Firma Castor

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Chiara
Posts: 31
Joined: Thu 31 May, 2007

Firma Castor

Post by Chiara » Fri 01 Jun, 2007

Czy budowal juz ktos z firma Castor z Ostrody?
Nawiazalam z nimi kontakt i narazie wydaja sie solidni ale prosilabym o informacje.
Dzieki


Inga
Posts: 1
Joined: Sat 30 Jun, 2007

Castor

Post by Inga » Sun 01 Jul, 2007

Witam,
Podoba mi się ich oferta i myślę nad nawiązaniem współpracy. Czy może Pani się podzielić swoimi dotychczasowymi doświadczeniami?

Dziękuję,
Inga

ksiakasia
Posts: 4
Joined: Fri 24 Aug, 2007

Post by ksiakasia » Fri 24 Aug, 2007

wiadomość skasowana bo to nie była reklama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

toboro
Posts: 49
Joined: Sun 10 Sep, 2006

Post by toboro » Fri 24 Aug, 2007

co tu sie wyrabia na tym forum to szkoda gadać. A ja dziękuje firmie Knorr za zupki.

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Fri 24 Aug, 2007

toboro wrote:o tu sie wyrabia na tym forum to szkoda gadać
no fakt, tak prymitywnej autokryptoreklamy nie czytałem dawno :???:

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Fri 24 Aug, 2007

ksiakasia wrote:Jestem bardzo z mężm zadowolona z firmy Castor od początku kiedy zasięgaliśmy informacji spotkaliśmy się z uprzejma i fachową obsługa. Pracownicy są rzetelni i maja doświadczenie, potrafia duzo doradzić i są bardzo ludzcy. Po podpisaniu umowy oczekiwaliśmy już na termin a budujemy dom szkieletowy całoroczny. Kiedy pracownicy z tej firmy przyjechali na miejsce budowy okazalo się że są bardzo pracowici dom z dnia na dzień rósł w oczach. Teraz stoja już ściany i dach panowie pracuja od rana do wieczora nadal sumiennie wykonując pracę i solidnie budując ,drewno jest dobrze przygotowane a w pracy widać fachowość. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Z naszej strony musielismy mieć oczywiście pozwolenie na budowę, podciągniętą wodę i prąd na działce i fundamenty z tym że zdecydowaliśmy się podpiwniczyć dom i ogrzewanie będziemy mieli na eko-groszek. Liczymy na to że w listopadzie się wprowadzimy. DZIĘKUJEMY FIRMIE CASTOR i polecamy.
Ostrzegam Forumowiczów przed firmami wykonawczymi, które próbują prowadzić tego typu kryptoreklamą. Tego typu posty dość często pojawiają się na tutejszym Forum. Wiele z nich udaje mi się wcześnie usunąć. Ten pozostawiam jako przykład dla innych firm, którym wydaje się że robiąc kryptoreklamę liczą że mają tanią reklamę. Tymczasem, jak sądzę, tego typu posty odstraszają większość Forumowiczów od tych firm. I niech tak pozostanie.

ksiakasia
Posts: 4
Joined: Fri 24 Aug, 2007

Post by ksiakasia » Mon 27 Aug, 2007

Panie Wojtku nie raz odwiedzałam te strony czytałam Pańskie informacje dla osób które potrzebuja porady przy budowie domu uważałam je i uważam jako bardzo cenne.Wydawało mi sie ze forum jest po to aby sie dzielic doświadczeniami aby innym było łatwiej przy m.in. budowie domu.Firma Castor to firma która sami z mężem odszukaliśmy w internecie i od poczatku byliśmy zadowoleni z ich usług w przeciwnieństwie do firmy budowlanej z Inowroc ławia która robiła nam podpiwniczenie pod ten dom o którym pisałam i do tej pory jest wiele rzeczy do poprawienia wiec mam nadzieje ze zanim Pan napisze po raz kolejny ze to kryptoreklama to się pan zastanowi bo może znajdują się ludzie tacy jak ja którzy są zadowoleni i chca polecić sprawdzona firmę innym aby było im łatwiej.Każdy kto spotka na swojej drodze nieuczciwych wykonawców jak firma budowlana o której budowlana o której wspominałam to spotykajac się później z uczciwymi ludźmi jak firma castor cieszy sie że ma choc odrbinę szczęścia przy tym co na rynku budowlanym sie dzieje.Dla informacji mój dom jest budowany w Gniewkowie[glow=red][/glow]

