Sprawdzona firma na Śląsku??

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
johan
Posts: 6
Joined: Wed 22 Jun, 2005

Sprawdzona firma na Śląsku??

Post by johan » Wed 22 Jun, 2005

Pragnę wybudowac domek na Śląsku , czy ewentualne szkody górnicze nie zaszkodzą takiemu domkowi?
Poszukuję również sprawdzonej firmy do budowy takiego domku na Śląsku?
proszę o pomoc i informacje
pozdrawiam wszystkich


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 04 Jul, 2005

Temat firmy wykonawczej znającej temat budowy domów na szkodach górniczych był juz poruszany na Forum.

Namiary na firmę wysyłam na priva.

johan
Posts: 6
Joined: Wed 22 Jun, 2005

Post by johan » Mon 04 Jul, 2005

Dziękuję za odpowiedź odnośnie wskazania solidnej firmy wykonawczej, niemniej jednak cały czas temat "szkody górnicze a domek szkieletowy"
jest dla mnie bardzo interesujący, i nie ukrywam ża od tego również zależy wybór technologi budowy domu.
pozdrawiam

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 04 Jul, 2005

johan,
wskazana Ci przeze mnie firma przerabiała już ten problem. Piszę tak ponieważ znam temat, gdyż bywałem na tej budowie w Katowicach lub gdzieś tam (nigdy nie wiem czy to Katowice, Będzin, Sosnowiec czy Mysłowice bądź inne miasto, tak tam u Was ciasno).

Życzę powodzenie.

2katarzyna
Posts: 3
Joined: Mon 08 Aug, 2005
Location: Śląsk

Post by 2katarzyna » Mon 08 Aug, 2005

Panie Wojtku, proszę i dla mnie wysłać adresy firm budujących kanadyjczyki. Mieszkam na granicy województwa, więc firmy mogą być zarówno ze Śląska, jak i z Opolszczyzny.
Pozdrawiam

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 08 Aug, 2005

Ciekaw będę wrażenia z rozmowy i spotkania z firmą.

2katarzyna
Posts: 3
Joined: Mon 08 Aug, 2005
Location: Śląsk

Post by 2katarzyna » Mon 08 Aug, 2005

Podzielę się wrażeniami. Jutro dzwonię.
Jeśli można, prosiłabym o namiary na inne firmy, może gdzieś bliżej Częstochowy lub Górnego Śląska, np Gliwice, Tarnowskie Góry... . Opole kojarzę raczej z cenami na miarę polskich Niemców, a ja mam ambitne plany, ale raczej skromne zasoby.

2katarzyna
Posts: 3
Joined: Mon 08 Aug, 2005
Location: Śląsk

Post by 2katarzyna » Wed 10 Aug, 2005

Dziękuję za szybką reakcję. Mam teraz pełną informację i mogę wybrać wykonawcę.
Wrażenia z rozmowy z właścicielem firmy z Opola:
rzeczowa informacja, konkretne ceny przy określeniu zakresu prac, duża elastyczność w zakresie dostosowania się do wymagań klienta, określenie realnych terminów.
Ogólnie: Bardzo dobre wrażenie.
Pozdrawiam serdecznie

kijski
Posts: 1
Joined: Fri 23 Sep, 2005

domy

Post by kijski » Fri 23 Sep, 2005

witam
bardzo prosze o przeslanie mi namiarow na pare firm na slasku ktore sa sprawdzone w budownictwie szkieletowym.
z gory dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam

Waldemar Beuch
Posts: 8
Joined: Fri 28 Jan, 2005

Post by Waldemar Beuch » Fri 21 Oct, 2005

Dziękuję za odpowiedź odnośnie wskazania solidnej firmy wykonawczej, niemniej jednak cały czas temat "szkody górnicze a domek szkieletowy" jest dla mnie bardzo interesujący, i nie ukrywam ża od tego również zależy wybór technologi budowy domu.
pozdrawiam

Przeczytałem na forum Pana list i piszę do Pana ponieważ mam te same problemy - budowa na terenie zagrożonym szkodami II lub nawet III stopień i wybór odpowiedniej firmy. Nie jestem jednak biegły w tych korespondencjach na forum i nawet nie wiem czy ten list jako odpowieź do Pana dotrze. i jak odczytać odpowiedź bo to są moje pierwsze próby tej formy komunikowania. Jeśli zechce Pan mi odpowiedzieć będę wdzięczny.
Pozdrawiam Waldek z Bytomia
Waldek z B

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 23 Oct, 2005

Jak widać post dotarł. Mam nadzieję, że moja informacja również.

