Eco-House Miszewo; DomNajtaniej Sopot; ZieloneDomy Chojnice

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Semia
Posts: 4
Joined: Mon 30 Jun, 2008

Eco-House Miszewo; DomNajtaniej Sopot; ZieloneDomy Chojnice

Post by Semia » Mon 30 Jun, 2008

Witam serdecznie
Zamierzam podjąć się budowy domku w systemie prefabrykacji. Dobra firma, niekoniecznie musi być droga i takiej właśnie szukam.
Zastanawiam się nad wybudowaniem takiego domku, jednak jak każdy mam wątpliwości, gdyż to poważna inwestycja. Wiadomo, że Polska to kraj typowo 'murowany' i na drewno ludzie patrzą z przymrużeniem oka. A co jak będzie jakaś duża burza? Nie zdmuchnie mi domku? ;) A powódź? Czy drewno wytrzyma? Przecież to... drewno.
Bardzo chcę zostać właścicielka takiego domku, ale jednak obawy pozostają. Czy ktoś już wybudował sobie taki domek? A może jest w trakcie? Jak mija budowa? Czy firma się sprawdziła?
Byłabym wdzięczna gdyby ktoś był tak miły i przesłał mi namiary na firmę, która niedrogo, a solidnie wybuduje mi domek w małopolsce, pod Krakowem. Zastanawiam się nad firmami w temacie, ale nie wiem czy cieszą się dobrą opinią. Póki co robię przymiarki, a niebawem trzeba będzie podjąć ostateczną decyzję.

Domek moich marzeń jest o powierzchni ok. 100m2, ma garaż, a nad nim taras; liczy sobie 5 pokoi, a na dole łazienka jest większa od tej na górze. Mam nadzieję, że niedługo to marzenie zostanie spełnione.
Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi.


anulina
Posts: 24
Joined: Fri 07 Mar, 2008

dom gotowy

Post by anulina » Tue 01 Jul, 2008

mnie interesują relacje z firmami bud-eko z warszawy,spomet z bielska i pab-varioplan z pszczyny.ktos budował z nimi?

Semia
Posts: 4
Joined: Mon 30 Jun, 2008

Post by Semia » Tue 01 Jul, 2008

To Spomet z Bielska też mają ciekawą ofertę. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tych firm jeśli miał z nimi do czynienia?
Z góry dziękuję :)

pawlosso
Posts: 1
Joined: Wed 27 Aug, 2008

Post by pawlosso » Wed 27 Aug, 2008

Witam!
Też mam zamiar budowy domu w sytemie szkeletowym a raczej mialem bo budowa juz rozpoczeta zdecydowalem sie na budowe domu w firmie eco-house i nie żałuje mojej decycji. Firma profesjonalnie podchodzi do klienta drewno z którego budują narpawde przechodzi przez komore do suszenia a nie tylko ją widzi wszytko na bardzo wysokim poziomie. pozdrawiam

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Wed 27 Aug, 2008

pawlosso wrote:Firma profesjonalnie podchodzi do klienta drewno z którego budują narpawde przechodzi przez komore do suszenia a nie tylko ją widzi wszytko na bardzo wysokim poziomie. pozdrawiam
no to już 99,99999999999% sukcesu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

na Twojej klawiaturze nie ma znaków interpunkcyjnych ????????? :mrgreen: :mrgreen:



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”