Firmy wykonawcze ze Śląska

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Yaro
Posts: 2
Joined: Wed 03 Oct, 2012
Location: Katowice

Post by Yaro » Wed 03 Oct, 2012

Witam
Panie Wojciechu
Prosił bym o przesłanie na adres yarorot@gmail.com, namiarów na rzetelne firmy
wykonujące budowy domów szkieletowych w woj. Ślaskim. Jestem zainteresowany domem do 100m pod klucz.


Nagash
Posts: 1
Joined: Fri 16 Nov, 2012

Post by Nagash » Fri 16 Nov, 2012

Cześć wszystkim.
Mam w planach budowę domku szkieletowego w okolicach Koszęcina (śląskie). Bardzo proszę o namiary na solidne firmy budujące w tym systemie.
nagash89@gmail.com
Pozdrawiam

Adamsz
Posts: 2
Joined: Fri 20 Jul, 2012
Location: Silesia

Post by Adamsz » Wed 13 Mar, 2013

Witam Panie Wojciechu,
Myślimy już o przygotowaniach do postawienia. Nie trzeba mnie przekonywać do technologii szkieletu drewnianego, byłem na targach Sibex na Śląsku i oczywiście na Waszym seminarium Stowarzyszenia oraz oglądałem stawianie konstrukcji na żywo, wszystkim to polecam. Szukamy firm mam na uwadze Mętel, Varioplan, Tadex, ale mam pytanie odnośnie znalezionej firmy P. inż. Jerzego Kuźmińskiego (byłem na ich budowie w Katowicach i zrobili na mnie dobre wrażenie) czy może Pan napisać mi czy Stowarzyszenie miało do czynienia z tą firmą Profican .
pozdrawiam serdecznie
Adam Sz. - adams3plus@gmail.com

Olga Kusa
Posts: 2
Joined: Fri 19 Apr, 2013
Location: Wrocław

Post by Olga Kusa » Fri 19 Apr, 2013

szukam sprawdzonej firmy do wykonanai i zaprojektowania ogrodu dajcie cynk może macie kogoś sprawdzonego , bo sama nie moge nikogo z referencjami znaleźć .
DZIEKUJE ZA POMOC OLCIA

Stah
Posts: 1
Joined: Fri 30 Aug, 2013
Location: Katowice

Post by Stah » Sat 31 Aug, 2013

Witam Panie Wojciechu
Proszę o przesłanie na adres stah@interia.pl, namiarów na rzetelne firmy wykonujące budowy domów szkieletowych w woj. Ślaskim.
Jestem zainteresowany domem około 100 m2 w stanie deweloperskim. Dotychczas zapoznałem się z domem modelowym firmy Wolfhaus Sytem w Siemianowicach. Jestem pozytywnie zaskoczony, jednak dziwne jest że nie ma żadnych opinii o realizacjach tej firmy.
Pozdrawiam
Marek S.
Stah

PiotrK.
Posts: 1
Joined: Mon 09 Sep, 2013
Location: Dąbrowa Górnicza

Post by PiotrK. » Fri 13 Sep, 2013

Witam serdecznie Panie Wojciechu
Od jakiegoś czasu obserwuje forum, ale nie mogę dojść do końcowych wniosków co do firmy. Jeśli mógłbym to również prosiłbym o namiary na firmy, które bez problemu wykonają dom w konstrukcji szkieletowej ze Śląska. Dom o pow ok 120m2. Skłaniam się do firmy Drew-bud z Węgierskiej Górki, ale czy słusznie? Jeśli można to proszę o informacje na PW bądź mail bhpkrawczyk@gmail.com
Pozdrawiam
Piotr Krawczyk

Maniek24
Posts: 1
Joined: Thu 19 Sep, 2013

Post by Maniek24 » Thu 19 Sep, 2013

Witam Panie Wojciechu,bardzo prosiłbym o przesłanie na meila Maniek24111980@o2.pl dobrej firmy z okolic śląska chcę budować dom w Dąbrowie Górniczej około 120m. Pozdrawiam