Zaparszam do dalszej dyskusji, chociażby i po to by potrenować tę formę wymiany informacji.

Waldemar Beuch
Posts: 8
Joined: Fri 28 Jan, 2005

Post by Waldemar Beuch » Mon 24 Oct, 2005

[quote="Wojciech Nitka"]Jak widać post dotarł. Mam nadzieję, że moja informacja również.

Zaparszam do dalszej dyskusji, chociażby i po to by potrenować tę formę wymiany informacji.

Dziękuję za odpowiedź ale widzę tylko tą część która jest powyżej , nie widzę Pana informacji o której pan pisze. Jak ją odczytać? Puisał Pan komuś ,że nazwy firm podaje Pan na priva - czy trzeba panu przesłać prywatny e - mail -jak to zrobić- poza forum?
Waldek z B

Waldemar Beuch
Posts: 8
Joined: Fri 28 Jan, 2005

Post by Waldemar Beuch » Mon 24 Oct, 2005

OK , dostałam Pana maila z nazwą firmy. Po skontaktowaniu się przekażę swoją opinię. Dzięki. Czy może odezwać się ktoś - np Johan kto już się kontaktował i ma jakieś doświadczenia?
Waldek z B

Michal F
Posts: 1
Joined: Wed 09 Nov, 2005
Location: Piekary Slaskie

Post by Michal F » Wed 09 Nov, 2005

Witam, przylaczam sie do tematu. Panie Wojtku jesli moge prosic o namiary na sprawdzone firmy z rejonu Slaska to prosze o info na priv.
Pozdrawiam
byle do piatku...

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Thu 10 Nov, 2005

Mam nadzieję, że firma spełni oczekiwania.
Liczę, chociażby na priva, o ocenę oferty.

mimi31
Posts: 26
Joined: Tue 17 May, 2005
Location: Ruda Śląska

Post by mimi31 » Tue 13 Dec, 2005

Swego czasu też prosiłem Pana Wojtka o namiary na firmę ze Śląska. Owszem otrzymałem takowe. Podejrzewam, że większość z forumowiczów dostaje namiary na tę właśnie firmę. Nie będę wymieniał nazwy firmy, podam tylko że jest z opolszczyzny. Pierwsza litera to K.... . Byłem u szefa na rozmowie. Wziąłem projekt i pojechałem. Przyjął gościnnie, zrobił kawę( a jakże), pozwolił obejrzeć swój szkieletowy dom( super). I to były jedyne miłe chwile w tym miejscu. Proszę o wycenę-mówię. Pan szef wział projekt, popatrzył, policzył chwilę na liczydle i rzekł tymi słowy: " stan surowy zamknięty z zewnątrz 160 tyś." Dodam że bez fundamentów. Nie zadał ani jednego pytania dotyczącego np materiałów jakie chcoiałbym mieć użyte do budowy. Nie pokusił się o choćby najmniejsze szczegóły dotyczące cen za poszczególne etapy. Stwierdził, że wolałby aby fundamenty zrobił ktoś inny bo on nie ma czasu za bardzo. Pojechałem do innej firmy, której szef przyjął mnie mniej gościnnie, ale za to wyliczył wszystko dokładnie. i tu cena za stan surowy zamknięty wynosiła też 160 tyś. ...Ale z fundamentem. Kosztorys szczegółowy, każda pozycja wyliczona. W biurze były próbki materiałów z których robią dom. Np. szef stwierdził, ze nie robią już z płyt osb tylko z farmacela. Na moje pytanie- "a co to takiego?"- wyjął z szafki kawałek płyty i pokazał. Pokazał również jakie dają okna( były w przekroju), jakie robią dachy, zachęcał (nie nachalnie) do dachówki zamiast gontów.Choć i w jego kosztorysie zauważyłem pewne zawyżanie cen to jego profesjonalizm był o niebo większy niż wspomnianego pana z firmy K....
Mam jeszcze całą zimę przed sobą-szukam dalej.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 13 Dec, 2005

