PRODREW

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
użytkownik
Posts: 1
Joined: Tue 20 Mar, 2007

PRODREW

Post by użytkownik » Tue 20 Mar, 2007

moje doświadczenia z ta firma każą mi ostrzec innych przed współpracą z nią. Mimo że zapowiadało sie dobrze koniec jest fatalny a właściwien jeszcze go nie widać, bo termin zakończenia opóżnia sie juz o 7 miesięcy. Głównym problemem jest brak fachowej siły roboczej i zero zorganizowania, i zupełny brak kontaktu z wykonawcą, który regularnie wyłącza telefon. Pracownicy to ludzie z łapanki, którzy nie maja zielonego pojęcia o tym rodzaju budowy (właściciel twierdzi że wszyscy którzy się znali uciekli za granicę). cały czas potrzebny jest ktoś kto wszystkiego pilnuje, bo inaczej trzeba wszystko poprawiać i zaczynac od nowa. Żnajomi zaczeli w tym samym czasie budowę domu systemem tradycyjnym i własnie skończyli a my nadal nie mamy wymarzonego domku mimo że zapewniali nas że potrwa to 3-4 miesiące. NIE POLECAM UCIEKAJCIE I NIE OGLADAJCIE SIE ZA SIEBIE.


england
Posts: 1
Joined: Wed 25 Apr, 2007

Post by england » Wed 25 Apr, 2007

czy ktos wie coś jeszcze na temat prodrewu?

atena
Posts: 3
Joined: Thu 19 Jul, 2007
Location: Szczecin

Post by atena » Thu 19 Jul, 2007

Jeśli piszemy o tej firmie http://www.prodrew.com/ to tragedia :twisted:
załuję, ze wcześniej nie poszukałam opinii.
Pech chciał, że kupilismy u nich domek ogrodowy, wpłaciliśmy całą kwotę, z terminu w umowie nie wywiązali się, mało tego nawet nikt nie raczył Nas telefionicznie poinformować, ze tego domku nie przywiozą, a ludzie, którzy mieli nam go złożyć byli umówieni, domek miał być na rano na 9, dzień wcześniej mąż do nich dzwonił o 12, czekał do 16 na odzew, w końcu o 17 jak ponownie zadzwonił poinformowano, że domku "nie ma" tak po prostu :evil:
Ludzi odwołaliśmy, została spisana nowa umowa z aneksem o tym, że tym razem firma składa, okreslono drugi termin, minął, nikt się nie pojawił, znowu nie raczyli Nas poinformować, ze nie będzie, po awanturze przywieźli domek 3 dni później, niekompletny!!!!
Raz przyjeżdżali go składać raz nie, właścicielka kłamała jak
z nut,a to kierowca nawalił, a to awaria auta, od pracowników dowiedziałam się, ze to wszystko nie jest prawdą, tylko po prostu nie było zrobionych części, kolejnych z resztą. Mówili też, z często jeżdżą rozładować cos, a na miejscu okazuje się, ze mają złożyć, a nie dysponują sprzętem bo nikt ich nie doinformował. Katasrofa!
Cała firma baaardzo niezorganizowana i chaotyczna. nikt nic nie wie. Jedno jest pewne, od maja juz wiedzą(opinia pracowników), ze za skarby się nie wywiążą z terminami, jednak zamówienia przyjmują nadal obiecując złote góry, a ludzi do pracy nie mają.
Nie zyczę nikomu wspłpracy z tą firmą, jest niesolidna i nie dba o klienta. Ciekawe kiedy wreszcie stanie domek za który zapłaciliśmy prawie 10 tys. :?: Kto to wie, chyba nikt.

wrzos
Posts: 7
Joined: Tue 24 Jul, 2007

Post by wrzos » Tue 24 Jul, 2007

hhhh
piotr

wrzos
Posts: 7
Joined: Tue 24 Jul, 2007

Post by wrzos » Tue 24 Jul, 2007

[]Chciałbym sprostować wypowiedż ateny to znaczy Pani Zielińskiej zam w Ważymicach. Niech Pani nie pisze że domek kosztował 10 tys. bo na taki najprawdopodobnie pani poprostu nie stać. W umowie zgodziła się Pani wpłacić 50% wartości domku to jest 4 195 zł i nie dotrzymała Pani tego. Wymyślając dziecinne usprawiedliwienie wpłaciła pani 3 000 zł. Pozostalą część przed dostarczeniem domku na teren działki. Transport wykonywala wewętrzna firma. Pan Marcin godzinę targował się ze mną przez telefon o 50 zł to żałosne.
Zaproponowałem Państwu zwrot zaliczki i dodatkowo 500 zł zadość uczynienia za nie dotrzymanie terminu, mimo tego że nie ma w umowie nic na temat odsetek ani kar które mielibyśmy zapłacić w takim przypadku.
To Pani mąż prosił mnie o nie rozwiązywanie umowy. Firma Prodrew mimo tego iż zatrudnia 36 pracowników nie jest wstanie obsłużyć wszystkich klientów chcących zakupić nasze produkty, sprawia nam to wielką przykrość. Tym większą złość mam na siebie za to iż pozwoliłem namówić się państwu na montaż za 350 zł czując że jesteście państwo tą kategorią ludzi których nie chciałbym spotykać w życiu prywatnym i zawodowym.
Cieszę się przynajmniej z tego że po zakończeniu pracy okazała pani pozytywne uczucia wobec pracowników Prodrew'u.
z poważaniem
Piotr
piotr

