Firma Interdom i kilka innych spraw...

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
masterixx
Posts: 5
Joined: Fri 27 Jul, 2007
Location: Warszawa

Firma Interdom i kilka innych spraw...

Post by masterixx » Fri 27 Jul, 2007

Witam.
Wlasnie sie zapisalem, szkoda ze nie wczesniej, i chcialem sie podzielic kilkoma uwagami i pytaniami...

Chcialem sobie wybudowac malutki domek letniskowy, taki do 30m2 powierzchni. Lokalizacja ok 60km od Warszawy na polnoc. Szukalem firmy ktora zajmie sie budowa lacznie z projektem i fundamentami (z tym bylo juz gorzej..) W koncu znalazlem firme Interdom spod Krakowa ktora miala w ofercie projekt domku L-26 ( http://www.ufnalewskiarchitekt.art.pl/l26/index.html ) i miala go wybudowac na fundamencie punktowym (zalezy mi na minimalizacji kosztow).
Pojechalem tam pod koniec grudnia zeszlego roku (2006) i wplacilem zaliczke na projekt. Projekt mial dotrzec do mnie na poczatku stycznia, a domek mialby byc budowany od ok. marca. Po licznych telefonach i mejlach projekt dostalem po POL ROKU, to jest na poczatku lipca. (Paradoksalnie firma projektowa jest z Warszawy, a nie wiedzialem tego...) Projekt jest w wersji oryginalnej (4 sztuki) na lawie fundamentowej.
Oczywiste jest ze zrazilem sie do Interdomu, tyle ze teraz nie wiem co z tym zrobic.

Pytalem rozne firmy o mozliwosc realizacji tego projektu i dosyc szybko odpowiedziala mi firma DREV-IMED z Rychwałdu, piszac ze wykonaja ten projekt na podstawie ich projektu 'Stokrotka'. Nie znalazlem na tym forum zadnej opinii na temat tej firmy, ale moze ktos slyszal? A moze Szanowny Pan Wojtek ma jakas opinie na temat tej firmy, lub doradzi mi inna firme blizej Warszawy ktora zrobilaby ten projekt na fundamencie punktowym.
A moze jakies inne sugestie?

Pozdrawiam i dziekuje
masterixx


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”