Damir- robią łachę Odradzam mimo że nie dodzło do współpracy

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
zuza0107
Posts: 1
Joined: Sun 13 May, 2007

Damir- robią łachę Odradzam mimo że nie dodzło do współpracy

Post by zuza0107 » Tue 22 May, 2007

Jestem spokojnym człowiekiem ale firma Damir wyprowadziała mnie dziś z równowagi.
W zaszłym tygodniu po rozmowie telefonicznej wysłałm do nich maila z szczegółowymi zapytaniami, ponieważ nie doczekałm się odpowiedzi zadzwoniłam, i co się stało?
Pan na wstępie powiedział mi że nie budują tak jak ja zaproponowałam (czyli że fundamenty, tynk i instalację wew. kładzie moja ekipa) (ale nie raczyli mi tego napisać w maliu)na to ja że to może my tylko dostarczymy tynk skoro się nie da tego co bym chciała, ale bardzo "sympatyczny" pan (przypuszczam że właściciel) powiedział że się nie zgadza, no to ja na to (bo zależało mi na tej firmie) przyjełam to do wiadomości i poprosiłam czy jesest możliwość otrzymać zestawienie jakiech materiałów do czego używają (chgciałaby wiedzieć za co płacę ponad 200 tyś) na to mi ten "miły" pan odpowiedział że używa atestowanych materiałów i to powinno mi wystarczyć . Bardzo zdenerwowana ale wciąż miła zapytałam "z naszej rozmowy i pana nastawienia wynika że nie chce pan budować dla nas (chociaż nas nie zna i nigdy z nim nie rozmawiałam ) i nie chce pan naszych pieniędzy" Na to mi pan odpowiedział że nie :shock:
To ja podziękowałam i się rozłączyłam :evil:
Skoro w pierwszej rozmowie kazano mi wszelkie moje propozycje napisać w maliu, i otrzymałam na nie negatywną odpowoiedz (ale nadal chciałam wspołpracować) to można mnie spuścić na bambus ?
Chyba mają nie takie podejści do klienta :mad:


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”