Firmy woj opolskie

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
wanpi
Posts: 3
Joined: Tue 01 Mar, 2005
Location: Opole

Firmy woj opolskie

Post by wanpi » Tue 01 Mar, 2005

Czy sa firmy, budujace domy prefabrykowane w woj opolskim?


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 01 Mar, 2005

Właśnie na terenie województwa opolskiego działa jedna z najbardziej solidnych firm w kraju.
Namiary wysyłam na priva.

wanpi
Posts: 3
Joined: Tue 01 Mar, 2005
Location: Opole

Post by wanpi » Tue 01 Mar, 2005

Dziekuje za odpowiedz,pozdrawiam bardzo serdecznie

tygrysek
Posts: 1
Joined: Wed 16 Mar, 2005

dom z bali

Post by tygrysek » Wed 16 Mar, 2005

Witam Panie Wojtku
Nasza działka jest woj. opolskim... Szukam cały czas solidnej firmy, która wybuduje nasz dom...Wymarzyliśmy sobie dom z litego bala - conajmniej 22-24 cm... przypuszczalnie z ociepleniem ścian zewnętrznych domu (od wewnątrz) - choć większość firm twierdzi, że przy takiej grubości bala nie jest to konieczne... Ale to jest jeszcze do rozstrzygnięcia...
Ale nasz główny dylemat dot. drewna... Mamy bezpośredni dostęp do drewna z 'pierwszej reki' - bezpośrednio z lasu... Przy obecnych - rosnących cenach drewna nie wiem czy takie rozwiązanie (kupno 'z lasu', obróbka w tartaku, suszenie komorowe i dopiero zlecenie firmie wykonanie domu z obrobionego i wysuszonego drewna) nie obniży znacznie kosztów budowy domu... Trochę nam tego drzewa jednak potrzeba... ;)
A może się mylę? Może lepiej zdecydować się na kompletną usługę czyli materiał + montaż w jednej firmie (podobno wtedy Vat wynosi 7%...)
Jak to jest z tymi kosztami?????? Czy zakup drewna z lasu nie okaże się tylko pozorną oszczędnością? Chcemy uniknąć błędów już na etapie wyboru drewna i wykonawcy.... Jeszcze jedno - latem rozmawiałam z góralami -doradzali mi budowę z sosny ew. świerku, odradzali natomiast wszystko inne...Jak to jest? Gatunek drewna przecież także (a może w głównej mierze) wpływa też na jego cenę?
Proszę o radę w tej sprawie...
Panie Wojtku - jeśli to nie problem proszę także o pomoc w namiarze na 'porzadną' firmę... Szczerze mówiąc przejrzałam już chyba oferty wszystkich firm w Polsce... Kilkanaście z nich robiło mi nawet wstepne wyceny...No i zaczyna się problem - im dalej w las... itd... Bardzo trudny wybór.. Bez referencji na pewno się nie zdecydujemy...Jedynie strony www 'trochanowskich' otworzyć nie mogę...;(((((
Panie Wojtku - jeśli nie chce Pan wypowiadać się na forum (rozumiem - reklama!) proszę o maila na priva... Nie ukrywam że bardzo mi zależy na Pana zdaniu...
Mam klika typów, które może trochę bardziej mi się 'spodobały', może się Pan wypowie na ich temat? Chetnie prześle nazwy firm...;)
Pozdrawiam serdecznie

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 16 Mar, 2005

tygrysek,
dziękuję za zaufanie. Uważam, że lepiej zawsze wszelkie prace powierzyć fachowcom - Oni się poprostu na tym znają. Na Twoim miejscu odpuściłbym sobie wszelkie działania w zakresie pozyskiwania drewna. Chyba, że się na tym znasz i masz dużo czasu by się temu poświęcić.
Bym mógł szczerze Ci pomóc podaj mi na priva z kim dotychczas rozmaiałeś/aś i jaki są Twoje odczucia. Tak będzie mi łatwiej. A projekt domu już masz?
Pozdrawiam.

pat
Posts: 1
Joined: Mon 18 Apr, 2005

Post by pat » Mon 18 Apr, 2005

poproszę o namiary na tą najbardziej solidną firmę w kraju:) z woj. opolskiego... chcę właśnie taki domek sobie wybudować :)
docpat@priv1.onet.pl

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 19 Apr, 2005

Myślę że spełni oczekiwania.
Nie mniej proszę o informację, czy rzeczywiście spełniła.

