bale izolowane m-bal - gdzie tkwi haczyk?

Techniczne aspekty materiałów dla domów z bali
Post Reply
zbir
Posts: 1
Joined: Fri 11 May, 2007

bale izolowane m-bal - gdzie tkwi haczyk?

Post by zbir » Fri 11 May, 2007

Witam, czy ktos z Panstwa ma jakieś doświadczenia z technologią bali izolowanych firmy Magnuslog (m-bal http://www.magnuslog.com/domy/pl/sysbal.html)? Wg ich deklaracji juz bal 190mm ma parametry cieplne U=0,27, a cena podobna do litego bala, czy to rzeczywiscie jest takie dobre czy gdzies tkwi haczyk? Jestem prawie zdecydowany podpisać z nimi umowe na realizacje domu, powstrzymuje mnie tylko to ze nigdzie w internecie nie ma niezależnych opinii na ich temat i ich technologii...

Pozdrawiam


gk83
Posts: 4
Joined: Sun 27 Dec, 2009

Post by gk83 » Sun 27 Dec, 2009

M-BAL, MAGNUS,ŁASK , Czytac.... Porażka... UWAGA ...

javascript: emoticon ('Very Happy')
OTO OPINIE ZNALEZSIONE W INTERNECIE na TEMAT SYSTEMU MBAL... zgromadzone poprzez droge FORUM/EMAIL/2009

////////////////////////////////////

Bardzo zły kontakt, bylem osobiscie w biurze... porazka... osoba ktora mnie oprowadzala totalnie nic nie wiedziala o systemie MBAL widac ze byla swieza... kontakt z biurem po 2 tyg. prawie niemozliwy przez okres 3 miesiacy.... PORAZKA.... Bardzo DROGA wycena projektu... okolice 5000-6000 tys NETTO !!!!! HAHAHAHHA .... czujesz... Ogolnie trudny kontakt z biurem... slyszalem rowniez od jednego klienta z ktorym nawizoalem kontakt - ze system wcale nie jest cieply oraz wykonanie PRZEZ PODWYKOAWCOW jest tragiczne....

NIE POLECAM Rozmyslilem sie..... Wole nie ryzykowac swoich 400 tys w System ktory nie spelnia tego co obiecuje i jeszcze jest fatalnie wykoanny i zarzadzanie wisi na poziomie Amatorki - mowie tu o biurze i budowie samej.... Poraha
Pozdrawiam
Grzegorz

////////////////////////////////////

Niestety zbyt wiele Ci nie doradze, gdyż nie zdecydowałem sie na współprace z nimi. Nie spodobał mi sie sposób ich pracy - ciężki kontakt już na etapie projektowania, dopłacanie za realizacje każdej uwagi do wstepnego projektu, więc odpuściłem.
Pozdrawiam, zdrowych spokojnych świąt
Tomek

////////////////////////////////////

witam
odradzam firmę z wielu powodów. Firma podnajmuje wykonawaców i nie kontroluje ich ani pod względem terminów ani jakości wykonania. Umowę którą z nimi się spisuje można spalić zaraz na drugi dzień... Jakość
wykonania jest tragiczna, wiele niedociągnięć, zmian bez informowania inwestora o zmianie, docinki na kolanie, praktycznie byś musiał być cały czas na budowie i pilnować a i tak byś pewnie usłyszał ta co ja "tak albo wcale... " .
Raz jak nie dokonałem odbioru bo nie było skończony etap, a chcieli pienbiądze to powiedzieli że zostawią budowę, czyli mały szantażyk.... Co do samego systemu to jego wady : nie są to domy ciepłe, wiem bo grzeję
już drugi sezon, nie są one ciche, mieszkam na wsi i mam ciszę ale gdybym mieszkał przy drodze to pewnie bym nawet telewizora nie obejrzał. I najlepsze jak gryzonie wejdą Ci w ścianę to się wściekniesz...
Co do "zakręcenia" w biurze, tam rządzi niepodzielnie prezes ale on na rozmowy wysyła ludzi, a potem ich wymienia. ja rozmawiałem przynajmniej z 3 osobami które wiem że już tam nie pracują. przy takiej rotacji kadry firma nie będzie pracować dobrze.
Jest wiele firm robiących "szybkie" domy, nie wybieraj tej, gdybym mógł cofnąć czas to nie zrobił bym tego błędu. Mam sąsiadów którzy budowali się obok i tam to wyglądało pięknie u mnie była porażka...
Pozdrawiam
Piotr

////////////////////////////////// Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Post Reply

Return to “Materiały budowlane dla domów z bali”