User avatar
leo106
Posts: 6
Joined: Tue 01 Oct, 2013
Location: Rydułtowy

Post by leo106 » Fri 18 Oct, 2013

Wlodek wrote:Ja osobiście kalkulowałem przy swoim domu i taka cena jest jak najbardziej realna, jeśli zakupisz materiały potrzebne do budowy domu i wykończenia pod klucz, sam go zbudujesz, wtedy odejdzie ci robocizna i powinieneś zmieścic się w 250000zl pod klucz, więc moja propozycja - postawić samemu
pogieło cie ... !!!
KOMFORT 107 A - i wszystko jasne :)

geny77
Posts: 1
Joined: Fri 18 Oct, 2013

Post by geny77 » Fri 18 Oct, 2013

Witam Panie Wojtku, prosiłbym o przesłanie na emeila geny77@o2.pl dobrej firmy z okolic śląska chcę budować dom w okolicy Gliwic zastanawiam się nad firmą Wojtke. Pozdrawiam

MateuszSJZ
Posts: 1
Joined: Sat 19 Oct, 2013

Post by MateuszSJZ » Sat 19 Oct, 2013

Panie Wojtku dołączam się do prośby i podaje swojego maila: matahc@vp.pl. Rozgladamy się za firmą ze Śląska jednakże wybór jest dośc duży. Chcielibyśmy wiedzieć komu można zaufać i kto tak naprawdę się na tym zna.

łuKaSz_mb
Posts: 3
Joined: Mon 21 Oct, 2013
Location: mb

Post by łuKaSz_mb » Sat 09 Nov, 2013

Witam. Poszukuję namiarów na rzetelne firmy z województw śląskiego bądź małopolskiego. Jeśli kto mógłby jakąś polecić to będę wdzięczny. Pozdro

marcinm
Posts: 1
Joined: Mon 11 Nov, 2013

Post by marcinm » Wed 13 Nov, 2013

Witam!
Proszę o namiary na solidną firmę z terenu śląska/małopolski, chcę budować w Jaworznie domek z poddaszem użytkowym o powierzchni około 100m2 - yogi_myrcik@interia.pl

koala75
Posts: 2
Joined: Sat 30 Nov, 2013

Timberbood

Post by koala75 » Sun 01 Dec, 2013

A czy ktoś ma jakieś informacje o Timberbood s.c. z Oświęcimia? Będe wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Robert1907
Posts: 1
Joined: Sat 25 Oct, 2014

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Robert1907 » Sat 25 Oct, 2014

Witam,
Ponawiam pytanie do Pana Wojciecha oraz do budujących z terenu śląska.
Dom w granicach 100 m kwadratowych w kontekście solidnej firmy?
Jakie firmy polecacie Państwo ? Mój mail janusz.janusz.k@wp.pl

gocek10
Posts: 1
Joined: Wed 07 Jan, 2015

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by gocek10 » Wed 07 Jan, 2015

Ponawiam prośbę poprzedników. Proszę o informację o rzetelnych firmach budujących domy z terenu śląska. Jestem z Bielska-Białej, interesuje mnie budowa domu około 120m2. Proszę o przesłanie informacji na mój adres: info@ictech.pl

masiu
Posts: 1
Joined: Tue 13 Jan, 2015

szukam dobrej sprawdzonej firmy

Post by masiu » Tue 13 Jan, 2015

Zamierzam wybudować dom szkieletowy w Żernicy koło Gliwic (teren wolny od szkód górniczych). Podoba mi się i przymierzam się do projektu "dom przy cyprysowej 19". Czy mógłby mi ktoś polecić jakąś dobrą, solidną firmę ze śląska?
Z góry dziękuję za odpowiedź mój mail: masiu@poczta.fm

lukaszZST
Posts: 1
Joined: Sat 24 Jan, 2015

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by lukaszZST » Sat 24 Jan, 2015

