Firmy wykonawcze ze Śląska

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
maxlag
Posts: 10
Joined: Sun 11 Dec, 2016

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by maxlag » Wed 14 Dec, 2016

Naprawdę nikt nic nie wie o tej firmie? Może jednak jest ktoś, bardzo proszę.


Kojot11
Posts: 1
Joined: Fri 16 Dec, 2016

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Kojot11 » Fri 16 Dec, 2016

Przestroga przed firmą JULSTAR z katowic dom postawiony w 3 dni kasa zawinieta i tyle po firmie brak jakiego kolwiek kontaktu a dom stoi już poned 2 miesiąc i gnije taki tam sobie pomnik za 300 tysi tragedia

lacrymosa
Posts: 1
Joined: Fri 08 Sep, 2017

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by lacrymosa » Fri 08 Sep, 2017

Witam Panie Wojciechu,
Bardzo proszę o przesłanie namiarów na rzetelne firmy budujące domy zarówno szkieletowe, jak i z bali. Jestem z Częstochowy i tam również zamierzam budować. Mój adres email: lacrymosa@wp.pl
Pozdrawiam i z góry dziękuję.

mati34
Posts: 17
Joined: Wed 06 Aug, 2014

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by mati34 » Mon 25 Sep, 2017

Jeżeli chodzi o firmy wykonujące domy pasywne to kilka opisanych jest na mangopress.pl/firmy-wykonujace-realizujace-domy-pasywne-energooszczedne-w-polsce/ . Warto zerknąć z usług których warto skorzystać podczas projektu i budowy.

Izabela2
Posts: 1
Joined: Mon 11 Dec, 2017

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Izabela2 » Mon 11 Dec, 2017

Witam,
Szukam firmy wykonawczej remontu starego 100 let domu czesciowo drewnianego w miejscowosci Szczyrk. Posiadam projekt budowlany przebudowy. Zalezy mi na uczciwej firmie budowlanej z doswiadczeniem( dom wpisany do gminnego rejestru zabytkow ) Izabela

alexinhio10
Posts: 13
Joined: Sat 26 Aug, 2017

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by alexinhio10 » Mon 15 Jan, 2018

Panie Wojtku proszę o namiar na dobrą firmę, która postawi dom z bali litych/klejonych na terenie Śląska tak do 250tys zł. Przesyłał mi Pan jakiś czas temu, ale niestety nie mam żadnej wiadomości w folderze, nie wiem dlaczego. Pozdrawiam.

User avatar
Zytek
Posts: 46
Joined: Thu 16 Oct, 2014

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Zytek » Wed 17 Jan, 2018

Czasami nie warto jest ograniczać sie jedynie do poszukiwania firmy ze Śląska. Te większe firmy często działaja na terenie całego kraju. Ze swojej strony proponowałbym skontaktować się z firmą [ to nie miejsce na reklamę - Admin ] - firma z Białegostoku, ale inwestycji mają zrealizowanych bardzo dużo. SPecjalizują sie i w technologii murowanej i w technologii szkieletowej. Biorą na siebie wybudowanie domu od a do z. Razem z pomocą w załatwieniu formalnóści i wykończeniem.

kma1987
Posts: 1
Joined: Mon 30 Apr, 2018

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by kma1987 » Wed 01 Aug, 2018

Dzień dobry Panie Wojciechu,
Bardzo proszę o przesłanie namiarów na polecane firmy budujące domy szkieletowe.
Poszukuję firmy, która wybuduje nieduży dom piętrowy w stanie deweloperskim z garażem.
Proszę o mail m_przybyło@o2.pl
Pozdrawiam dziękuję

pentlanabzd
Posts: 1
Joined: Sun 07 Oct, 2018

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by pentlanabzd » Sun 07 Oct, 2018

Dzień Dobry Panie Wojciechu,
proszę o przesłanie namiarów firm godnyc polecenia. Interesują mnie firmy z okolic Śląska (budowa będzie w okolicach Częstochowy), budujące domy z prefabrykatów/szkieletowych.
Dziękuje za pomoc.
Mateusz

