Firma Accent

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
inwestor
Posts: 1
Joined: Sat 28 Jul, 2007

Firma Accent

Post by inwestor » Sat 28 Jul, 2007

Czy wiadomo komuś cokolwiek na temat firmy Accent?


Agnieszka PP
Posts: 2
Joined: Mon 07 Apr, 2008

Post by Agnieszka PP » Thu 10 Apr, 2008

Zainteresowałam się też tą firmą... zastanawiam się czy udało ci się czegoś o niej dowiedzieć. Bylam u nich na rozmowie. Z tego co mowili od niedawna sa na polskim rynku. Pewnie przez to nikt o niej nie słyszał:)
Trochę czasu minęło od twojego postu... ciekawa jestem czy zdecydowałeś się na jakąś firmę :)
Pozdrawiam
Aga

finkamala
Posts: 278
Joined: Thu 08 May, 2008
Location: woj. pomorskie

UWAGA!!!

Post by finkamala » Tue 24 Feb, 2009

UWAGA!!! Proszę o kontakt osoby współpracujące z w/w firmą inwestorów jak i podwykonawców oraz osoby prywatne mające z nią kontakt. Mój mail : finkamala@wp.pl
Z góry dziękuje za pomoc

DARIUSZ WYSOCKI
Posts: 1
Joined: Mon 02 Mar, 2009

uwaggaaaaa wczasy za darmo

Post by DARIUSZ WYSOCKI » Mon 02 Mar, 2009

Witam szanowny ogół
Szanowna pani finko mała czy jak tam , się pani zwie. W odpowiedzi na pani list, w którym narusza pani moje dobra -,zresztą nieważne nie chce się pieniaczyć, postanowiłem pani pomóc i :lol: STAWIAM DWUTYGODNIOWE WCZASY W EGIPCIE ALL INCLUSIVE ZA ZNALEZIENIE TAKIEJ OSOBY -,NAWET POWIEM TAK : NA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ. Nie pytam pani co pani na to, gdyż mnie pani zdanie nie obchodzi:))))
WARUNEK JEST JEDEN :MUSI TO BYĆ FAKT REALNY, UDOWODNIONY W SADZIE BEZ NIEDOMÓWIEŃ, OK?

Mój świętej pamięci dziadek mawiał :"... ze nima gorzyj niz jak ktos z mordy kalosza robi, bo widzisz wnusiu mordę ma sie jedną". Ja o swoja dbam czego wszystkim życzę, tylko w sytuacjach zawierania umów ustnych prosiłbym żeby się nich wywiązywać :)))))
PS
Prosiłbym również o nie wysyłanie listów z kancelarii do mnie odnośnie naruszania pani dóbr (co nie przeszkadza pani naruszać moich) więcej zostanie pieniędzy na uregulowanie płatności,czego pani nie uczyniła, jeśli jest pani tak pewna swoich racji proszę pójść do sądu .W związku z nieuregulowaniem się przez panią z tytułu ostatniej faktury, ja nie omieszkam tego uczynic.

Podaje równiez swoje namiary, w przypadku wszelkich innych pytań
DARIUSZ WYSOCKI
KOM 601 888 361
EMAIL :info@accent-houses.com

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Mon 02 Mar, 2009

Kolejna proba darmowej reklamy?

Bold
Posts: 146
Joined: Fri 14 Mar, 2008

Post by Bold » Tue 03 Mar, 2009

ja tam nie widzę żadnej darmowej reklamy.
Pan Wysocki po prostu odpowiada na post Pani finkalala, post jest bardzo sprytnie napisany, nie oskarża wprost ale bez problemu można się z nie go domyślić że coś z firmą Accent jest nie w porządku, wyjaśnienia Pana Wysockiego rzucają trochę więcej światła tą sprawę, według mnie Pani finkamala postanowiła zaoszczędzić trochę grosza i nie płacić za ostatnią fakturę, co mnie trochę dziwi bo w swoim dzienniku nie pisała o jakichkolwiek nieprawidłowościach i była bardzo zadowolona z wykonawcy, czy jej się to uda rozstrzygnie Sąd