wrzos
Posts: 7
Joined: Tue 24 Jul, 2007

Post by wrzos » Tue 24 Jul, 2007

Odpowiedż dla pani o niku " użytkownik"
Proszę Pani proszę kilka słów o sobie...., chyba się pani nie wstydzi ....
Ci ludzei z łapanki pracują u nas od 4 lat, większość nie chce do pani jeżdzić. Szkoda mi słów ....... Dziękuję że tak mi się Pani odwdzięcza za do co znoszę od tylu miesięcy.
Mimo tego nadal jesteście Państwo moją "ulubioną parą"
Piotr
piotr

atena
Posts: 3
Joined: Thu 19 Jul, 2007
Location: Szczecin

Post by atena » Tue 24 Jul, 2007

Code: Select all

ateny to znaczy Pani Zielińskiej zam w Ważymicach
czy to normalne, że firma PRODREW upublicznia dane osobowe łamiąc tym samym ustawę o ochronie danych osobowych ?

Code: Select all

wpłacić 50% wartości domku to jest 4 195 zł i nie dotrzymała Pani tego
3 tys. zostało wpłacone gotówką i na resztę tego samego dnia poszedł do państwa przelew

Code: Select all

Pan Marcin godzinę targował się ze mną przez telefon o 50 zł to żałosne
bzdura, chyba pomylił Pan klientów

Code: Select all

Zaproponowałem państwu zwrot zaliczki i dodatkowo 500 zł zadość uczynienia za nie dotrzymanie terminu 
na dzień przewidziany w umowie miał Pan wpłaconą całą kwotę za domek, więc to nie była zaliczka, a 500 zł to była czesć kosztów poniesionych przez Nas w celu ściągniecia ekipy do montażu domku, ponieważ w pierwotnej umowie sami mieliśmy go montować

Code: Select all

To Pani mąż prosił mnie o nie rozwiązywanie umowy
mąż prosił o aneks do umowy odnośnie nowego terminu dostawy, nie było sensu po prawie dwóch miesiącach szukać kolejnej firmy

Code: Select all

Firma Prodrew mimo tego iż zatrudnia 36 pracowników nie jest wstanie obsłużyć wszystkich klientów chcących zakupić nasze produkty, sprawia nam to wielką przykrość
wreszcie jakaś prawda, nie jesteście w stanie obsłużyć wszystkich klientów, szkoda tylko, że nie informujecie ich na początku, zanim podpiszą z Wami umowę

Code: Select all

Cieszę się przynajmniej z tego że po zakończeniu pracy okazała pani pozytywne uczucia wobec pracowników prodrewu
Proszę Pana do Pana pracowników nie mam absolutnie zastrzeżen, uwijali się jak mogli, byli konkretni, a co ważniejsze zorganizowani, czego nie można powiedzieć o całej firmie

Zdecydowałam się głosno wypowiedzieć swoje zdanie na Tym forum, ponieważ nie jestem zadowolona z braku kontaktu, niekonkretności firmy, niewywiązywania się z terminów. Niestety brak organizacji i logistyki jest bardzo widoczny w firmie Prodrew, wystarczy wykonać telefon z zapytaniem "o której panowie dzisiaj przyjadą" i wysłuchiwać, że " nie wiemy" "dzisiaj to chyba nie przyjadą" lub " nie przyjadą bo nie ma kierowcy" " albo "będą o 9" a w rzyczywistosci czekam na działce przez 2h z małym płaczącym i głodnym dzieckiem na ręku.

atena
Posts: 3
Joined: Thu 19 Jul, 2007
Location: Szczecin

Post by atena » Thu 26 Jul, 2007

Bazując na naszych nieprzyjemnych doświadczeniach z firmą Prodrew pragniemy uświadomić jak największą liczbę osób o tym jak działa ta firma, mamy prawo wyrazić swoje zdanie na temat jak traktuje klientów oraz jak wywiążuje się z umów, które według prawa są ściśle wiążące. Po co? Po to, zeby każdy kto będzie podpisywał umowę był świadomy tego jak będzie wyglądała współpraca z firmą i jej właścicielem.