Szukam firmy na śląsku która postawi mi dom pod klucz. I wybuduje oczyszczlanie,podłanczy wszytkieprzyloncza i zajmie sie wszytkimi papierami.
I czy wybuduje domw ciagu 6 miesiecy
Czy jest taka firma na ślasku. Prosze co polecacie

fen
Posts: 3
Joined: Wed 04 Feb, 2015

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by fen » Wed 04 Feb, 2015

Ja również bardzo proszę o informację o sprawdzonych firmach budujących w technologii szkieletu prefabrykowanego niekoniecznie ze Sląska. Przyglądam się wielu firmom i szczerze powiem ciężko laikowi dojść do jakichś konkretnych wniosków.
Bardzo proszę o info na pw

Pawel80
Posts: 1
Joined: Sun 21 Jun, 2015

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Pawel80 » Sun 21 Jun, 2015

Witam pana Wojciecha szukam firmy ze śląska co wykonuje solidne domy z drewna <szkieletowy> pod klucz. co pan by polecil Mój email blokers7@o2.pl pozdr

songg
Posts: 1
Joined: Sun 19 Jul, 2015

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by songg » Sun 19 Jul, 2015

Witam Panie Wojciechu. Jaką możę Pan polecić firmę wykonującą domy szkieletowe drewniane najlepiej z okolic śląska ale również i ogólnie z terenu całej Polski? Proszę odp na PW. Dziękuję!

Stefi
Posts: 2
Joined: Thu 13 Aug, 2015

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Stefi » Thu 13 Aug, 2015

Witam serdecznie,
Bardzo prosze o namiary na rzetelne firmy wykonujace domy w technologii szkieletowej na terenie Slaska.
Z gory dziekuje bardzo.

db2109
Posts: 1
Joined: Mon 23 Nov, 2015

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by db2109 » Mon 23 Nov, 2015

witam pani Wojtku,
bardzo proszę o polecenie sprawdzonej firmy w zakresie budowy domu w technologii szkieletowej.
Budowa na Śląsku, okolice Tarnowskich Gór, dom ok. 150 m2.
informacje proszę na maila: db2109@wp.pl
pozdrawiam

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Wojciech Nitka » Wed 25 Nov, 2015

W sprawie firmy mającej autoryzację Kronopolu to najlepiej zwrócić się bezpośrednio do nich - do działu materiałów budowlanych.

Dom drewniany na rynku wtórym niczym nie różni się od tradycyjnego. Kilka razy wykonywałem ocenę takich domów przez zakupem przez nowych właścicieli i w sumie dużo zależy od wykonawcy tego domu. Domy budowane przez solidne firmy wytrzymują czas i nie nie widać na nich większych zniszczeń.

duke
Posts: 1
Joined: Thu 11 Feb, 2016

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by duke » Thu 11 Feb, 2016

Witam

Bardzo proszę o namiary na firmy budujące w rejonie Mysłowic
Pozdrawiam

hawranek31
Posts: 1
Joined: Sun 14 Feb, 2016

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by hawranek31 » Sun 14 Feb, 2016

Witam Panie Wojtku.


Jak reszta forumowiczów również proszę o polecenie firmy z okolic śląska.

Dom jaki chce wybudować ma być oczywiście w technologi szkieletowej o powierzchni do 100m2.


mój adres email hawranek31@wp.pl

Bardzo dziękuje za odpowiedź.

wojtekx44
Posts: 1
Joined: Mon 22 Feb, 2016

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by wojtekx44 » Wed 24 Feb, 2016

Witam.
Dołączam się do prośby o namiar na rzetelne firmy wykonujące domy w technologii szkieletowej najlepiej ze Śląska.
Interesuje mnie budowa domku do 130m2 .
Bardzo proszę o informacje na pw.