I tym się możemy różnić. Ty widzisz profesjonalizm odwrotnie - szukasz wyceny każdego elementu czy każdego etapu budowy, a nie konkretnej ceny za postawienie domu w takim a takim stanie. A jak idziesz kupować samochód czy podają Ci cenę silnika, kierownicy, kół, karoserii itp? Nie kupujesz samochód. I zdajesz sobie sprawę, że w zależności od marki te same elementy samochodu kosztują mniej lub więcej. Np. opony kupisz za 100 zł. sztuka lub sztuka za 500 zł. Te same zasady obowiązują u profesjonalnych firm wykonawczych; one wiedzą z czego i jak budować by dom spełniał wymagania stawiane technologii i nie próbują oszczędzać na materiałach.
Osobiście firmę K... (jak piszesz) uważam za jedną z najlepszych, najbardziej solidnych firm w kraju, a już napewno za najlepszą jeżeli o jakość robót wykończeniowych.
Jeżeli, jak piszesz, stan surowy zamknięty z zewnątrz, kosztował tyle a tyle , to napewno p. Zdzisław uwzględnił w cenie te dane które nie zawsze są określane w projekcie, a które są wymagane technologią (jakość drewna, płyty poszycia, folie), jak i te które projekt szczególowo określa (np. elewacja, pokrycie dachu).

I jeszcze jedno, dla ogólnego zrozumienia - każdy może mieć swoje odczucia, jeden lepsze drugi gorsze, każdy ma to prawo. Zawsze jednak staram się polecać naprawdę dobre firmy - firmy, które stosują odpowiedniej jakości materiały, przestrzegają wymagań stawianych technologii, firmy, do których mam pełne zaufanie i firmy których ja nie będę się wstydził. A to że za dobrą jakość żąda się wyższej zapłaty - to chyba normalne - inaczej kosztuje Lanos, inaczej kosztuje BMW.

mimi31
Posts: 26
Joined: Tue 17 May, 2005
Location: Ruda Śląska

Post by mimi31 » Wed 14 Dec, 2005

Drogi Wojciechu. Chiałbym, żebyśmy się dobrze zrozmieli. Ja wierzę, że firma Pana Zdzisława jest bardzo dobra i solidna. I nie wykluczam, że domy stawia profesjonalnie i zgodnie z technologią. Ale dla mnie profesjonalizm, to także profesjonalne podejście do klienta, wyjście naprzeciw jego oczekiwaniom i dopasowanie się do jego możliwości finansowych. Z Twojej odpowiedzi wynikać może, że Pan Zdzisiu buduje z takich materiałów, jakie mu się podobają i jakie ma w tej chwili pod ręką. Nie wiem, czy w cenie, którą mi podał jest na dachu gont bitumiczny za 25 zł/m czy może 60 zł/m, czy jest dachówka ceramiczna, czy może betonowa. Nie wiem, czy policzył cenę z oknami drewnianymi czy może z pcv.Nie wiem jakie drzwi zewnętrzne ma zamiar wstawić. Bo o tym mi Pan Zdzisiu nie był łaskaw wspomnieć A jeśli porównywać to do kupna samochodu, to mam również inne zdanie na ten temat. BMW możesz kupić za 100 tyś, ale takie same, lecz lepiej wyposażone - za 200 tyś. I sprzedawca nie będzie ci wyliczał ile kosztuje silnik, a ile opona. Ale powie ci że ten samochód jest taki drogi bo ma klimatyzację, abs, asr, podgrzewane fotele nawigację i inne bajery, które dokładnie wyliczy......
I możesz sobie wybrać, czy za te fotele chcesz płacić, czy wolisz siedzieć na zwykłych, lecz tańszych.Czy będzie Ci potrzebna nawigacja i inne wodotryski. Jeśli Cię stać, to kupujesz samochód wypasiony, że oczy wyjdą sąsiadom. Mnie niestety na takie cuda nie stać, oczekuję więc od budowlańca, że powie mi co w moim domu ile kosztuje.I wtedy będę mógł zweryfikować kosztorys, jeśli znajdę zawyżoną cenę.
Mówiąc jednym zdaniem: - nie stać mnie na Pana Zdzisława.
Pozdrawiam.
Mirek

Kiela
Posts: 38
Joined: Sun 06 Feb, 2005

Post by Kiela » Thu 15 Dec, 2005

W 100% się z tobą zgadzam "mimi31" lepiej tego bym nie napisał. a Pan Zdzisiu myśli że jak ktoś przychodzi do niego to odrazu oszołomiony jest rekomendacjami Pana Wojtka i swojego rozumu nie ma wiec można manifestowac swoją powiedzmy "siłą".

