kto budował z firmą eko-drewno-bud?

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
pati8791
Posts: 1
Joined: Fri 23 Mar, 2007

kto budował z firmą eko-drewno-bud?

Post by pati8791 » Fri 13 Apr, 2007

witam
szukam kogoś kto budował z firmą Eko-Drewno-Bud. Słyszałam pozytywne opinie na temat tej firmy, ale chciałabym przeczytać opinie kogoś kto z tą firmą budował.


alex.57
Posts: 56
Joined: Tue 15 Nov, 2005
Location: Bory Tucholskie

Post by alex.57 » Sat 21 Apr, 2007

Witaj,
jestem na etapie prac wykończeniowych domu, którego konstrukcję wykonała firma Eko-Drewno-Bud z Rumi.
Pracę wykonano bez zarzutu, w terminie i co najważniejsze - z doskonałej jakości drewna. Doskonała robota- polecam. Jeżeli trzeba szczegółów - pisz na priv.
Pozdrawiam budujących. :lol:

nika1108
Posts: 5
Joined: Tue 27 Dec, 2005
Location: BVydgoszcz

Post by nika1108 » Sun 18 Jan, 2009

Witam,
Nie wiem, czy jeszcze pamietasz, ale podczas budowy naszych szkieletów troche ze soba pisalismy.. To do nas Eko-Drewno-Bud przyjeżdzal po zakonczeniu budowy u Ciebie? Mieszkamy już jakiś czas to może można by było wymienić trochę spostrzeżeń dotyczacych mieszkania w kanadyjczyku. Czy masz jakies problemy? Możemy liczyć na wymianę zdań?
Pozdrawiam
nika1108

alex.57
Posts: 56
Joined: Tue 15 Nov, 2005
Location: Bory Tucholskie

Post by alex.57 » Thu 05 Feb, 2009

Jak pisałem wyżej Firma EKO... jest godna polecenia - to konstrukcja - równie ważne są następne etapy budowy (ocieplenie, izolacja itd.) Mnie sie udało, jest OK. Dom spełnia nasze wymagania, mieszkamy już drugą zimę.
Na forum jest sporo dobrych fachowców, korzystałem z ich rad, i w tym miejscu chciałbym wszystkim podziękować :lol: :lol:
Wyrazy uznania dla Pana Wojciecha Nitki za pomysł na promocję budownictwa drewnianego i stworzenie Forum.
Pozdrawiam budujących.

Asymina
Posts: 1
Joined: Mon 07 Jan, 2013

Kto budował z firmą Eko-Drewno-Bud?

Post by Asymina » Tue 08 Jan, 2013

Witam, troche czasu mineło od odtatniego wpisu, potrzebuje aktualnej informacji na temat firmy EKO-DREWNO-BUD z Rumii bo zamierzam podjąc z nimi rozmowę a nie wiem czy są dobrzy i uczciwi a bardzo się obawiam partactwa. Będe wdzieczna za odpowiedź, możliwie jak najszybszą.
Asymina



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”