jeśli nie danmar to kto?

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
darek

jeśli nie danmar to kto?

Post by darek » Thu 26 Aug, 2004

wszedzie widzę danmar - przy hipermarketach, przy obwodnicy, na jarmarku dominikańskim, tutaj...

a jeśli mam alergię na danmar - to kto inny moze mi w okolicach gdanska budowac?

d.


Guest

Post by Guest » Thu 26 Aug, 2004

A czym jest spowodowana ta alergia :?:

Adam
Posts: 3
Joined: Mon 30 Aug, 2004
Location: Elblag
Contact:

Post by Adam » Sun 12 Sep, 2004

jest firma w elblągu która buduje w szkielecie - "DREWKOM" tzn w Elblagu ma ma biuro
adam

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 12 Sep, 2004

Niestety nie znam firmy Drewkom z Elbląga, stąd trudno nam cokolwiek o niej powiedzieć. Ale jeżeli chcesz byśmy w jakikolwiek sposób się o niej wyrazili - pobierz od nich ofertę i prześlij. Postaramy się ją ocenić.

KarolYna
Posts: 2
Joined: Tue 14 Jun, 2005

Re: jeśli nie danmar to kto?

Post by KarolYna » Tue 14 Jun, 2005

Bardzo polecam firmę GLIWA z Gdańska. Biuro mają w budynku ekspozycyjnym na Kartuskiej. Mają stronę: www.gliwa.pl
Byłam u nich - profesjonalnie i miło. Wszystko wytłumaczą dokładnie.
Duży wybór projektów. Ceny realne i osiągalne dla normalnie pracujących.
Zdecydowałam się na projekt Motylek i akurat w promocji dostałam fundament gratis. W standardzie pod klucz.

Poza tym, za dodatkową opłatą wszystko organizują za mnie - sprawy urzędowe, papierkowe itd. Jest to niewielki koszt w porównaniu do tego, ile trzeba się nachodzić i najeździć.

Kiedy byłam podpisywać umowę, mieli klientów z Norwegii. Skoro ich domy mają powodzenie na rynku skandynawskim, to jestem przekonana, że dobrze wybrałam.


Z tym Danmarem daj sobie spokój, bo Cie budowa wyniesie 2razy tyle.

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Tue 14 Jun, 2005

Ja z tym chwaleniem firmy ,poczekałbym do momentu podpisania protokołu odbioru. Wtedy okaże się jak to jest z ceną, jakością wykonania itd.
Oczywiście nie jest to z mojej strony w żadnym przypadku krytyka firmy ,tylko prosta przezorność.

Chętnie przeczytam podobną opinię w chwili wprowadzki.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Dorota S.
Posts: 15
Joined: Fri 18 Mar, 2005

Post by Dorota S. » Tue 14 Jun, 2005

Ja też radzę się przyjrzeć tej Gliwie - ja ją odrzuciłam. Zerznęli kalkulację z Dworku Polskiego (do czego się zresztą przyznali), a w swoich realizacjach mają ok 50 zdjęć z raptem dwóch budów. To wszystko.
Ja wybrałam PROMOPACK (Osowski Zakątek). Nie budują wprawdzie technologią kanadyjską, a ryglową (przeprojektowali mój projekt na swoją technologię) ale jestem najprawdę bardzo zadowolona ze współpracy i realizacji. Bardzo polecam tą firmę (jeśli robi na kimś wrażenie budowania za granicą, to oni też budują w Skandynawi i w Niemczech)

Mile
Posts: 41
Joined: Sun 20 Mar, 2005

Post by Mile » Tue 14 Jun, 2005

Dorota S.
co do firmy GLIWA - popieram Twoje stanowisko.

Opisz swoje doświadczenia z firmą Promopack. Też rozważałem budowę z nimi. Prowadzę też rozmowy z firmą Eko-Drewno-Bud z Rumii - http://www.eko-drewno-bud.and.pl Ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą?

Wypowiedzi KarolYny mogą tylko sugerować powiązania Jej z firmą GLIWA.

jarek1942
Posts: 3
Joined: Fri 09 Sep, 2005
Location: Gdańsk

nowy i EKO BUD...