P.S.
ciekaw jestem co myśli o tym rzyraf ?, bo to on jest idealnym przeciwieństwem P. Zdzicha ponieważ on wręcz zadrecza nas rozwiązaniami konstrukcyjnymi jak i jakościowymi.
Pozdrawiam

Kiela

sajo
Posts: 4
Joined: Fri 23 Dec, 2005

Post by sajo » Fri 23 Dec, 2005

Witam!!
Ja równiez proszę o podanie solidnej firmy z terenu woj. śląskiego

jaroslawb0@poczta.onet.pl
Pozdrawiam

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sat 24 Dec, 2005

Kiela wrote:W 100% się z tobą zgadzam "mimi31" lepiej tego bym nie napisał. a Pan Zdzisiu myśli że jak ktoś przychodzi do niego to odrazu oszołomiony jest rekomendacjami Pana Wojtka i swojego rozumu nie ma wiec można manifestowac swoją powiedzmy "siłą".
Większość zapytań na tym Forum dotyczy wiarygodnych i solidnych firm wykonawczych. Takie też firmy staram się polecać - wiarygodne, solidne, znające wymagania stawiane technologii. Niestety, moim zdaniem nie dotyczy to tanich firm wykonawczych - wiarygodność i solidność oraz przestrzeganie wymagań stawianych technologii nie idzie niestety w jednej parze z tanim budowaniem.

Jeżeli ktoś chce budować tanio to proponuję kontakt z firmą Damir z W-wy, Interdom z Krakowa czy innymi firmami , które reklamują się że budują tanio. Uprzedzam jednak, że tanie budowanie znaczy niską jakość stosowanych materiałów, nieprzestrzeganie wymagań stawianych technologii oraz niską jakość robót.

Polecane tu, na Forum, firmy są odwrotnością taniego budowania; stosują dobrej jakości materiały, budują solidnie, budują domy spełniające wymagania technologii.

Oczywiście, pytając o polecane firmy, nikt nie określa czy chcę dom na poziomie Lanosa czy Mercedesa. Może zatem warto wprowadzić zapytania na co przyszły inwestor liczy - na dom na poziomie Lanosa czy Mercedesa. Pan Zdzisław akurat buduje domy powyżej pozimu Mercedesa. To jedna z najlepszych firm w kraju, a napewno najlepsza jeżeli chodzi o jakość robót wykończeniowych. Ta firma nie jest oszołomiona moimi rekomendacjami. Ta firma jest zadowolona sama z siebie, jest zadowlona z postawienia każdego domu, bo klient któremu buduje dom ... jest zadowolony. A że za swoją jakość życzy sobie odpowiedniej zapłaty? - to chyba normalne. Mercedesy niestety kosztują więcej niż Lanosy.

I jeszcze jedno - to że wymieniłem firmę Damir czy Interdom - proszę nie traktować tego jako moich rekomendacji.

JACCAJC
Posts: 1
Joined: Sun 16 Jul, 2006
Location: Katowice

Post by JACCAJC » Sun 16 Jul, 2006

Witam serdecznie,
Proszę o polecenie firm godnych zaufania, dobrze znających temat budowy domów szkieletowych i działających na Śląsku..
Chciałbym wybudować w Katowicach bliźniak o pow użytkowej ok. 100-120 m2 x2.
Domek chciałbym przejąć wykończony "pod klucz". Projekt prosty i funkcjonalny, tani w realizacji (bez wodotrysków zwiększających cenę).
Pozdrawiam
Jacek
jacek.cabala@neostrada.pl

