solidna firma z woj łódzkiego

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
maly
Posts: 1
Joined: Thu 21 Jul, 2016

solidna firma z woj łódzkiego

Post by maly » Thu 21 Jul, 2016

Dzień dobry,
poszukuję solidnej firmy budującej domy kanadyjskie/szkieletowe. Prowadzę rozmowy z kilkoma firmami jednak każda ma jakieś mankamenty - wycena przygotowywana 1,5 mieś pomimo telefonów dwa razy w tygodniu, negatywne opinie nt firmy czy braki wiedzy w podstawowych kwestiach...
Niestety dla mnie budowa domu to spory kredyt i chciałbym znaleźć rzetelną firmę, która w ramach rozsądnej ceny wybuduje dom bez większych problemów i błędów.


ijjji
Posts: 11
Joined: Sat 28 Jan, 2017

Re: solidna firma z woj łódzkiego

Post by ijjji » Wed 22 Mar, 2017

Cześć,
Podłączam się. Również będę budował w województwie łódzkim. Szukam jednak firm spoza regionu....

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: solidna firma z woj łódzkiego

Post by Wojciech Nitka » Wed 22 Mar, 2017

No to podaj z jakiego regionu szukasz ... poznańskie, lubelskie ...

ijjji
Posts: 11
Joined: Sat 28 Jan, 2017

Re: solidna firma z woj łódzkiego

Post by ijjji » Mon 27 Mar, 2017

Dzień dobry,

Swego czasu rozmawiałem z DrewDom Mętel. Miałem się spotkać z Panem Wojtkiem i rozmawiać o szczegółach. Jednak okoliczności nam na to już nie pozwoliły i nie pozwolą. Na tą chwilę jednak trudno jest się przez Drewdom określić, czy będą w stanie podjąć się budowy dalej niż w swoim okręgu działania.

Rozmawiam też z ecoHaus z Jankowa Przygodzkiego. Ciekawa oferta, przede wszystkim dla mnie jak najbardziej kompleksowa, tzn wykonania płyty fundamentowej + wykonanie domu do stanu deweloperskiego. W tym miejscu zastanawiam się nad zastsowaniem ogrzewania elektrycznego - dom parterowy, 126 mkw i podłogówka z dwufunkcyjnym piecem elektrycznym lub kable grzejne. Rozum też podpowiada żeby wstawić jakiś piec na pellet... Trochę obawiam się tej elektryki.

Kolejną firmą, z którą się spotkałem była Futura ze Zgierza. Robią na Steico. Obserwuję wykonanie jednego z domów, mam kontakt do inwestora, także jak na razie się nie wypowiadam na ten temat. Widziałem tylko wpis na forum odnośnie tego, że nie stosują folii zgodnie z zaleceniami zeszytów Steico.

Jak na tą chwilę najbliżej mi do ecoHaus. Jeśli ktoś może mi podesłać inne firmy jestem otwarty na rozmowy.

ijjji
Posts: 11
Joined: Sat 28 Jan, 2017

Re: solidna firma z woj łódzkiego

Post by ijjji » Mon 27 Mar, 2017

Zapomniałem dodać, że jeszcze rozmawiałem z firmą Jacek Szostak domy kanadyjskie... Tutaj oferta bardzo kompleksowa wraz z interesującą ceną. Zamieniłbym tylko styropian ryflowany z oferty na wełnę.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”