Tomasz802
Posts: 5
Joined: Mon 08 Oct, 2018

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Tomasz802 » Mon 08 Oct, 2018

Witam serdecznie! Panie Wojciechu - serdeczna prośba: proszę o ocenę (subiektywną rzecz jasna :) ) firmy Mawit z Imielina - czy warto sie nimi zainteresować, czy rozwiazania systemowe jakie proponują sa zgodne ze sztuką? Jesli ma pan takową wiedzę to proszę o odpowiedz na adres thomas802@wp.pl.
Dziękuję i pozdrawiam!

egzor
Posts: 1
Joined: Mon 09 Apr, 2018

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by egzor » Mon 08 Oct, 2018

Dzień dobry!
Również poszukuję solidnej firmy ze Śląska do budowy domu szkieletowego (budowa w okolicy Bytom/Będzin). Projekt domu to A-138. Podobno w Czeladzi jest dobra firma, znalazłem tam jedynie WZ-Projekt. Byłbym wdzięczy za pomoc i prosiłbym o informację na e-maila egzorek@gmail.com
Pozdrawiam
Rafał

Tomasz802
Posts: 5
Joined: Mon 08 Oct, 2018

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Tomasz802 » Fri 26 Oct, 2018

Witam!
Panie Wojciechu, czy mial pan przyjemność być na budowie firmy Superhouse.pl z Tarnowskich Gór?
Czy wg pana warto się nimi zainteresować? Stosują systemy Steico. Proszę o odpowiedź na maila thomas802@wp.pl.
Dziękuję i pozdrawiam!

Puulsi
Posts: 3
Joined: Wed 18 Apr, 2018

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Puulsi » Sat 27 Oct, 2018

Dzieki za polecenia :)

LukaszP
Posts: 1
Joined: Sat 27 Oct, 2018

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by LukaszP » Sat 27 Oct, 2018

Witam Panie Wojtku.
Ja również poproszę o namiary na sprawdzone firmy budujące w technologii szkieletowej (miejsce budowy Sosnowiec).
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

kmiean
Posts: 1
Joined: Mon 29 Oct, 2018

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by kmiean » Mon 29 Oct, 2018

Dzień dobry,
Będę wdzięczna za przesłanie informacji dotyczących sprawdzonych i godnych zaufania firm na terenie Śląska i Małopolski, e-mail: kmiean@gmail.com.
Dziekuję!

mariusz19591
Posts: 4
Joined: Fri 02 Nov, 2018

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by mariusz19591 » Fri 02 Nov, 2018

Wiele osób szukało tutaj wykonawców domu szkieletowego ze Śląska - pochwalicie się na priv (mariusz040959@gmail,com) efektami. Poczta nie przyjmuje spamu więc dziękuję za wiadomości od firm.

Uri
Posts: 1
Joined: Wed 14 Nov, 2018

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Uri » Wed 14 Nov, 2018

Witam wszystkich. Prosiłbym o namiar na firmy ktore budują do stanu deweloperskiego na terenie ślaska okolice Siewierza.
Z góry dziekuję i pozdrawiam.

renatta5
Posts: 12
Joined: Fri 16 Nov, 2018
Contact:

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by renatta5 » Fri 16 Nov, 2018

Super propozycje firm wykonawczych na Śląsku, jest w czym wybierać :)

itachi623
Posts: 1
Joined: Wed 21 Nov, 2018

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by itachi623 » Wed 21 Nov, 2018

Witam. Szukam jakis sprawdzonych firm budujące kanadyjki , najlepiej ze śląska lub sąsiednich wojewodztw. e-mail dawid623@op.pl Pozdrawiam i z gory dziekuje

gabrysia_em
Posts: 1
Joined: Mon 14 Jan, 2019

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by gabrysia_em » Mon 14 Jan, 2019

Dzień dobry,
jesteśmy z mężem zdecydowani na dom szkieletowy, ale największą obawę sieją złe opinie o różnych firmach wykonawczych. Czy mogłabym prosić o podpowiedź, które firmy z terenu śląska są warte swojej ceny i stosują wysokiej jakości materiały w budownictwie szkieletowym?
Podaję mail: gabrysiem@op.pl

Z góry bardzo dziękuję.