Pozdrawiam

Darek303
Posts: 1
Joined: Mon 31 Oct, 2005
Location: Opole

firma z województwa opolskiego

Post by Darek303 » Mon 31 Oct, 2005

Witam serdecznie. Własnie myślę o budowie domu szkieletowego a jestem z Opola , bardzo bym prosił o namiary firm zajmujących się budowa takich domów.
Z góry dziekuje i pozdrawiam.
Darek

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 31 Oct, 2005

Myślę, że powinieneś być zadowolony:
- po pierwsze - firmę nasz pod ręką,
- po drugie - to naprawdę jedna z najlepszych firm w kraju - bardzo solidna i wiarygodna. Polecam.
Mimo wszystko będę liczył na Twoje odczucia i spostrzeżenia.

amurek
Posts: 1
Joined: Mon 05 Dec, 2005

firma w woj. opolskim

Post by amurek » Mon 05 Dec, 2005

Witam!
Mam prośbę o przesłanie namiarów na firmę, która buduje w szkielecie drewnianym z woj. opolskiego.

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 06 Dec, 2005

Próbuj z podaną firmą. To jedna z najlepszych firm w kraju - bardzo solidna i wiarygodna.

gwozdziu
Posts: 1
Joined: Wed 07 Dec, 2005
Location: Częstochowa

firma z woj. opolskiego

Post by gwozdziu » Wed 07 Dec, 2005

Witam, prosze o przesłanie na priv namiarów na rekomendowaną przez Pana firmę z woj. opolskiego.
Dziekuję
pzdr
Damian

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 07 Dec, 2005

Namiary wysłałem.

Firma spełnia wszelkie wymogi w zakresie budownictwa szkieletowego. Ale w Częstochowie też działa solidna firma.

BasiaPozorska
Posts: 2
Joined: Wed 04 Jan, 2006

Post by BasiaPozorska » Wed 04 Jan, 2006

prosilabym o podanie namariarów na ta firme z opolskiego (bpozorska@wp.pl). z gory bardzo dziekuje :)

Mario73
Posts: 1
Joined: Tue 21 Feb, 2006
Location: Namysłów

Post by Mario73 » Tue 21 Feb, 2006

Witam wszystkich serdecznie.
Dziś odkryłem to Forum :shock: a powód jest oczywisty ............ pomysł na budowe własnego domu.
Dziś z rodziną oglądałem jeden dom na sprzedaż - duzy i trochę stary miał z 200m2 ale wieczorem usiadłem , pomyslałem i wykombinowałem - czemu by nie wybudować nowego domu dla swojej rodziny ??!!!
I tu mam prośbę do p. W.Nitki - czy mógłby Pan także i mi podesłac namiary na tę solidną firmę z opolskiego ???
Pozdrawiam serdecznie.............. :lol:

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 26 Feb, 2006

To jedna z najsolidniejszych firm w kraju, o szczególnie wysokim poziomie robót wykończeniowych. Polecam, choć ..., dzięki oferowanej jakości robót - nie jest najtańsza.

Powodzenia

Diablica_7
Posts: 3
Joined: Tue 30 May, 2006

Post by Diablica_7 » Tue 30 May, 2006

poproszę o namiary na tą najbardziej solidną firmę w kraju:) z woj. opolskiego

diablica_7@tenbit.pl

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 31 Jul, 2006

Mam nadzieję, że spełni Twoje oczekiwania.

Nie mniej będę oczekiwał na wrażenia i ... wieści z budowy.

marcelic
Posts: 1
Joined: Sat 14 Oct, 2006
Location: Opole

Firma z opolskiego

Post by marcelic » Wed 18 Oct, 2006

Witam, czy mogę również prosić o namiary na wymienioną solidą firmę z woj.opolskiego?
machrobak@poczta.onet.pl
Pozdrawiam

abmer
Posts: 1
Joined: Sat 28 Oct, 2006

Post by abmer » Sat 28 Oct, 2006

Panie Wojtku jestem zainteresowany budową domu z bali, w związku z tym, czy mogę prosić o namiary na tę firmę z opolszczyny

szczesliwka
Posts: 1
Joined: Sat 09 Dec, 2006

Post by szczesliwka » Sat 09 Dec, 2006

Witam,
Jeśli to możliwe, również prosiłabym na PW o przesłanie namiarów na godną zaufania firmę na opolszczyźnie. Z góry dziękuję.

