domek wielofunkcyjny

Aspekty budowy i utrzymania domków letniskowych
Post Reply
Shantia
Posts: 3
Joined: Mon 23 Nov, 2020

domek wielofunkcyjny

Post by Shantia » Thu 17 Dec, 2020

Tak się zastanawiam, czy z domku letniskowego dałoby się korzystać w inny sposób?
Chodzi mi o to, że funkcje wypoczynkowe spełnia przez 3-4 miesiące w roku - a przez resztę czasu budynek często stoi praktycznie nieużywany. A gdyby tak tymczasowo przerabiać go na jakiś magazyn albo składowisko rzeczy z kategorii "może przyda się w przyszłości"... Choć z drugiej strony takie składowanie różnych rzeczy może zwiększać ryzyko pożaru albo coś.. :idea:


Shantia
Posts: 3
Joined: Mon 23 Nov, 2020

Re: domek wielofunkcyjny

Post by Shantia » Wed 30 Dec, 2020

Shantia wrote:
Thu 17 Dec, 2020
Tak się zastanawiam, czy z domku letniskowego dałoby się korzystać w inny sposób?
Chodzi mi o to, że funkcje wypoczynkowe spełnia przez 3-4 miesiące w roku - a przez resztę czasu budynek często stoi praktycznie nieużywany. A gdyby tak tymczasowo przerabiać go na jakiś magazyn albo składowisko rzeczy z kategorii "może przyda się w przyszłości"... Choć z drugiej strony takie składowanie różnych rzeczy może zwiększać ryzyko pożaru albo coś.. :idea:
EDIT
Wiecie, nie mam zamiaru robić z tego zaplecza dla firmy. Żeby wdrażać specjalistyczny program w stylu https://www.consafelogistics.com/ czy coś. Taki bardziej schowek. Choć potem robić wolne miejsce na czas wypoczynku...

Tolas002
Posts: 6
Joined: Mon 14 Mar, 2022

Re: domek wielofunkcyjny

Post by Tolas002 » Tue 27 Sep, 2022

Ja właśnie posiadam domek letniskowy i często go wynajmuje. Jeżeli również chcecie posiadać taki dom to koniecznie pamiętajcie żeby sprawdzać swoją kanalizację. Ja w swoim domku mam wszystko z drewna i niestety przeciekła mi rura. Wykonałem wtedy naprawa pękniętej kanalizacji Jak dla mnie jest to najlepsza firma. Koniecznie zaglądnijcie do nich na stronę a dowiecie się jaką mają dokładnie ofertę

User avatar
Tamara344
Posts: 3
Joined: Wed 24 Jan, 2024
Location: Kraków
Contact:

Re: domek wielofunkcyjny

Post by Tamara344 » Wed 24 Jan, 2024

My korzystamy z domku sezonowo, ale nie wyobrażam sobie przed każdym sezonem "odgracać" go z takich rzeczy. I gdzie je potem składować latem?

On11
Posts: 5
Joined: Tue 09 Jan, 2024

Re: domek wielofunkcyjny

Post by On11 » Mon 26 Feb, 2024

:D Taki urok domków letniskowych, że na ogół wykorzystywane są przez jakiś określony czas w roku w sezonie letnim. A tak stoi nieużywany... No cóż...



Post Reply

Return to “Domki letniskowe”