Lukasz125
Posts: 1
Joined: Sun 03 Feb, 2019

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Lukasz125 » Sun 03 Feb, 2019

Witam.
Planuje budowę domu szkieletowego na wiosnę 2020 na Śląsku. Proszę o podanie listy rzetelnych firm ze Śląska i okolic. Myślę o firmie Ibud z Pszczyny ale chętnie poznam inne firmy specjalizujące się w budowie domów szkieletowych.
Dziękuję i pozdrawiam
Łukasz

mariusz19591
Posts: 4
Joined: Fri 02 Nov, 2018

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by mariusz19591 » Sun 17 Feb, 2019

Dziwne forum = pięć stron próśb o polecane firmy jakby nie można było napisać ich na priv i żadnych konkretów.

aluckos
Posts: 1
Joined: Wed 22 May, 2019

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by aluckos » Wed 22 May, 2019

Szukam wykonawcy do budowy Z182D Śląskie, będę wdzięczny za info na priv. kogo polecacie a od kogo trzymać się jak najdalej.

Ludmila
Posts: 1
Joined: Tue 18 Jun, 2019

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Ludmila » Tue 18 Jun, 2019

Witam,
Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na wybudowanie domu w konstrukcji drewnianej na terenie śląska. Naszych dwóch znajomych ( z rożnych okolic i nie znających się nawzajem ) budowało dom z firmą Drew-Inwest ( chyba mają siedzibę w Czechowicach-dziedzicach albo w Milówce). Generalnie obaj byli zadowoleni z tej współpracy chociaż mówili o drobnych nieścisłościach ale na tyle nie istotnych,że nie wpływało to na ostateczny ich osąd iż polecają tą firmę Drew-Inwest ze względu na duże doświadczenie i ludzkie podejście do klienta czyli nie chodzi o nabijanie kasy tylko aby wybudować porządny dom. Z tego względu również jesteśmy prawie zdecydowani na tą firmę ale chcielibyśmy poznać jakieś propozycje innych firm które będą miały takie same lub lepsze rekomendacje niż od naszych znajomych. Wiecie, budowa domu to na prawdę duża inwestycja dlatego chcielibyśmy dokładnie rozważyć wszystkie propozycje. Zatem prosimy o propozycje również innych firm budowlanych na adres siersciuch2002@poczta.onet.pl Z góry bardzo dziękujemy :)

gwiazdka130
Posts: 3
Joined: Mon 12 Aug, 2019

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by gwiazdka130 » Mon 12 Aug, 2019

Witam
Planuje budowę domu szkieletowego na Śląsku. Proszę o podanie listy rzetelnych firm ze Śląska i okolic. Myślę o firmie Mawit ale chętnie poznam inne firmy specjalizujące się w budowie domów szkieletowych.Moj adres email vikanka@op.pl
Dziękuję i pozdrawiam

marcino3d
Posts: 1
Joined: Wed 21 Aug, 2019

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by marcino3d » Wed 21 Aug, 2019

Witam, planuje budowy domu szkieletowego w Oświęcimiu. Proszę bardzo o podanie listy rzetelnych firm ze śląska / małopolski. Myślałem na poczatku o firmie Spomet ale poczytałem troszkę na forum i się obawiam. Mój mail marcino3d@o2.pl

Gornek
Posts: 1
Joined: Fri 08 Nov, 2019

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Gornek » Fri 08 Nov, 2019

Witam,
Jestem zainteresowany budową domu szkieletowego na śląska (Żory). Czy można prosić o przesłanie o rzetelnych firm ze śląska na adres marcingorczyk@gmail.com? Z góry dziękuję

AgaRR
Posts: 1
Joined: Mon 11 Nov, 2019

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by AgaRR » Mon 11 Nov, 2019

Dzień dobry Wszystkim! :)
Ja również proszę o namiary na solidne firmy budujące w technologi szkieletowej ze Śląska. Jestem z Czechowic-Dziedzic. Mamy w planach dom całoroczny ok. 100m2. Dziękuję i pozdrawiam.