jaca
Posts: 2
Joined: Wed 10 Jan, 2007
Location: Opole

Post by jaca » Wed 10 Jan, 2007

Dzień dobry Panie Wojtku. Należę również do grona osób które stoją przed dylematem wyboru technologi w której chciałbym wybudować dom. Wiele dobrego słyszy się o każdej z nich, szkielet, bale, tradycyjnie, oto jest pytanie :-) Mam już wybraną lokalizację na działke jak również upatrzony projekt. Bardzo prosiłbym o namiary na polecaną firmę. Proszę mi powiedzieć czy zasięgnę tam również informacji/porady którą technologię wybrać, czy jednak do każdej technologi poleca Pan inną firmę. A może Pan udzielił by porady i pozwolił sobie na krótką dyskusję w tej kwestii. Jezeli tak to prosiłbym również o namiar na Pana. Pozdrawiam.

jaca
Posts: 2
Joined: Wed 10 Jan, 2007
Location: Opole

Post by jaca » Mon 22 Jan, 2007

jaca wrote:Dzień dobry Panie Wojtku. Należę również do grona osób które stoją przed dylematem wyboru technologi w której chciałbym wybudować dom. Wiele dobrego słyszy się o każdej z nich, szkielet, bale, tradycyjnie, oto jest pytanie :-) Mam już wybraną lokalizację na działke jak również upatrzony projekt. Bardzo prosiłbym o namiary na polecaną firmę. Proszę mi powiedzieć czy zasięgnę tam również informacji/porady którą technologię wybrać, czy jednak do każdej technologi poleca Pan inną firmę. A może Pan udzielił by porady i pozwolił sobie na krótką dyskusję w tej kwestii. Jezeli tak to prosiłbym również o namiar na Pana. Pozdrawiam.
Halo halo, ktoś tu zagląda...czekam dalej :D :D :D

Hogat
Posts: 1
Joined: Tue 17 Apr, 2007

Post by Hogat » Tue 17 Apr, 2007

Panie Wojtku czy mogłabym i ja prosić o podanie namiarów na tą solidną firmę?
Z góry dziękuję
Pozdrawiam :)

pinokio
Posts: 1
Joined: Sat 21 Apr, 2007

Post by pinokio » Sat 21 Apr, 2007

bardzo prosze o namiary na ta solidna firme z opolskiego

BaB
Posts: 3
Joined: Tue 29 May, 2007
Location: Krapkowice

Post by BaB » Tue 29 May, 2007

Witam, p. Wojciechu proszę o przesłanie namiarów na tą firmę z opolskiego.
Dziękuję i pozdrawiam

cihy
Posts: 2
Joined: Wed 30 May, 2007

Post by cihy » Wed 30 May, 2007

czy mogę prosić o kontakt do owej opolskiej firmy?
pozdrawiam
Michał Cichecki

RobertS
Posts: 16
Joined: Thu 24 May, 2007

Post by RobertS » Wed 30 May, 2007

Wojciech Nitka wrote:Właśnie na terenie województwa opolskiego działa jedna z najbardziej solidnych firm w kraju.
Namiary wysyłam na priva.
Panie Wojtku czy mogę również prosić o namiary tej firmy na priva.
Pozdrawiam
Robert

BaB
Posts: 3
Joined: Tue 29 May, 2007
Location: Krapkowice

Post by BaB » Thu 31 May, 2007

Witam, czy to jakaś, tajemnica z nazwą tej firmy z opolskiego? Może ktoś z przedmówców którzy znają tą firmę mogliby podać jej nazwę na PW.
Pozdrawiam

cihy
Posts: 2
Joined: Wed 30 May, 2007

Post by cihy » Mon 04 Jun, 2007

Niestety - nic nie dostałem.
Nie rozumiem tej idei wysyłania kontaktów na priv...

BaB
Posts: 3
Joined: Tue 29 May, 2007
Location: Krapkowice

Post by BaB » Tue 05 Jun, 2007

Witam
Czy naprawdę nikt z szanownych forumowiczów z tego wątku nie poznał nazwy owej firmy z opolskiego? PW wysłany do p. Nitki również pozostał bez echa.
Pozostaję w nadziei na info ;)

marekhd
Posts: 1
Joined: Thu 24 Feb, 2011
Location: nysa

Post by marekhd » Thu 24 Feb, 2011

Widzę że wątek umarł , ale może teraz ktoś coś podpowie w sprawie domów z opolskiego . Pozdrawiam.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”