piko
Posts: 90
Joined: Wed 15 Aug, 2007
Location: Łódź

Post by piko » Tue 28 Aug, 2007

Popieram Pana Wojtka. Mógł odnieść takie wrażenie jak zresztą wszyscy ini użytkownicy tego forum. Wystarczyło do tego wziąć ilość Pani postów na tym forum. Jak ktoś na pierwszym poście na forum umieszcza taką reklamę to jest to bynajmniej bardzo zdumiewające. Zapytam jeszcze jakie doświadczenie posiada Pani w budownictwie szkieletowym. Bo to że budowlańcy są uprzejmi i wyglądają na fachowców nie świadczy o tym, że nie popełniają kardynalnych błędów, a stwierdzić to może jedynie osoba znająca tę technologię. Pozdrawiam.

ksiakasia
Posts: 4
Joined: Fri 24 Aug, 2007

Post by ksiakasia » Tue 28 Aug, 2007

piko nie chodzi mi tylko o uprzejmość fachowców o technologii szkieletowej wiem tyle co przeczytałam a czytałam wiele razem z mężem zanim zdecydowaliśmy się na budowe domu w tym systemie wiadomo że we wszystkim jest zawsze wiele za i przeciw tak w budownictwie murowanym jak i szkieletowym więc moją opinię opieram na wiedzy która zdobyłam poprzez czyatnie fachowej lektury bo jako osoba związana z służbą zdrowia a mąz z mechaniką niewiele jej posiadaliśmy.

piko
Posts: 90
Joined: Wed 15 Aug, 2007
Location: Łódź

Post by piko » Tue 28 Aug, 2007

Nie twierdzę że tak nie jest, ale ilekroć przeczyam tę wypowiedź to i tak brzmi ona jak dla mnie jak reklama. w

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Wed 29 Aug, 2007

no to drążymy temat dalej :grin:
ksiakasia -jeśli możesz doprecyzuj poniższe cytaty
ksiakasia wrote:Pracownicy są rzetelni i maja doświadczenie, potrafia duzo doradzić i są bardzo ludzcy
ksiakasia wrote:drewno jest dobrze przygotowane a w pracy widać fachowość
ksiakasia wrote:w przeciwnieństwie do firmy budowlanej z Inowroc ławia która robiła nam podpiwniczenie pod ten dom o którym pisałam i do tej pory jest wiele rzeczy do poprawienia
pozdrawiam

ksiakasia
Posts: 4
Joined: Fri 24 Aug, 2007

Post by ksiakasia » Thu 30 Aug, 2007

Czarek nie mam czasu na drążenie tematu i mnie w przeciwieństwie do Ciebie to nie bawi wiem jak dużo starań musieliśmy włożyć w to aby wybrać właściwego wykonawcę posta o który jest tyle bezsensownego gadania napisałam po to aby innym było łatwiej najwidoczniej Panowie dobrze się bawicie więc miłej zabawy ale juz nie ze mną

benek
Posts: 16
Joined: Fri 04 May, 2007

Post by benek » Mon 07 Jan, 2008

witam
czy ktoś budował z firmą tom-dom z ostrowiak/przyjezierza
pozdrawiam
benek

Maaj
Posts: 1
Joined: Sun 30 Dec, 2012

Post by Maaj » Sun 30 Dec, 2012

Witam serdecznie. Czy może mi ktoś napisać cokolwiek na temat firmy CASTOR?
Jestem już po kilku rozmowach z tą firmą, a aktualnie wykonują dla mnie projekt domu szkieletowego, podpiwniczonego. Na jesień chcę mieć już gotowe podpiwniczenie i zlecić im budowę tego domu. Czy są uczciwi i fachowo wykonują swoją pracę??



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”