Kto buduje w Warszawie

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
zazenka
Posts: 6
Joined: Thu 08 Feb, 2007

Filip z Damirem

Post by zazenka » Mon 02 Apr, 2007

My właśnie kończymy dom Filip budowany z firma Damir. Jesteśmy bardzo zadowoleni :)


Szbikus
Posts: 2
Joined: Mon 02 Apr, 2007

Post by Szbikus » Tue 03 Apr, 2007

Witam.
Panie Wojtku bardzo dziękuję za poradę. Wioskę też zamierzam odwiedzić.
Pozdrawiam - Szbikus

ruslana81
Posts: 1
Joined: Fri 04 May, 2007

Post by ruslana81 » Fri 04 May, 2007

Witam serdecznie,
przymierzam się do budowy kanadyjczyka.
Gorąco proszę Pana Wojciecha o polecenie firm wykonawczych - dom ma powstać w Żyrardowie.

Z góry dziękuję za pomoc.

masterixx
Posts: 5
Joined: Fri 27 Jul, 2007
Location: Warszawa

Post by masterixx » Mon 30 Jul, 2007

Wojciech Nitka wrote:Namiary na firmę wysłałem. Łatwo mozesz też sprawdzić firmę, lub też zdecydować się na inną, odwiedzając nie daleko położoną Wioskkę Budowlaną - http://www.wioska.com
(...)
Witam A czy i ja moglbym dostac namiary na firmy z woj mazowiecjiego? Chcialbym zbudowac w okolicach Nasielska - 60 km od warszawy na polnoc
Pozdrawiam
plompies@cwm.pw.edu.pl

melisanda
Posts: 3
Joined: Wed 08 Aug, 2007

Post by melisanda » Wed 08 Aug, 2007

Witam ciepło. Tak jak wszyscy, którzy tutaj zawitali, przymierzamy się do budowy kanadyjczyka. Bardzo będę wdzięczna za namiary na solidnego wykonawcę. Panie Wojciechu, jeśli to nie kiłopot, to proszę o pomoc.

melisanda
Posts: 3
Joined: Wed 08 Aug, 2007

Post by melisanda » Wed 08 Aug, 2007

No pięknie, ale gapa jestem. :oops:
Dom będziemy budować w okolicach Grodziska Mazowieckiego.

melisanda
Posts: 3
Joined: Wed 08 Aug, 2007

Post by melisanda » Fri 10 Aug, 2007

Panie Wojciechu, dziękuję serdecznie za namiary i pozdrawiam cieplutko. :smile:

arkadiusz
Posts: 1
Joined: Mon 13 Aug, 2007
Location: warkAA

Post by arkadiusz » Mon 13 Aug, 2007

witam panie Wojtku
również szukam firm z okolic warszawy, będę bardzo wdzięczny za informację
pozdrawiam
arekdabr@tlen.pl

masterixx
Posts: 5
Joined: Fri 27 Jul, 2007
Location: Warszawa

Post by masterixx » Tue 14 Aug, 2007

Ponownie witam panie Wojtku
Ja też szukam firm z z woj. mazowieckiego, a dokładniej okolice Nasielska. Będę bardzo wdzięczny za informację...

Pozdrawiam
plompies@cwm.pw.edu.pl
plompies@omklnx.il.pw.edu.pl

marget22
Posts: 2
Joined: Tue 14 Aug, 2007

poleccie super firme domkow kanadyjskich warszawa

Post by marget22 » Tue 14 Aug, 2007

Rowniez z mezem zdecydowalismy sie na domek kanadyjski. Zalezy nam na firmie sprawdzonej i naprawde profesjonalnej. Dobrze by bylo gdyby jeszcze mogla nam znalec dzialke ale to juz niekoniecznie, choc wiem, ze sa i takie firmy ktore rozniwez znajduja dziaki. Prosze piszcie na emaila: marget22@wp.pl

nika
Posts: 1
Joined: Wed 12 Sep, 2007
Location: w-wa

Post by nika » Wed 12 Sep, 2007

Witam Panie Wojtku,
Czy mógłby Pan polecić jakieś 'solidne' firmy z W-wy lub okolic (budowa 30 km od Warszawy na północ), które byłyby w stanie wybudować kanadyjczyka (najchętniej pod klucz)

amerik
Posts: 11
Joined: Sun 08 Jul, 2007

Post by amerik » Wed 12 Sep, 2007

Nie zauważyliście warszawiacy, że od pewnego czasu Pan Wojtek nie odpowiada na takie zapytania?
Teraz taka informacja podana sms-em trochę kosztuje. :wink:

Rokosz
Posts: 1
Joined: Sat 22 Sep, 2007

Post by Rokosz » Sun 23 Sep, 2007

Witam
A czy jest wśród Formowiczów ktoś kto zbudował dom z firmami : Hass, Damir, czy Domy i domki. i już mieszkają w nich jakiś czas. chodzi mi o czy wszystko jest w porządku i czy są zadowoleni z usług tych firm i z ich produktów
dzięki

Bartosz
Posts: 66
Joined: Tue 10 Apr, 2007

"NOWY KONSTANCIN"

Post by Bartosz » Thu 27 Sep, 2007

Buduje z "nowym konstancinem.adam czajkowski". Firma miesci sie w Konstancinie. Poszukajcie na forum, pisalem juz o tej firmie i dlaczego wlasnie ja wybralem. W przyszly poniedzialek (08.10.07 r.) wchodza mi na dzialke, okolo 15 pazdziernika beda stawiali fundamenty. Bede robil zdjecie kazdego etapu budowy i zamieszczal linki na forum, postaram sie takze skrobnac pare slow.

Mam prosbe - jesli bedziecie kontaktowali sie z firma, mowcie prosze ze to kontakt ode mnie (Bartosz Szczepanski). Moze uda mi sie w ten sposob cos "uszczknac" z ceny :).
Projekt kupilem od arch. Pana Marka Biskota, "dom z podcieniem". Wygooglujecie sobie jego pracownie. Projekt, umiejscowienie itp. kosztowalo mnie 2,5 k.

W razie co sluze innymi informacjami, min. cala droga od pomyslu do budowy (formalnosci). Mi to zajelo 6 miesiecy (kupno dzialki, warunki zabudowy, odrolnienie, uzgodnienia, projekty, mapy, wykonawcy, pozwolenie na budowe itd., itp :) )
Pozdrawiam Bartosz

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Sun 30 Sep, 2007

Bartosz życzę powodzenia w procesie budowy i zadowolenia z firmy wykonawczej..( przynajmniej w takim stopniu jak ja z mojej). Jednak jak to mówią nie chwal dnia przed zachodem słońca......
Bartosz wrote:Moze uda mi sie w ten sposob cos "uszczknac" z ceny :)
na to bym raczej nie liczył :grin:

Bartosz
Posts: 66
Joined: Tue 10 Apr, 2007

Post by Bartosz » Mon 01 Oct, 2007

dziekuje - powodzenie sie przyda :) - tak jak obiecalem, bede pisal co i jak: - http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic.php?p=8465#8465



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”