Jakie meble radziłbyś kupić do wiejskiego

Aspekty budowy i utrzymania domków letniskowych
Post Reply
Grigrivos
Posts: 1
Joined: Mon 05 Jul, 2021

Jakie meble radziłbyś kupić do wiejskiego

Post by Grigrivos » Mon 05 Jul, 2021

Jakie meble radziłbyś kupić do wiejskiego domu? Chcę ją uporządkować.


Jsser
Posts: 1
Joined: Mon 05 Jul, 2021

Re: Jakie meble radziłbyś kupić do wiejskiego

Post by Jsser » Mon 05 Jul, 2021

Wydaje mi się, że meble rattanowe najlepiej nadają się do dawania. Krzesło z rattanu kupiliśmy, więc bardzo zadowoleni z zakupu. Krzesło idealnie wpisuje się w podmiejski klimat miejsca. Wygląda na wysoką jakość i schludny. Dostawa została zrealizowana w ciągu około trzech dni od daty złożenia zamówienia. Tak więc meble rattanowe są najlepszą opcją na letnią rezydencję.

baskel80
Posts: 1
Joined: Wed 28 Jul, 2021
Contact:

Re: Jakie meble radziłbyś kupić do wiejskiego

Post by baskel80 » Wed 28 Jul, 2021

a co Ci się podoba? Jaki styl? Dla mnie nie ma znaczenia, czy to domek wiejski, czy pokój w eleganckim hotelu. Najważniejsze jest to, co Tobie się podoba i w jakim otoczeniu będziesz czuł/a się dobrze, wygodnie. Ja lubię styl vintage. Lubię prostotę i minimalizm. Pamiętaj, że to Twój domek i to TY decydujesz :)

pozdrawiam

EJ1985
Posts: 1
Joined: Wed 28 Jul, 2021
Contact:

Re: Jakie meble radziłbyś kupić do wiejskiego

Post by EJ1985 » Wed 28 Jul, 2021

Ważne jest decydować się na meble według swojego gustu. Lubisz jasne, ciemne, nowoczesne? Potem wtedy wg tego warto tak urządzić/zrobić wystrój wnętrza, żeby te meble i wnętrze ze sobą pasowały. W salonie dla przykładu wolę ciemniejsze kolory do dużej przestrzeni, za to w kuchni nieco jaśniej.

AkukuBernard
Posts: 22
Joined: Tue 24 Jan, 2017
Contact:

Re: Jakie meble radziłbyś kupić do wiejskiego

Post by AkukuBernard » Tue 14 Dec, 2021

Każdy jest inny i każdy ma inny gust.

Grzesiu
Posts: 22
Joined: Thu 29 Apr, 2021

Re: Jakie meble radziłbyś kupić do wiejskiego

Post by Grzesiu » Fri 10 Jun, 2022

Myślę, że najlepiej takie, które wpiszą się w wiejski klimat. Chociaż z drugiej strony, jeśli wszystko będzie w drewnie, to po jakimś czasie możemy mieć przesyt. Na pewno warto pokusić się o to, by wybrane fronty meblowe były wykonane z naprawdę wysokiej jakości materiałów. Dostępnych obecnie wzorów, zarówno pod kątem barwy, faktury, czy wymiarów jest bardzo dużo. Warto przejrzeć gotowe inspiracje i przygotować sobie projekt, który mniej więcej zobrazuje nam jak może wyglądać idealne wnętrze.



Post Reply

Return to “Domki letniskowe”