Serdecznie pozdrawiam
Wojtek K.

muszti
Posts: 1
Joined: Tue 29 Mar, 2016

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by muszti » Thu 14 Apr, 2016

Witam wszystkich forumowiczów oraz Pana, Panie Wojtku,
również prosiłabym o namiary na godne polecenia firmy, które stawiają dom w technologii szkieletowej w okolicy śląska.
Chciałabym wybudować dom w okolicy 100 m2.
Mój adres email: mmmuszti@gmail.com
Z góry bardzo dziękuję!

wother
Posts: 9
Joined: Sat 19 Mar, 2016

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by wother » Sat 16 Apr, 2016

Witam,
Również poszukuję solidnego wykonawcy i godnego polecenia z okolic Śląska / Małopolski
tomasz.markowski@live.com
Dziekuje

ciciasiek
Posts: 1
Joined: Wed 20 Apr, 2016

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by ciciasiek » Wed 20 Apr, 2016

Dzień dobry,
decyzja o budowie domu została podjęta, teraz najważniejsze znaleźć dobrego Wykonawcę. Jak wszyscy powyżej proszę o przesłanie firm ze Śląska, którym można zaufać. Z góry dziękuję!
Pozdrawiam
Oliwia

User avatar
leo106
Posts: 6
Joined: Tue 01 Oct, 2013
Location: Rydułtowy

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by leo106 » Thu 21 Apr, 2016

Witam Cię droga Oliwio - ja polecam firmę Ibud Haus . Aktualnie stawiają mi domek ipuki co jest jak najbardziej OK!!! :)
Jeśli chcesz i masz wolne popołudnia to zapraszam na moją działkę gdzie właśnie powstaje mój domek :)

Pozdrawiam Leszek
KOMFORT 107 A - i wszystko jasne :)

mel
Posts: 1
Joined: Tue 26 Apr, 2016

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by mel » Tue 26 Apr, 2016

Witam :)
Proszę o polecenie rzetelnych wykonawców budujących domy szkieletowe z terenu woj. śląskiego i przesłanie namiarów na adres: oo0marlena0oo@o2.pl Planujemy dom do 130 m2 z garażem.
Będę wdzięczna!

Pozdrawiam
Marlena

xnder
Posts: 2
Joined: Wed 08 Jun, 2016

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by xnder » Wed 08 Jun, 2016

Witam,
Również poszukuję opinii o firmach ze śląska, solidnych i budujących za rozsądną cenę
Będe niewymownie wdzięczny za namiary mail: lukemm@op.pl

Pozdrawiam serdecznie

enszede
Posts: 3
Joined: Wed 13 Jul, 2016

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by enszede » Wed 13 Jul, 2016

Witam serdecznie
Proszę o polecenie rzetelnych wykonawców budujących domy prefabrykowane z terenu woj. śląskiego.
Jestem zainteresowana budową z firmą Grand DLL z Częstochowy http://www.domyzpaczki.pl/, a ostatnio oglądałam dom wykonany tą technologia przez firmę Gamebo z Bystrej http://gamebodom.pl/ . Jak dla mnie to wszystko było ok. Oferty obu firm podobne co do standardu wykonania i kosztów, Opinie o Grand DLL pozytywne o Gamebo brak jakichkolwiek.
Planuję dom parterowy do 100 m2, namiary na maila - enszede@wp.pl
Będę bardzo wdzięczna !
Pozdrawiam
Anna

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Wojciech Nitka » Wed 13 Jul, 2016

"jesteśmy w stanie zaoferować drewno konstrukcyjne klas C24-C30 o najwyższych, możliwych do uzyskania na obecną chwilę parametrach, potwierdzonych deklaracją zgodności klasy tarcicy, pochodzenia i rodzaju impregnacji."
Jestem ciekaw w jaki sposób firma Gamebo uzyska drewno konstrukcyjne klasy C30. To nie jest możliwe w naszych, krajowych warunkach.
Poza tym to jest przedstawiciel innej firmy, a nie producent domów.