Damek
Posts: 1
Joined: Tue 21 Jan, 2020

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Damek » Tue 21 Jan, 2020

Cześć wszystkim!
Podobnie jak poprzednicy byłbym bardzo wdzięczny za podanie firm godnych polecenia do budowy domu szkieletowego.
Budowę planuje zacząć w II kw 2021 roku w Tychach. Mam już swoje typy, jednak chciałbym zasięgnąć rady osób bardziej doświadczonych. Po wyborze wykonawcy i rozpoczęciu budowy na pewno podzielę się swoimi doświadczeniami.
Mój adres e-mail: damian_sus@wp.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

SebaP94
Posts: 1
Joined: Tue 26 May, 2020

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by SebaP94 » Tue 26 May, 2020

Witam wszystkich!
Bardzo proszę o namiary na solidne i rzetelne firmy budujące domy szkieletowe na śląsku, a najlepiej jakby nie drenowały przy tym kieszeni :D
Mój adres email: sebastian.paduch94@gmail.com

Dziękuję i pozdrawiam!

Wiki
Posts: 1
Joined: Thu 09 Jul, 2020

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Wiki » Thu 09 Jul, 2020

Dzień dobry,
mam podobną prośbę, proszę o podanie nazw rzetelnych firm ze śląska i okolic budujących domy szkieletowe w dobrej cenie.
pannazylka@gmail.com

kameleon 95
Posts: 1
Joined: Sun 13 Sep, 2020

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by kameleon 95 » Sun 13 Sep, 2020

Witam serdecznie, szukam firmy z którą dobrze wybuduję dom szkieletowy, proszę o pomoc w wyborze, mój email kamil95toman@gmail.com .Pozdrawiam

RatatuPL
Posts: 1
Joined: Wed 18 Nov, 2020

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by RatatuPL » Wed 18 Nov, 2020

Na Śląsku akurat jest wiele świetnych firm wykonawczych i większość jest godna polecenia.

reted
Posts: 1
Joined: Fri 04 Dec, 2020

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by reted » Fri 04 Dec, 2020

witam, poszukuję firmy wykonującej drewniane ogrodzenia w okolicy Katowic, co możecie mi polecić?

pbroda
Posts: 2
Joined: Tue 31 Jul, 2018

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by pbroda » Mon 28 Dec, 2020

Dzień dobry!
Poszukuję solidnej firmy do budowy domu szkieletowego (budowa w okolicy Zwardonia, woj. śląskie). Projekt domu to Zawoja dws 33

devling
Posts: 1
Joined: Thu 14 Jan, 2021

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by devling » Thu 14 Jan, 2021

Cześć wszystkim, proszę polećcie firmę/y do budowy domu szkieletowego w okolicach Katowic.
Mój adres email fjkrawiec@gmail.com

gzizek
Posts: 3
Joined: Mon 20 Jul, 2020
Contact:

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by gzizek » Wed 01 Sep, 2021

Witam, polecam zapoznać się z ofertą firmy BUD-KENT z Kóz. Kilka lat temu wybudowali mój dom i jestem bardzo zadowolony.

JuliaKrol
Posts: 2
Joined: Thu 16 Sep, 2021

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by JuliaKrol » Sat 18 Sep, 2021

Dzień dobry,
Również i ja szukam rzetelnego wykonawcy drewnianego domu prefabrykowanego (tzw. ciężki szkielet), bardzo dużo czytałam już na tym forum, sprawdziłam też oferty i opinie na temat wielu firm będących w stowarzyszeniu i na ten moment mam dwie firmy, które rozważam.
Jest jednak bardzo możliwe, że do kogoś nie dotarłam.
Dlatego będę wdzięczna za polecenie dobrych wykonawców. Budowa planowana jest w okolicy Krakowa.
Panie Wojciechu będę wdzięczna za przesłanie rekomendacji.
Dziękuję i pozdrawiam :)
julia.stocka(at)gmail.com



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”