Firma

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Rafal
Posts: 5
Joined: Fri 22 Jun, 2007

Firma

Post by Rafal » Wed 27 Jun, 2007

Witam poszukuje firmy ktora wybuduje mi dom pod Glogowem woj.dolnoslaskie.
Czy ktos budowal z firma Kar lub Danmar?


Adalbert
Posts: 4
Joined: Tue 03 Jul, 2007

Kar- omijac z daleka!!!

Post by Adalbert » Tue 03 Jul, 2007

Panie Rafale, dziwię się nieco , że w obliczu poniższych opisów działalnosci firmy Kar oraz opinii p.Nitki jest Pan nadal zainteresowany współpracą z firmą Kar. Ja niestety powierzyłem tej "firmie" swoje marzenia i pieniądze i obawiam się że długo jeszcze mogę nie zamieszkać w domu zakupionym w Karze, chociaż, podobnie jak w innych przypadkach, mają już wszystkie należne im pieniądze. Jeśli chciałby Pan szczegóły, chętnie je przeslę drogą mailową, ale póki co, mam nadzieję, jest Pan na etapie poszukiwan, więc gorąco zachęcam i po stokroć przestrzegam- firmę Kar z Łodzi proszę śmiało wykreślić ze swojej listy potencjalnych kontrahentów!!!

Rafal
Posts: 5
Joined: Fri 22 Jun, 2007

Post by Rafal » Fri 06 Jul, 2007

Witam. Firme Kar juz wykreslilem. Jestem w trakcie poszukiwan. Interesuje mnie bardziej firma Danmar.
Chcialbym uniknac tego czego Pan doswiadczyl z firma Kar.

Janusz111
Posts: 4
Joined: Thu 02 Aug, 2007

KAR OSZUŚCI

Post by Janusz111 » Thu 02 Aug, 2007

i słusznie Pan zrobił własciciele firmy KAR to oszuści i deklaracje ze to konkurencja ich oczernia to klamstwo
prosze poprosic o kontakty do zadowolonych klientow zobaczy Pan ze beda unikac tematu i zaslaniac sie tym ze zapewniaja dystrecje a w rzeczywistosci nie maja takich to oszusci

Rafal
Posts: 5
Joined: Fri 22 Jun, 2007

Post by Rafal » Tue 07 Aug, 2007

A czy moze nam ktos polecic inna dobra, a nie droga i rzetelna firme?

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 07 Aug, 2007

Rafal wrote:A czy moze nam ktos polecic inna dobra, a nie droga i rzetelna firme?
Wszystko zależy od tego w jakim rejonie kraju zamierzasz budować. Pytasz o Kar'a, pytasz o Danmar'a, a między nimi co najmniej 350 km. Zatem decyduj - z jakiego rejonu kraju szukasz firmy.
Wierz mi - najlepsze firmy zawsze są "pod nosem".

Rafal
Posts: 5
Joined: Fri 22 Jun, 2007

Post by Rafal » Wed 15 Aug, 2007

Witam.
Mieszkam w Glogowie woj.dolnoslaskie. Szukam dobrej firmy, najbardziej interesowala mnie firma Danmar, ale nikt nie chce sie wypowiadac na temat tej firmy.
Moze Pan nam doradzi jakas sprawdzona firme znajdujaca sie nie daleko Glogowa?
Dziekuje i pozdrawiam.

masterixx
Posts: 5
Joined: Fri 27 Jul, 2007
Location: Warszawa

Post by masterixx » Sat 18 Aug, 2007

Wlasnie, ja juz po raz ktorys prosze o jakies namiary na firmy z Mazowieckiego i nic...
:sad:

plompies@cwm.pw.edu.pl

benek
Posts: 16
Joined: Fri 04 May, 2007

Post by benek » Mon 05 Nov, 2007

witam
mam pytanie, czy ktos z Państwa realizował projekt Sosenka drewniana z MG-projekt i z jaką firmą budowlaną? Poszukuję firmy z woj. kujawsko-pomorskiego.
Bardzo prosze Pana Wojtka o opinie n/t firmy Danmar.
benek
benek



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”