibrem czy foliami??? A moze jest inny sposob na izolacje??

Z gory dziekuje i pozdrawiam :)
gg 773083

domek marzen...

zeeshan
Posts: 1
Joined: Fri 02 Jan, 2015

Re: EKOFIBER

Post by zeeshan » Fri 02 Jan, 2015

Witam !!!
Zwracam się z prośbą do p. Wojtka Nitki i wszystkich forumowiczów o podanie dostępnej literatury dotyczącej remontów tradycyjnych polskich domów drewnianych. Mój ma około 50 lat. Chciałbym w nim zrobić współczesną łazienkę, instalację wodociągową i kanalizacyjną, instalację grzewczą opartą na piecach kaflowych i kuchni kaflowej. Chciałbym także zaadaptować poddasze na pokoje mieszkalne.
Wszystkim, którzy udzielą odpowiedzi z góry dziękuję.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: EKOFIBER

Post by Wojciech Nitka » Fri 02 Jan, 2015

Nie znam literatury "dotyczącej remontów tradycyjnych polskich domów drewnianych".
Do ewentualnego remontu należy podejść indywidualnie, po wcześniejszym, szczegółowym zapoznaniem się z budynkiem - w tym, układu warstw w podłodze, ścianach i dachu. Po rozpoznaniu układów warstw, będzie można ustalić założenia remontowe.



Post Reply

Return to “Materiały budowlane dla domów z bali”