Mąż umiescił ostrzezenie przed firmą Prodrew na grupach dyskusyjnych Szczecina, pozwolę sobie zacytować odzew właściciela firmy Pana Piotra Wrzesińskiego na próby wyrażenia Naszego zdania:

Code: Select all

Panie Marcinie Zieliński Ręce opadaj, wy wtych Warzymicach to chyba wstydu 
nie macie. Myślałem że to tylko Pana żona jest taka beszczelna] ale widzę żę 
pan też. opowiedziałbym historię pana zamówieni ale wtedy musiałbym się zniżyć do 
pana poziomu. jest mi to dalekie. Pozdrawiam Pana i mam nadzieję że nigdy 
więcej pan nic u mnie nie zamówi Piotr
dla zainteresowanych więcej do poczytania tutaj oraz tutaj

Mam nadzieję, ze wypowiedź Pana Piotra Wrzesińskiego właściciela firmy Prodrew naświetliła Państwu z jaką firmą i z jakim człowiekiem ma sie do czynienia, wyglada na to, że jego zdaniem wszyscy powinni siedzeć cicho a On sam preferuje formę obrony poprzez atak.

Panie Piotrze jest Pan w pełni świadomy tego, ze to pańska firma nie wywiązała się z dwóch terminów zaznaczonych w umowie, już pomijając pieniądze, wyłączanie telefonów lub po prostu zbywanie klienta. Na Pana miejscu zamiast obrażać ludzi, którzy wyrażają własne zdanie po prostu bym przeprosiła za niedotrzymanie umowy.

Pozdrawiam szanownych forumowiczów.

qoxop
Posts: 1
Joined: Thu 26 Jul, 2007

Post by qoxop » Thu 26 Jul, 2007

:mrgreen:
Do właściciela firmy PRODREW
Czy Pan zna zasady prowadzenia firmy?
Jak można pisać na forum ze ktoś targował się o 50 zł i skomentować żałosne!!!! (Nowo bogacki?)
Jak można upubliczniać dane osobowe obrażając przy tym mieszkańców Warzymic!!!
A Pan skąd jest?
Mam wrażenie ze niema pan żadnego doświadczenia we współpracy z klientm! To Pan podpisał umowe i zobowiązał się do terminowego wykonania!, a co do wypowidzi ze ludzie którzy pracują w firmie PRODREW niechcą jeżdzić do klienta to juz powala na kolana .I Pan to upublicznia!!!!!!

A co bedzie jesli kupie u was domek i pracownicy powiedzą: nie jade tam bo nie lubie inwestora? Co wtedy? Pan Go zmontuje.SMIECH I UBAW PO PACHY.
Ale jest szansa ze dzieki temu forum sam sie pan odkryje i pokaże jaka firmę Pan prezentuje.

JESLI ZNACIE FIRME PRODREW PISZCIE!!!!!!!! POMAGAJMY SOBIE ZEBY UNIKAĆ FIRM KTÓRE PISZĄ TAKIE SPROSTOWANIA OBRAZAJAC KLIENTA!!!!

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Thu 26 Jul, 2007

Szanowny Pani "Wrzos"
Z punktu widzenia prawa postępowanie firmy PRODREW daje podstawę poszkodowanym klientom do wystąpienia z powództwa cywilnego o wyłudzenie!!!
To ze strony internetowej firmy
Analizując w sposób szczegółowy założenia technologiczne możemy z całą pewnością stwierdzić, że technologia budowy domów szkieletowych nie posiada wad. Jeżeli w domu zbudowanym wady są dostrzegane to najczęściej wynikają ze złego wykonawstwa.
no właśnie ......

wrzos
Posts: 7
Joined: Tue 24 Jul, 2007

Post by wrzos » Tue 31 Jul, 2007

montaż u Pana Zielińskiego został zakończony 25.07.2007 ,ze wzglądu na zł a pogodę wszystkie montaże u naszych klientów prezesuneły się w czasie..Firma zaproponowała zwrot zaliczki plus poniesione koszty.tj. 500 zł . To Pan Zieliński decydował,że nie chce rozwiązać umowy poprosił o podpisanie aneksu i na to się zgodziliśmy. Proszę poinformować czytelników forum kiedy Pan wpłacić pieniądze za wykonany już montaż, bo do dnia dzisiejszego nie raczył Pan tego zrobić mimo tego że w aneksie jest wyrażny zapis dotyczący terminu wpłaty. Nie odbiera pan telefonów ode mnie i nie mogę się z Panem zkontaktować w kwestii rozliczenia. Proszę jeszcze poinformować czytelników forum iż bez zgody właściciela firmy zlecił pan naszym pracownikom wykonanie dodatkowych poręczy, obiecując że pan doplaci do zamówienia. I co ? do dzisiaj cisza ani kasy, ani Pana. Proszę państwa nasza firma obsługuje miesięcznie średnio ok 30 klientów , Pan Marcin jest nam winin 461 zł. nie stać nas na to aby dać się oszukiwać .

