domy i domki

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
lukasz.
Posts: 1
Joined: Sun 10 Apr, 2005

domy i domki

Post by lukasz. » Sun 10 Apr, 2005

Bardzo proszę o opinie o firmie: DOMY I DOMKI (Słomczyn).


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 10 Apr, 2005

Swoją opinię, opartą na własnych doświadczeniach i opiniach Inwestorów wysłałem na priva.

Pozdrawiam.

Piotr Jaskulski
Posts: 16
Joined: Fri 14 Jan, 2005
Location: Cisie

Post by Piotr Jaskulski » Fri 29 Apr, 2005

Wojciech Nitka wrote:Swoją opinię, opartą na własnych doświadczeniach i opiniach Inwestorów wysłałem na priva.

Pozdrawiam.
Czy również mógłbym prosić o opinię o firmie DomyiDomki? Zastanawiam się poważnie nad ich ofertą. Ciekawa jest też oferta Damiru, czy przynależność tej firmy do Stowarzyszenia Dom Drewniany gwarantuje
solidną jakość?

Pozdrawiam
Piotr Jaskulski

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Fri 29 Apr, 2005

Swoją opinię przesłałem na priva.

Myslę, że moja odpowiedź pozwoli Ci wybrać firmę, która Cię usatysfakcjonuje.

Pozdrawiam

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 15 Jun, 2005

Domek możesz obejrzeć na Wiosce Budowlanej - http://www.wioska.com

KrysTom
Posts: 10
Joined: Wed 26 Oct, 2005
Location: Okolice Piaseczna

Domy i Domki

Post by KrysTom » Tue 06 Dec, 2005

Panie Wojciechu,
Czy może Pan przysłać mi na priva swoją opinię nt. firmy "Domy i Domki"? Bardzo proszę, to dla mnie bardzo ważne.
Pozdrowienia :)
KrysTom

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 06 Dec, 2005

Wysłałem.

Może pomoże Ci podjąć decyzję w jedną lub w drugą stronę. Powodzenia.

Loxia
Posts: 9
Joined: Sat 10 Dec, 2005

Post by Loxia » Sat 10 Dec, 2005

czy ja tez moge prosic o opinie na temat firmy Domy i Domki?
chcialabym uniknac ewentualnej pomylki.

Pitkar1
Posts: 13
Joined: Mon 26 Dec, 2005
Location: Warszawa

Post by Pitkar1 » Thu 05 Jan, 2006

Witam, czy moge poprosic o opinie o firmie Domy i Domki?
Pozdrawiam :D

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Sun 08 Jan, 2006

http://img322.imageshack.us/my.php?image=10003294kg.jpg

to jest mój domek wybudowany przez firmę "Domy i Domki -- KIELCE"
zastrzeżeń co do firmy z mojej strony na dzień dzisiejszy brak :lol:

pozdrawiam

ps. służę ewentualnie odpowiedziami na konkretne pytania

Sylwia D
Posts: 1
Joined: Tue 22 Aug, 2006
Location: Warszawa

Post by Sylwia D » Tue 22 Aug, 2006

Witam,
czy także mogę prosić o Pańską opinię na temat firmy Domy i Domki?

dziękuję i pozdrawiam,
Sylwia

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 22 Aug, 2006

Firma Domy i Domki ze Słomczyna - http://www.domyidomki.com to pionier i lider w rejonie warszawskim z zakresie budowy domów szkieletowych.

Ponadto, firma będąc członkiem Stowarzyszenia Dom Drewniany, zobowiązana jest przestrzegać - http://www.domydrewniane.org/files/standardy

kataryna
Posts: 5
Joined: Thu 05 Oct, 2006
Location: wawa

Post by kataryna » Thu 05 Oct, 2006

Panie Wojciechu,

mam nadzieję, że Pańskie doświadczenie i wiedza pomogą mi ostatecznie zdecydować się na budowę domu jedną z firm. A mianowicie zastanawiam się, którą firmę wybrać: DomyiDomki czy Damir.

Z góry dziękuje za odpowiedź

Grregorr
Posts: 4
Joined: Thu 05 Oct, 2006

Post by Grregorr » Thu 05 Oct, 2006

Zastanawiam się nad Firmą z Mazowieckiego, głównie Domy i Domki, czy mógłbym dostac równiez na priva opinie na temat tej firmy, od Pana Wojciecha, lub osoby która taką opinie juz dostała, będe wdzięczny

ksemp@poczta.onet.pl

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Thu 05 Oct, 2006


Grregorr
Posts: 4
Joined: Thu 05 Oct, 2006

Post by Grregorr » Sat 07 Oct, 2006

Rozumiem, że to Twój domeczek??? Wygląda nieźle, jak się mieszka wogóle, silnie się zastanawiamy nad wybudowaniem czegoś w tym stylu? Jakies problemy, minusy? No i oczywiście plusy???