finkamala
Posts: 278
Joined: Thu 08 May, 2008
Location: woj. pomorskie

Post by finkamala » Tue 03 Mar, 2009

Bold nie chcę na siłę nikomu nic udowadniać, bo forum to nie miejsce na tego typu dyskusje bo sprawa jest poważna. Jednak chciałabym wyjaśnić Tobie niektóre Twoje wątpliwości . Mój wykonawca dostał termin na wykonanie i naprawę wad i usterek do połowy marca 2009, dlatego póki co nie chcę nic ujawniać aby dać mu szansę na naprawienie tego. Mój wykonawca otrzymał pełną zapłatę wynikającą z umowy na co mam dowody dla osób szczególnie zainteresowanych. Oprócz tego mimo, że wykonawca nie dotrzymał warunków umowy dotyczących wykonania jak i terminu realizacji, dostał od nas dopłatę (byliśmy naiwni) bo liczyliśmy że naprawi usterki. Co do kwoty dopłaty została ona ustalona ustnie z wykonawcą oraz mailowo (dla zainteresowanych mogę go przesłać na priv). Niestety wykonawca bez żadnych podstaw już następnego dnia po wpłaceniu dopłaty wystawił następną fakturę i ani myśli chyba aby naprawić oraz zakończyć budowę, ponieważ do dnia dzisiejszego nie mamy końcowego odbioru robót. Ze swojej strony mogę powiedzieć że koszmar przez który teraz przechodzimy trudno opisać... zapłaciliśmy aż natto m/in dla świętego spokoju. Mogę przyznać się że byliśmy strasznie naiwni ufając Wykonawcy tak bezgranicznie, byliśmy ślepi i głusi na podpowiedzi niektórych forumowiczów i teraz płacimy za to. Dlatego przy okazji chciałabym przeprosić te osoby które w tym czasie poczuły się przez zemnie w jakikolwiek sposób dotknięte. Jeżeli masz jakieś wątpliwości postaram się na nie odpowiedzieć.

pozdrawiam

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Tue 03 Mar, 2009

jesli pojawiaja sie dokladne namiary na firme, a fotorelacja finkamali pokazala co firma robi (i to w sensie pozytywnym), bo do niedawna byly to same pozytywne opinie, to jest to darmowa reklama i tyle. A Ty bold, jak zwykle, jestes w goracej wodzie kapany w tym sensie, ze wyglaszasz jakies osady bez poznania argumentow obu stron, wez sobie na wstrzymanie.

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Tue 03 Mar, 2009

alek wrote:Kolejna proba darmowej reklamy?
Bold wrote:ja tam nie widzę żadnej darmowej reklamy
ja też nie widzę w powyższym poście darmowej reklamy....
no ale........ milczenie jest złotem :lol:

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Tue 03 Mar, 2009

Może nie-do-widzisz (namiarów)?

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Tue 03 Mar, 2009

alek,
weź pod uwagę kontekst w jakim pojawił się ten post,
a teraz z innej beczki : czy Ty gdybyś był nowym użytkownikiem ,przeczytałbyś posty w tym temacie ,to brałbyś pod uwagę w/w firmę jako potencjalnego wykonawcę ? bo ja NIE!, nawet nie wnikałbym po czyjej stronie jest racja w tym sporze.
no ale przy wyborze firmy trzeba mieć nosa :lol: :lol:

Bold
Posts: 146
Joined: Fri 14 Mar, 2008

Post by Bold » Tue 03 Mar, 2009

alek wrote:jesli pojawiaja sie dokladne namiary na firme, a fotorelacja finkamali pokazala co firma robi (i to w sensie pozytywnym), bo do niedawna byly to same pozytywne opinie, to jest to darmowa reklama i tyle. A Ty bold, jak zwykle, jestes w goracej wodzie kapany w tym sensie, ze wyglaszasz jakies osady bez poznania argumentow obu stron, wez sobie na wstrzymanie.
po prostu zawszę mówię to co myślę, bez owijania w bawełnę, niektórym ludziom to pasuje, ale są też tacy którzy wolą słuchać słodkiego pierdzenia, ale to nie u mnie :lol:

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Tue 03 Mar, 2009

Trzeba jednak najpierw DOBRZE pomyslec, a potem powiedziec.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”