Co do kwestii targowania się o 50 zł to chcę państwu uświadomić iż montaż domku ogrodowego zamówionego przez klienta kosztuje naszą firmę 1200 zł Pan Zieliński otrzymal propozycję wykonania za 450 zł ale to było mało zgodziłem się na 400 zł no i proszę mam za swoje. Zamiast pracować muszę odpisywać na kłamliwe oszczerstwa klienta , który do dnia zakończenia montażu (do kiedy mnie potrzebował) był niewiarygodnie miły.
piotr

wrzos
Posts: 7
Joined: Tue 24 Jul, 2007

Post by wrzos » Tue 31 Jul, 2007

do pana o niku qoxop
czy uważa pan że klient może okradać wykonawcę zlecenia , a wykonawca ma siedzieć cicho bo "klient ma zawsze rację" nie zna pan sytuacji w jakiej postawił nas pan zieliński i już pan uważa że to nasza wina, nie zna mnie pan więc jakim prawem mnie pan osądza.
piotr

wrzos
Posts: 7
Joined: Tue 24 Jul, 2007

Post by wrzos » Tue 31 Jul, 2007

Szanowny Panie czarek63
chyba nie czytał pan wszystkiego uważnie. To nie dom tylko altanka ogrodowa
Klient Otrzymał produkt który zamówił. Dostał umowę którą podpisał, wyraziliśmy dobrą wolę podpisując aneks, daliśmy ekstra 800 zł w montażu, czego jeszcze pan oczekuje.
piotr

wrzos
Posts: 7
Joined: Tue 24 Jul, 2007

Post by wrzos » Tue 31 Jul, 2007

do qoxop
od wielu lat pracuję na dobrą opinię i markę prodrewu
więc dla czego nie mam prawa bronić się przed oszczerstwami nieuczciwego klienta, w jaki inny sposób mam ostrzec moich kolegów przed Panem Zielińskim, To ja osobiście czuję się oszukany przez tego czlowieka bo to ja podjołem wszystkie decyzje dotyczące jego zamówienia. Czy prowadząc własną firmę nie chciałby pan wiedzieć jakim klientem jest Pan Marcin.
Pisze Pan że " To Pan podpisał umowe i zobowiązał się do terminowego wykonania!, " ok ja nie wywiązałem się z umowy i to kosztowalo mnie ok 800 zł wynagrodzilem to klientowi. On zać do dzisiaj nie zapłacił mi za wykonaną pracę choć też PODPISAŁ UMOWĘ i co myśli pan że zrekompensuje mi to, zapłaci extra kasę?
Ciekaw jestem czym się pan zajmuje, oprócz dawania rad innym.
piotr

marcin_z
Posts: 1
Joined: Wed 01 Aug, 2007

Post by marcin_z » Wed 01 Aug, 2007

montaż u Pana Zielińskiego został zakończony 25.07.2007 ,ze wzglądu na zł a pogodę
Mi Pan mówił co innego. Podobno specjalnie dla mnie jechał Pan do Niemiec po deski.
Firma zaproponowała zwrot zaliczki plus poniesione koszty.tj. 500 zł . To Pan Zieliński decydował,że nie chce rozwiązać umowy poprosił o podpisanie aneksu i na to się zgodziliśmy.
Dobrze Pan wie, że chciałem zwrotu pieniędzy, chyba że określiłby się Pan z nowym - tym razem ostatecznym terminem. Otrzymałem od Pana zapewnienie o nowym terminie, który został potwierdzony wywalczonym przeze mnie aneksem a z którego również się Pan nie wywiązał. Poza tym Pan dysponował całkowitą kwotą domku, którą wpłaciłem na konto, a nie "zaliczką".
Proszę poinformować czytelników forum kiedy Pan wpłacić pieniądze za wykonany już montaż, bo do dnia dzisiejszego nie raczył Pan tego zrobić mimo tego że w aneksie jest wyrażny zapis dotyczący terminu wpłaty
Oczywiście, że poinformuję Pana i jak i czytelników, że wysłałem Panu wiele próśb o wystawienie faktury za domek i montaż zgodnie z ceną na umowie i w aneksie, gdzie również zadeklarowałem się do zapłacenia 400 zł za montaż jak tylko otrzymam pocztą fakturę. Jak na razie faktury ani innego dokumentu fiskalnego nie dostałem. Niniejszym, również na tym forum publicznym nadal kontynuuję swoją prośbę o wystawienie i przysłanie faktury. Proszę odczytać e-maile z 26.07.2007

ladam
Posts: 6
Joined: Mon 20 Sep, 2010
Location: Szczecin

Post by ladam » Fri 24 Jun, 2011

Również chciałbym się podzielić opinią o firmie Prodrew pod Szczecinem.
Całkowicie nieodpowiedzialna firma, która ma gdzieś klienta, poprosiłem aby zamówili deskę elewacyjną, zależało mi na czasie, otrzymałem zapewnienie o terminie dostawy, nagle okazało się że Pan który jedzie po deski do Niemiec ( widocznie stały tekst :-) nie ma juz miejsca na samochodzie i jedyna opcja to wynajem na własny koszt busa do Niemiec za 800zł, Cóż myślę sobie że jak deski kosztują 7000 zł to przeżyję jeszcze 800 zł poprosiliśmy o numer konta gdzie mieliśmy przelać obowiązkowo UWAGA całość zaliczki czyli 7800zł. Numeru konta nie otrzymaliśmy, Ze znajomymi dzwoniliśmy po 10 razy dziennie i nikt nie odbierał telefonu, dopiero z nieznanego numeru ktoś odebrał i powiedział że się jeszcze skontaktuje bo jest problem z busem, Oczywiście nikt dalej nie odbierał od nas telefonu i miał nas w D. Dzięki Bogu nie wpłaciliśmy tej zaliczki, dzięki Bogu nie wybraliśmy tej firmy do budowy domu, ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