enszede
Posts: 3
Joined: Wed 13 Jul, 2016

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by enszede » Wed 13 Jul, 2016

Panie Wojtku podczas prezentacji domu modelowego właściciele firmy pokazywali mi modele ścian wewnętrznych zachwalając energooszczędność budynku,nawet zaproponowano mi dopłate w kwocie 3 tyś do standardu pasywnego, co nie powiem zdziwiło mnie bardzo i obudziło czujność. Dodatkowo materiały z wyższej półki np to że tylko oni w swojej ofercie dają dachówki Brass,okna trzykomorowe itp. Powiem szczerze ze zaproponowano mi nawet obejrzenie wybudowanych już domów przez tą firmę. Na pytanie ile czasu budują domy w tej technologii dostałam odpowiedz ze 20 lat budowali murowane a od trzech lat stawiają drewniane, tylko ze brak jakichkolwiek opinii na ich temat.Wiem że drew-inwest jest producentem, ale tuu tez brak opinii, jak dla mnie to wszystko za kolorowo wygląda,zatem co Pan sądzi na temat Grand Dll czy budować z tą firmą?a może jest jeszcze jakiś inny rzetelny producent domów drewnianych prefabrykowanych?
Pozdrawiam
Anna

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Wojciech Nitka » Wed 13 Jul, 2016

Pani Aniu,
to Pani musi zdecydować się na tę czy inną firmę. Ta jest taka a nie inna, druga jest inna a nie taka.
Na Pani miejscu zdecydowałbym się na firmę, która buduje domy a nie jest tylko przedstawiciele danej firmy. Te nie ponoszą żadnej odpowiedzialności - "to oni dostarczyli nam takie elementy".

enszede
Posts: 3
Joined: Wed 13 Jul, 2016

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by enszede » Thu 14 Jul, 2016

Dziękuję za komentarz.Pozdrawiam
Anna

Kosmi
Posts: 1
Joined: Tue 29 Nov, 2016

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by Kosmi » Tue 29 Nov, 2016

Witam serdecznie
Czy ktoś z forumowiczów może polecić dobrego, sprawdzonego wykonawcę domów szkieletowych. Jestem właśnie na etapie szukania wykonawcy i im więcej się tym interesuje to mam coraz większe obawy.
Rafał

wm186
Posts: 1
Joined: Tue 29 Nov, 2016

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by wm186 » Tue 29 Nov, 2016

Witam,
jak wielu tu forumowiczów poszukuję opinii o firmach ze śląska. W mojej okolicy zawitałam do dwóch firm Ibudhaus oraz danwood. Szukam coś w dobrej cenie, ale nie chce by dom był spartaczony. Planuję budowę domu o pow. max 110 m2. Prośba o pomoc. Mój adres e-mailowy : wm186@onet.pl
Będę wdzięczna za wszelką pomoc.
pozdrawiam serdecznie,
Wioletta

maxlag
Posts: 10
Joined: Sun 11 Dec, 2016

Re: Firmy wykonawcze ze Śląska

Post by maxlag » Sun 11 Dec, 2016

Witam,
bardzo proszę o informację o firmie Grand Dll domyzpaczki.pl z Częstochowy.
Niestety nic nie mogę odszukać o tej firmie co jest dla mnie dziwne bo właściciel się chwali, że są najchętniej wybieraną firmą w Polsce jeśli chodzi o domy prefabrykowane. Albo takie cudowne ;) domy robią albo to jakaś lipa.
Dom ma mieć 100 m2 i za takowy życzą sobie (ich projekt ze strony) 255.000 brutto w stanie "prawie pod klucz". Będę wdzięczny za jakieś sugestie, cokolwiek, wszelkie informacje. Z góry dziękuję.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”