Post by jarek1942 » Fri 09 Sep, 2005

CZEŚĆ
Własnie się zalogowałem więc jestem ,,świeżyną". Ale temat budowy domu w technologii szkieletowej nie jest mi obcy bo własnie buduje dom pod Gdańskim. Zanim podpisałem umowę prze rok szukałem, pisałem, zbierałem oferty, spotykałem sie z róznymi firmami z Pomorza a nawet z głebi kraju. Kolesia z Gliwa odstrzeliłem na poczatku gdyż:
1. Jak ktos sie spóznia na spotkanie to....nie dba o swoje interesy a pózniej o moje
2. Nie przemawia do mnie stwierdzenie że wszystko możemy.../cwaniakowanie/ czasami nie cena jest najważniejsza, promocja....Ha HA HA. To wy pózniej tam bedziecie mieszkać!!!!
Sam jestem z branży budowlanej więc jak jest cos w promocji to kosztem czegoś. Robisz aby zarobić nic za darmo...nikt nie dokłada do interesu
3. Jak wielu zauważyło duzo kolorowych katalogów a moło konkretów z budów.
4. To ze budują za granicą: czy ktos z was tam był rozwaniał z włacicielem domu? a czy tu w kraju ktoś miał kontakt z uzytkownikiem?
Ja wybrałem EKO-DREWNO-Bud z Rumi. Od pół roku śledziłem ich inną budowę: jak stawiali konstrukcje, potem byłem jak inna firma była na ,,wykonczeniówce" i kolesie nie mieli sie do czego doczepic-WSZYSTKO RÓWNE!!!!!!!!!!, A NA KONCU ROZMAWIAŁEM Z WŁAŚCIENIELM KTÓRY TAM MIESZKA I WSZYSTKO ok!!!!!Inna budowe pod stan surowy zamkniety tez wszytko ok.
Firma od pierwszego dnia jak weszli na budowie pilnuja 24 godziny obejscia i drewna. Nawet szef /jest codziennie na budowie/jest w harmonogramie i zasuwa za ciecia w przyczepie,a ja śpie spokojnie!
Dziś mój kierownik budowy był na inspekcji i chłop nie miał sie do czego doczepić... oby tak dalej. Jak potrzebuje porady to goście dzielą sie swoim doswiadczeniem. Juz wprowadzilismy kilka zmian / oczywiście po konsultacji z konstruktorem.Mam fotki jak ktos chce
POLECAM dla tych ktorzy chcą mieć dom z drewna spotkać sie i pogadać z właścicielem. Jedno mi sie jeszcze podoba firma nie bierze zleceń na ilośc. To ważne bo jest czas na spokojne i dokładne budowanie.
jarek

rzyraf
Posts: 152
Joined: Wed 23 Feb, 2005
Contact:

Post by rzyraf » Sun 11 Sep, 2005

Gratuluję fundamentu gratis:):) Jako wykonawca nie mogę uwierzyć. Pomijając powiązania, tak już z ciekawości, na czym innym ta firma zarabia? Bo ja takich chojnych jakos, kurczę (przepraszam) nie znam.....
Paweł Adamski

Berdi
Posts: 11
Joined: Sun 14 Jan, 2007
Location: Gdańsk

Post by Berdi » Mon 30 Jul, 2007

jarek1942,
Hej,
Widzę, że to już stary wątek, ale i tak napiszę, może odpiszesz :) Chciałabym zapytać jak poszła Twoja budowa z firmą Eko-Drewno_Bud i jak Ci się mieszka? Właśnie zaczynam już na poważnie planować budowę mojego domu w przyszłym roku i myślę o tej firmie.

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź i pomoc
Pozdrawiam
Berdi
Moja głowa ...

Avecbud
Posts: 76
Joined: Sun 03 Jun, 2007

Post by Avecbud » Mon 30 Jul, 2007

Wbrew swoim zasadom , chetnie utre nosa pseudo firma budujacym domy szkieletowe. To co sie tu czyta wola o pomste do nieba!
Pozdrawiam
Avec-bud



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”