Tomek80Szczecin
Posts: 1
Joined: Thu 14 Jul, 2011

OSTRZEGAM PRZED FIRMĄ PRODREW

Post by Tomek80Szczecin » Thu 14 Jul, 2011

Niestety, ale współpraca z Firmą PRODREW układa się idealnie tylko do czasu wpłacenia im pieniędzy.
Firma zobowiązała się do wybudowania domu w określonym terminie (ok. 2-miesięcy). Przed wpłatą II części zaliczki - poinformowano nas, że nastapi nieznaczne opóźnienie w realizacji domu. Przesunęliśmy zatem termin zapłaty II części zaliczki. Po naszej pisemnej interwencji dotyczącej terminu realizacji - poinformowano mnie, że termin uległ przedłużeniu , ponieważ to my nie wywiązujemy się z umowy i nie wpłaciliśmy w ustalonym terminie II części zaliczki ... Zacisnąłem zatem zęby i wpłaciłem dalszą część ceny - a domku nadal nie było .... opóźnienie w budowie wynosiło już ok. 2 miesięcy. Po kłótni z właścicielem firmy ustaliliśmy, że w zamian za opóźnienie - w cenie będzie dodatkowo malowanie domku. Zakończono jego budowę z opóźnieniem ok. 4-miesięcznym - ale bez jej pomalowania i konserwacji. Skutek tego był taki, że wiosną całkowicie rozeszły się drzwi a w ścianach pojawiła się pleśń. I tutaj pojawił się problem : przecież my nie mamy w umowie malowania i nic nie może nam Pan zrobić. Mojego numeru telefonu już nie odbierali. Pan prezes powiedział, że on się tym nie zajmuje tylko Pani D. Oczywiście dzwoniąc do tej Pani (tylko z innych telefonów, bo mojego nie odbiera) - mówi tylko , że się dowie i oddzwoni ... Oczywiście nigdy nie oddzwoniła .... Zadzwoniłem kolejny raz i poprosiłem do telefonu Panią D. Powiedziano mi, że jej nie ma . Poprosiłem więc o telefon zwrotny. Padła odpowiedź : "przecież Pan dobrze wie, że my nie oddzwaniamy , jak klient chce to będzie sam do nas wydzwaniał" .... Oczywiście aby dokończyć altanę , pomalować oraz usunąć skutki braku pomalowania jej przed zimą - zapłaciłem innej Firmie, a właściciel na nic nigdy nie zareagował.... Szkoda, że właściciel nie czyta poczty wysyłanej na Firmowy adres, gdyż o wszystkich uwagach pisałem do Firmy, ale oczywiście on o niczym nie wiedział , gdyż po takich wiadomościach jakie ja otrzymywałem, powinien zwolić załogę. Szkoda, że na nic nigdy nie reagował ... OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ !!!!!!

krzysj
Posts: 1
Joined: Mon 10 Oct, 2011

Post by krzysj » Mon 10 Oct, 2011

Witam,
Wszystkie negatywne opinie, jakie tutaj przeczytałem są w 100% prawdą. Firma PRODREW z siedzibą w Niesięcinie miała mi zainstalować elewację drewnianą do końca czerwca....mamy pazdziernik, a elewacji nie ma. Oczywiście facet nie odbiera telefonu, a pracownice twierdzą, że jest na spotkaniu lub na produkcji. Farsa. Nie musze dodawać, że nie oddzwania, już za chwilę wysyła transport, musi jechać do Niemiec, bo nie ma na magazynie...i inne tego typu brednie.
No coż, spotkamy się z Panem Piotrem w Sądzie, żeby odzyskać pieniądze wraz z odsetkami. Nie omieszkam też poinformować firmy moco od której kupują towar. Może ich to zainteresuje, bo przecież nikt nie chce mieć przyklejonej gęby.
NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY

pszczecin
Posts: 1
Joined: Mon 09 Jan, 2012

TYLKO NIE PRODREW

Post by pszczecin » Mon 09 Jan, 2012

My też jesteśmy fanami firmy PRODREW. Budowaliśmy z nią dom - baaardzo długo. Wszystkie powyższe opinie są w 100% prawdą. Pana P ciągle nie ma, pani D nic nie wie - musi zapytać męża, pracownice w biurze nie wiedzą gdzie jest pan P i pani D. Właściciele firmy byli bardzo mili - niestety tylko do czasu wpłaty pierwszej, bardzo wysokiej transzy. Wszystkie możliwe terminy zostały przekroczone. Przyspieszenie tempa budowy powodował jedynie zbliżający się termin wpłaty kolejnej transzy i kolejne uporczywe telefony z numerów znajomych (bo naszych pan P i pani D oczywiście nie odbierali). Firma i tak nie wykonała wszystkich robót zawartych w umowie, na szczęście w domu udało nam się zamieszkać. Aby usprawiedliwić opóźnienia w budowie wymyślano kolejne absurdalne kłamstwa, łącznie z tym że budowa była prowadzona w czasie ulewy i wiatru, a przy ładnej pogodzie nikt się nie pojawiał (bo budowali właśnie domek właściciela firmy). Wszystkich moich przedmówców bardzo proszę o kontakt na priv. A tym co jeszcze budują z PRODREWEM życzymy wytrwałości i cierpliwości.

zolwiol
Posts: 1
Joined: Tue 10 Apr, 2012

Post by zolwiol » Tue 10 Apr, 2012

Nawet nie wiem jak nazwac taka firme , klamcy klamcy i jeszcze nie wyplacaja pieniedzy , a jak czytalem na tym forum szef tlumaczy sie ze fachowcy za granice wyjechali ty mongole jak tak traktujesz ludzi nie placisz im pieniedzy zwodzisz nie odbierasz telefonow sam sobie jestes winny a ludzia kity wciskasz , powinien Pan sie wstydzic razem z zona za swoje zachowanie . Byly Pracownik

pracownik
Posts: 1
Joined: Wed 02 May, 2012

Były pracownik

Post by pracownik » Wed 02 May, 2012

Nie polecam pracy w firmie Prodrew pracodawca oszukuje na każdej godzinie jak się tylko da!! Jak już się przepracuje miesiąc, to trzeba się prosić o wypłatę, której i tak się już nie dostanie, sprawa kończy się zazwyczaj w sądzie.
były pracownik

Golden84
Posts: 35
Joined: Thu 29 Mar, 2012

Post by Golden84 » Fri 04 May, 2012

trudno zweryfikować takie info np. nt. tej firmy...

maciuś
Posts: 1
Joined: Fri 25 May, 2012

Post by maciuś » Fri 25 May, 2012

Witam dołączę do grupy byłych pracowników tego czegoś co trudno nazwać firmą !! Właściciel to złodziej,oszust,

koko
Posts: 1
Joined: Thu 12 Jul, 2012

Post by koko » Thu 12 Jul, 2012

Witam. Pracowałem w tej pseudo firmie. Do dzisiaj nie dostałem pieniędzy. To złodzieje i oszuści! Zamieszani są w to wszyscy pracownicy firmy włącznie z kierownikiem i księgową, więc omijajcie tą firmę z daleka. Mam nadzieję że wszyscy zgniją w więzieniu!

PiotrekStargard
Posts: 1
Joined: Mon 30 Jul, 2012

Post by PiotrekStargard » Mon 30 Jul, 2012

W pełni podzielam powyższe opinie o tej firmie jako pracodawcy. Dwie osoby z mojej rodziny tam harowały przez 3 miesiące. Z tego co słyszałem, ów pan "szef" oszukał ich na pierwszej wypłacie, natomiast drugiej i trzeciej nie otrzymali do dzisiejszego dnia. Bezustannie ich zwodził mówiąc "nie mam", "nie dostałem przelewu" lub też "może jutro". Złodzieje i oszuści to mało powiedziane. Tacy jak oni w ogóle nie powinni istniec. Jak można tak po chamsku wykorzystac młodych ludzi dopiero zaczynających życie. Za to co zrobili powinni sie w piekle smażyc. Ciekaw jestem, kiedy ci kretaczei w końcu wypłacą im tak ciezko zapracowane pieniadze. Już pedzimy do sądu z pozwem.

kordek
Posts: 1
Joined: Mon 03 Sep, 2012

Post by kordek » Mon 03 Sep, 2012

Witam, chciałbym napisać parę słów na temat firmy Prodrew Elewacje Drewniane, z którymi współpracowałem jako inwestor przy realizacji ośrodka wypoczynkowego.
Mógłbym się rozwodzić i opisać całą historię, a raczej epopeję, ale po prostu nie ma na to miesjca i czasu.
Napiszę tylko czym skończyła się dla nas współpraca:
- umowa z Prodrewem na na kwotę około 500 tys pln NETTO ;
- termin oddania przekroczony o około pół roku ( mimo że budowa miała trwać 3-4 miesiące ) - termin oddania połowa lutego 2012;
- zapłaciliśmy Prodrewowi około 460 tys pln - niestety za część prac z góry - bo "potrzebują na materiał i wypłaty dla pracowników";
- w sumie niewykonane prace na około 130 tys pln;
- materiał potrzebny do wykonania prac przez inną firmę - około 50-60 tys pln;
- jakość wykonanych prac - żenująca; drewno wewnątrz domków zsiniałe; cieknące kominy; drzwi źle osadzone w futrynach, cieknąca instalacja wodna - można jeszcze wiele wyliczać, ale łątwiej napisaćżę to czego się dotknęli zostało s*ieprzone...
Reasumując: nasza strata finansowa około 150 tys pln.