Grregorr
Posts: 4
Joined: Thu 05 Oct, 2006

ponowione pytanie

Post by Grregorr » Tue 10 Oct, 2006

W związku z tym, że Nasz ekspert już za darmo się nie udziela, chciałbym ponowić pytanie co do opinii o Domach i Domkach, może ktos ma wczesniejsze wypowiedzi P. Wojciech i mógłby się nimy podzielić, czyli kopjuj wklej :) Lub oczywiście osobiste opinie rónieź będą bardzo cenne

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 10 Oct, 2006

Musisz tylko określić, o którą firmę Domki i Domki Ci chodzi. W kraju dwie firmy pod nazwą "Domy i Domki" budują domy o lekkiej konstrukcji szkieletowej - jedna ze Słomczyna pod Warszawą, a druga z Kielc.

Jak widzisz Forum jest bezpłatne.

Grregorr
Posts: 4
Joined: Thu 05 Oct, 2006

domy i domki

Post by Grregorr » Wed 11 Oct, 2006

Jak opisałem już wczesniej, chodzi mi o Domy i Domki ze Słomczyna, gdyż ich najbardziej rozważam jesli chodzi o budowanie. A jeśli o to że forum jest bezpłatne, to i owszem, ale "zadaj pytanie ekspertowi" robi się cenne, koszt tylko jeden sms...i o tym pisałem twierdząc, że Pana porada staje się cenna i nie ma nic za darmo obecnie.

kataryna
Posts: 5
Joined: Thu 05 Oct, 2006
Location: wawa

Post by kataryna » Thu 19 Oct, 2006

witam

jakos ostatnio nie za wiele dzieje sie na tym forum, a szkoda...., kazdy tylko pyta o wykonawce i nic dalej, szkoda, ze osoby (inwestorzy) nie bardzo chca podzielic sie swoimi doswiadczeniami, chocby na temat firmy domy i domki (ze Slomczyna oczywiscie)
czyzby nikt nie korzystal z ich uslug???

pozdrawiam wszystkich
Kataryna

magda28
Posts: 3
Joined: Tue 21 Nov, 2006

Post by magda28 » Tue 21 Nov, 2006

Panie Wojtku poprosze o opinie na temat firmy DOMY I DOMKI - oczywiście na priva

korrado
Posts: 2
Joined: Mon 15 Jan, 2007

nie wiem na 100% ale nie bardzo

Post by korrado » Tue 16 Jan, 2007

nie udało mi się rozbudować z nimi domu... choć projekt rozbudowy zrobili i nawet obiecali oddać za niego 50% gdyby akurat łaskawie przyjęli moją prośbę o wybudowanie... łaski nie dostąpiłem... jaki podano powód...ZBYT DUŻO CHCIAŁEM ZMIAN ZAPISAĆ W UMOWIE (pominąłem tylko jeden paragraf - ten o zaliczkach i terminach płatności)... podwyższyć "STANDARD" (za odatkową opłatą oczywiście) i w ogóle czegoś tam wymagałem a nie chciałem tylko płacić i się cieszyć, że budują ;)... ale to chyba dobrze w sumie o nich świadczy, że nie podpisali czegoś czego nie byli w stanie dotrzymać... te uwagi do umowy i "STANDARDÓW" domów i domków mam spisane dlatego jakby ktoś potrzebował to służę pomocą... na tak ulubionego przez Redaktora priva :)

golygsla
Posts: 2
Joined: Tue 06 Mar, 2007

Post by golygsla » Tue 06 Mar, 2007

Nie zgadzamy się z negatywnymi opiniami o firmie Domy i Domki - Słomczyn.
Właśnie skończyli budowę naszego domu i mozemy ich tylko polecać i chwalić. Współpraca przebiega bez problemów są znakomitymi, solidnymi fachowcami i do tego przemiłymi ludźmi.
Podwyższyliśmy standard i nie było z tym żadnych problemów. Na stronie internetowej są zamieszczone wszystkie informacje dotyczące standardów wykonania i odpowiednich cen. Umowa jest przejrzysta nie zawiera żadnych "drobnych druczków". Umowy nie zawieramy w "ciemno". Wszelkie zmiany są konsultowane co do wykonania i ceny.
Dotrzymują terminów i wysokiej jakości wykonania. Materiały używane do budowy zgodne są z wytycznymi SDD.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do podjęcia współpracy z Panem Jackiem Dąbrowskim.
Jeżli ktoś ma więcej pytań to chętnie odpowiemy na prv.
Slawek



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”