Darecki1979
Posts: 3
Joined: Tue 16 Jan, 2007

Post by Darecki1979 » Tue 16 Jan, 2007

Witam ja takze poszukuje firmy wartej polecenia tyle ze moje wymagania raczej stanowi cene chce wybudowac nie wielki domek o konstrukcji szkieletowej powieszchnia miedzy 70a100m2 do ceny 180000złczy ktos moze mi polecic firme wartą uwagi i czy ktos moze wypowiedziec sie na temat firmy z trach WOJTKE

maga
Posts: 1
Joined: Tue 06 Mar, 2007
Location: Tychy

budowa "pod klucz" na terenie Śląska - Thermodom

Post by maga » Tue 06 Mar, 2007

Witam,
ja również bardzo proszę o informacje o rzetelnych firmach ze Śląska

Czy ktoś posiada informacje na temat firmy Thermodom z Żor? Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 06 Mar, 2007

Z tego co mi wiadomo firma Thermodom - http://www.thermodom.com.pl - nie buduje w konstrukcji drewnianej, a raczej ze styropianowych klocków lego.

Sądzę, że na tym Forum zbyt dużo informacji na temat technologii sytropianowej nie znajdziesz.

Wolfik
Posts: 1
Joined: Tue 10 Apr, 2007

Szukam dobrej firmy na śląsku...

Post by Wolfik » Tue 10 Apr, 2007

Witam!
Ja również planuję budowę domku szkieletowego dlatego prosiłbym o informację o sprawdzonych firmach na śląsku. Pozdrawiam[/img]

PedroJ
Posts: 2
Joined: Wed 11 Apr, 2007
Location: Sosnowiec (docelowo Imielin)

Post by PedroJ » Wed 11 Apr, 2007

Witam,
planuję budowę w Imielinie na Śląsku tego lata domku ok. 120-130 mkw z poddaszem użytkowym i będę wdzięczny za polecenie firm(y). Zaznajomiłem się z ofertą kilku firm, ale wybór jest ciężki.
Róbmy swoje, a będzie dobrze...

JanuszB
Posts: 1
Joined: Sun 15 Apr, 2007

Post by JanuszB » Sun 15 Apr, 2007

Witam, w bieżącym roku planuję budowę domku na Śląsku w okolicach Wodzisławia Śl. i Raciborza. Uprzejmie proszę o pomoc i podesłanie na mój adres sugerowanych, sprawdzonych firm - johnnyb@interia.pl.
Dom będzie budowany na stosunkowo wąskiej działce, wielkość 100-130m2. Dziękuję!

PedroJ
Posts: 2
Joined: Wed 11 Apr, 2007
Location: Sosnowiec (docelowo Imielin)

Post by PedroJ » Sun 15 Apr, 2007

Ja właśnie zastanawiam się nad firmą isomax-technologia budowy jest ciekawa-muszę tylko sprawdzić na ile realne jest to co opisują na swojej stronie.
Róbmy swoje, a będzie dobrze...

gatonegro
Posts: 1
Joined: Mon 22 Aug, 2016

Re: Sprawdzona firma na Śląsku??

Post by gatonegro » Fri 26 Aug, 2016

Odświeżam temat:)
czy ja również mogę dostać namiary na sprawdzoną firmę do wybudowania domu na terenach szkód górniczych?

SebBar87
Posts: 2
Joined: Sun 28 Aug, 2016

Re: Sprawdzona firma na Śląsku??

Post by SebBar87 » Sun 28 Aug, 2016

Witam.
Jesteśmy z żoną zainteresowani budową domu w technologi szkieletowej w okolicach Lublińca (nie ma szkód górniczych) Czy możemy prosić o namiary na rzetelne firmy jak na razie zapoznaliśmy się z ofertami firm Ibud i Grand DLL, wydają się Ok ale chcielibyśmy porozmawiać z innymi .
Z góry dziękujemy.
Pozdrawiamy
Sebastian i Patrycja.

annawykret
Posts: 1
Joined: Fri 30 Sep, 2016

Re: Sprawdzona firma na Śląsku??