Oczywiście firma Prodrew uważa że to nasza wina i żę nie wywiazaliśmy się z zapisów w umowie ( generalnie argumenty typu: "bo zupa była za słona" )
Dodatkowo nie otworzyliśmy inwestycji na sezon, w związku z czym nie mamy środków na spłatę kredytu ( inwestycja miała zarobić na raty ).
W chwili obecnej nie mamy pieniędzy na życie bo wszystkie nasze dochody z innych źródeł idą na spłatę kredytu...

Przestrzegam wszystkich przed współpracąz tą firmą, a w szcególności z osobami z zarządu - bo tak naprawdę to oni kryją się za nazwą firmy, która może się w każdej chwili zmienić.

doni
Posts: 5
Joined: Wed 14 Mar, 2012

prodrew

Post by doni » Tue 04 Sep, 2012

Witam wszystkie opinie na temat tej firmy są prawdziwe my tez wplaciliśmy 35.000tys na nasz wymarzony domek w 2010r i do tej pory nie mamy ani domku ani pieniędzy.Przyjechalem na podpisanie aneksu 550km do firmy bo oni jak mówi pani prokurent nie dogadują się ani przez telefon ani fax ani majla a tu brama zamknięta,wszystko wiedząca pani czyli wlaścicielka patrząc się z okna straszy mnie policją bo niby po co ja przyjechałem, aneksu i tak nie było. Było to jedno z zagrań tych panstwa Szkoda że nie czytaliśmy wcześniej opini o tej pseudo firmie która też nas wpędziła w finansowe kłopoty.Może im brakuje na dokończenie domku na Wirowie{bardzo ladny} gdzie oni tyle pieniędzy podziali? takie mają apetyty? komornik wszedł do tej firmy w marcu czytajcie opinie na forach nie dajcie się wpędzić tak jak my w finansowe kłopoty
Jak najdallej od tej pseudo firmy

doni
Posts: 5
Joined: Wed 14 Mar, 2012

prodrew

Post by doni » Sat 08 Sep, 2012

Witam
uważajcie na tą firmę - zmienili nazwę na eldrew sp z o.o. ale, to jest ta sama pseudo firma co wpędziła nas w kłopoty finansowe i nie tylko nas. Zmienili nazwę nr. telefonu i nazwę maila zmieniła się funkcja tej wielce wiedzącej nieomylnej oświeconej zamiast prokurent jest teraz ta pani prezesem .Jak długo nasze państwo będzie pozwalało na takie .......Data wpisu do rejestru przedsiębiorców 2012-08-31. Szybko to zrobili chcą......ale pod inną nazwą firmy
Strona firmy prodrew jest zablokowana czyli za chwilę firma eldrew będzie się oglaszać nie dajcie się nabrać na piękne slówka propozycje

FIRMA ELDREW Z NIEZNANIA TO TA SAMA FIRMA CO PRODREW Z NIEZNANIA - NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAC CZYTAJCIE FORA INTERNETOWE

Prawnicy
Posts: 14
Joined: Wed 08 Feb, 2012

Post by Prawnicy » Sat 08 Sep, 2012

Tak gwoli ścisłości i wytłumaczenia - spółka Prodrew Elewacje Drewniane Sp. z o.o. (patrz: http://www.krs-online.com.pl/prodrew-el ... 53262.html) to nie jest ta sama spółka co Eldrew Sp. z o.o. (http://www.krs-online.com.pl/eldrew-sp- ... 61617.html). Obie spółki są odrębnymi podmiotami istniejącymi w rzeczywistości pod innymi numerami NIP i REGON, choć działają pod tym samym adresem i nie wykluczone, że mają rzeczywiście jednego wspólnika lub wspólników. Ale sama firma jako taka nie zmieniła nazwy.

doni
Posts: 5
Joined: Wed 14 Mar, 2012

prodrew

Post by doni » Sat 08 Sep, 2012

widzę ze przez forum odzywacie sie a przez naszego prawnika milczycie jak grób ? a nasze 35.000tys to co chcecie sobie to zabrać za jaka usługę?
co panie wrzos teraz się odzywasz? a na naszym spotkaniu wymuszonym gdzie dwa razy przyjechałem za listownym zaproszeniem z waszej strony z drugiej częśc polski 550 km podpisać aneks siedzialeś jak kot pod miotłom nic się nie odzywałeś i tak aneksu nie bylo a moja praca urlop co ty mi ją dasz teraz wielki bohater jesteś urazony to oddaj 35.000tys
ostrzegam wszystkich firma prodrew to to samo co eldrew co na tyle macie pieniążków że zalożyliście sobie 2 firmy
a zobowiązania gdzie wasza strona internetowa co zamkneli ją? może nie płaciliście za jej administrowanie
przestrzegam wszystkich przed wspópracą z firmą PRODREW I ELDREW JEŻELI prokurentem i prezesem jest ta sama osoba to zrobią to samo co z nami czyli strata w naszym wypadku 35.000tys.zl
prawnicy jezeli to wy piszecie to przeczytajcie sobie calą historię naszej znajomości z tą firmą a potem sobie piszcie ale tylko PRAWDE
NIE POLECAM FIRMY PRODREW Z NIEZNANIA I ELDREW Z NIEZNANIA

doni
Posts: 5
Joined: Wed 14 Mar, 2012

prodrew

Post by doni » Mon 14 Jan, 2013

ŻĄDAMY
od firmy prodrew z nieznania i jej właścicieli czyli prokurenta,prezesa i całego zarządu(były prezes też) który podpisywał umowę i jej męża który zniknął zapadł się pod ziemię nie wiemy czy on żyje:):)prezes wiem że żyje bo uciekała ode mnie od bramy do biura tak szybko że nie trzeba było odśnieżać o ddanie wpłaconych pieniędzy 35.000 tys zł
TO NIE SĄ WASZE PIENIĄDZE I NIGDY NIE BĘDĄ WARA WAM OD NICH
nie zrobiliście nic dosłownie nic żeby ta umowa doszła do skutku JAKIM PRAWEM wy je trzymacie wszystkie terminy jakie były juz dawno mineły.
Przyszli jezeli znajdą Inwestorów ostrzegam tak działa ta firma oddajcie dokumentację budowy to też nie jest wasze chyba nie zniszczyliście jej? to jest dowód
POWTARZAM JESZCZE RAZ NA FORUM ODDAJCIE TO CO NIE JEST WASZE NIGDY NIE BĘDZIE
to że zmieniacie nazwy firm zarządzanych przez was świadczy o waszych (interesach)
Inwestorzy nie przyjezdzajcie do tej firmy bo was nie wpuszczą i jeszcze postraszą policją tak jak mnie. Mam nadzieję że firma prodrew nie ogłosi upadłosci przed naszą rozprawą sądowa i to będzie tylko jedna bez ODWOŁAŃ, na forum wyrok podam już niedługo.
TAKIE DZIAŁANIA I STANDARTY PRACY TEJ FIRMY SĄ
TO NIE SĄ WASZE PIENIĄDZE I NIGDY NIE BĘDĄ WARA WAM OD NICH
MAM NADZIEJĘ ŻE WASZE RODZINY WIEDZĄ O WASZYCH INTERESACH O INWESTORACH czytaj WIERZYCIELACH PRACOWNIKACH,którzy piszą na forach tak pochlebnie wspaniale tak super Okoliczni miszkańcy też się wspaniale o nich wypowiadają wystarczy się zapytać tak jak ja WSTYD WSTYD WSTYD I jeszcze chodzą do kościoła ? bez komentarza

TO NIE SĄ WASZE PIENIADZE I NIGDY NIE BĘDĄ WARA WAM OD NICH

doni
Posts: 5
Joined: Wed 14 Mar, 2012

prodrew

Post by doni » Fri 08 Mar, 2013

ŻĄDAMY!!!
od firmy Prodrew z Nieznania o oddanie wpłaconej przez nas zaliczki w wysokości 35.000 tys zł. w 2010r
NIC NIE ZROBILISCIE ŻEBY TA UMOWA DO SKUTKU DOSZŁA chyba że przesłanie nam umowy sprzedazy
ale to na pewno nie kosztuje 35.000tys zl
ODDAJCIE TO CO NIE JEST WASZE I NIGDY NIE BĘDZIE WARA WAM OD NASZYCH I TYLKO NASZYCH PIENIEDZY!!!
Dla jeżeli znajdą inwestorów chyba że pod nazwą innej firmy właściciele są tacy sami robia to samo
a nazwa firmy prodrew czyli tej popszedniej jest wymazana z wszystkich budynków w nieznaniu. Podobno wrzos dba o dobry wizerunek firmy prodrew że asz musiał zmienic nazwę i logo tej firmy.
TO NIE SĄ WASZE PIENIADZE I NIGDY NIE BĘDĄ WARA wam OD NICH!!!
TAK DZIAŁA TA FIRMA CZYLI STRATA DLA INWESTORÓW w naszym wypadku 35.000tys z
TO NIE SĄ WASZE PIENIADZE I NIGDY NIE BĘDA WARA wam OD NICH!!!
wrzos i twoja prezes jak to ładnie brzmi prezes :mrgreen: już nie prokurent ale awanssika gdzi sie podzial były prezes tak nas straszyliscie nim?
przed podpisaniem umowy to dzwoniłeś codziennie jak pieniązki poszły na wasze konto to jusz sie nie znamy inwestor to już wtedy jest intruzem tak jak my tak oni działają

TO NIE SA WASZE PIENIADZE I NIGDY NIE BĘDĄ WARA wam OD NICH



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”