Post by annawykret » Fri 30 Sep, 2016

Witam serdecznie!
Również jestem zainteresowana budową domu w technologii szkieletowej. Panie Wojtku czy mogę prosić o przesłanie na prywatnego maila kilka solidnych firm z okolic Śląska, planuję budowę w powiecie pszczyńskim.
Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Anna

Ada
Posts: 1
Joined: Fri 14 Oct, 2016

Re: Sprawdzona firma na Śląsku??

Post by Ada » Fri 14 Oct, 2016

Witam,
Znalazłam wątek i "podepnę" się pod prośbę poprzedniczki :)
Uprzejmie proszę o polecenie odpowiedzialnych i fachowo realizujących kompleksowo budowy domków szkieletowych ze Śląska lub okolic - lokalizacja budowy powiat Zawierciański. Nie mam kupionego projektu, ale interesuje mnie coś małego - do 65 m powierzchni po podłodze (poddasze użytkowe) lub coś w typie Z42D - projekt firmy Z500.
Z góry uprzejmie dziękuję

xbushman
Posts: 2
Joined: Fri 26 May, 2017

Re: Sprawdzona firma na Śląsku??

Post by xbushman » Fri 26 May, 2017

Trochę wykop, ale mnie także interesowałyby namiary na sprawdzone firmy ze Śląska.
Proszę o pomoc w temacie.

Krzysiek69
Posts: 1
Joined: Sun 11 Jun, 2017

Re: Sprawdzona firma na Śląsku??

Post by Krzysiek69 » Sun 11 Jun, 2017

Witam. Mieszkam w Gliwicach, jestem na etapie tworzenia projektu domu szkieletowego. Szukam rzetelniej firmy zajmującej się budową takich domów. Proszę o opinię o firmie Wojtke z miejscowości Trachy i ewentualne polecenie innych firm.
Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Moods
Posts: 12
Joined: Tue 23 May, 2017

Re: Sprawdzona firma na Śląsku??

Post by Moods » Mon 12 Jun, 2017

w tym rejonie dziala wiele firm. fakt trudno wybrac te jedyna.
kolo firmy wojtke czesto przejezdzam, ale nigdy nie bylem.
na facebook na stronie sdd promowane sa dwie firmy z tego regionu - firma drewdom z zambrzyc i devostyl z zywca. moze warto te firny sprawdzic czy naprawde warte sa polecania. daj znac jak sprawdzisz.

alexinhio10
Posts: 13
Joined: Sat 26 Aug, 2017

Re: Sprawdzona firma na Śląsku??

Post by alexinhio10 » Sat 26 Aug, 2017

Witam. Prosiłbym o przesłanie firmy wartej zainteresowania do budowy domu z bali. Pozdrawiam.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Sprawdzona firma na Śląsku??

Post by Wojciech Nitka » Sat 26 Aug, 2017

alexinhio10 wrote:Witam. Prosiłbym o przesłanie firmy wartej zainteresowania do budowy domu z bali. Pozdrawiam.
Co dla Ciebie znaczy "dom z bali" ? Bale okrągłe - jakiej średnicy czy bale prostokątne - z drewna litego czy klejone ???

lesnytroll
Posts: 2
Joined: Tue 01 Aug, 2017

Re: Sprawdzona firma na Śląsku??

Post by lesnytroll » Tue 03 Oct, 2017

Dzień dobry Wszystkim
Z żoną jesteśmy zainteresowani budową ok 100m2 parterowego domu w technologi szkieletu drewnianego.
Miejsce inwestycji pow. bielsko-bialski. Trochę informacji o firmach już znalazłem, z niektórymi (dużymi) już rozmawiałem, te bardziej lokalne dopiero będę "maglował" zastawem pytań. Nie upieramy się co do: wełna / styropian / steico, raczej chcemy dać się pozytywnie zaskoczyć firmie która przekona nas do siebie.
Czy możecie polecić firmę która jest kompleksowa, nie podchodzi do inwestora szablonowo, tylko stara się zoptymalizować inwestycję dbając oczywiście o wszystkie aspekty technologii i o to by inwestor w swych pomysłach nie przesadził? -> lesnytroll@wp.pl
Z góry dziękuje i pozdrawiam
lesny troll
beskidy

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Sprawdzona firma na Śląsku??

Post by Wojciech Nitka » Wed 04 Oct, 2017

Informacja poszła na podany adres.
Pozdrawiam



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”