Firma Wu-bud z Jawiszowic

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
gosia00
Posts: 11
Joined: Thu 08 Mar, 2007
Location: Sosnowiec

Firma Wu-bud z Jawiszowic

Post by gosia00 » Wed 01 Aug, 2007

Witam. Bardzo proszę o informację na temat firmy Wubud z Jawiszowic koło Pszczyny, gdyż nie znalazłam tu żadnej opinii na ich temat a jestem zainteresowana współpracą z nimi.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.


gosia00
Posts: 11
Joined: Thu 08 Mar, 2007
Location: Sosnowiec

Post by gosia00 » Fri 29 Feb, 2008

Niestety nikt nie udzielił mi żadnej informacji... Ale muszę powiedzieć że zdecydowałam się na tę firmę i właśnie dom już stoi :)

Arek
Posts: 120
Joined: Fri 28 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by Arek » Fri 28 Mar, 2008

Witaj gosia00,
Może pochawlisz się swoim nowym nabytkiem? Możesz zamieścić paręfotek w "Galerii zdjęć domów naszych Forumowiczów"? Mój też tam jest.

Pozdrawiam i czekamy na fotki

gosia00
Posts: 11
Joined: Thu 08 Mar, 2007
Location: Sosnowiec

Post by gosia00 » Fri 28 Mar, 2008

witam :)
Fotki wrzucę ale za 2 tygodnie, bo juz będzie ładnie otynkowany... Teraz jeszcze troszkę straszy :)

polane
Posts: 8
Joined: Thu 27 Mar, 2008
Location: KRAKOW

Re: Firma Wu-bud z Jawiszowic

Post by polane » Fri 28 Mar, 2008

gosia00 wrote:Witam. Bardzo proszę o informację na temat firmy Wubud z Jawiszowic koło Pszczyny, gdyż nie znalazłam tu żadnej opinii na ich temat a jestem zainteresowana współpracą z nimi.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Właśnie jade jutro do nich. Narazie ich poznać i jakie ceny maja !!!

MefKM
Posts: 8
Joined: Wed 28 Jan, 2009

Post by MefKM » Wed 28 Jan, 2009

Czy ktos jeszcze mial cos wspolnego z ww. firma? Jak ceny sie ksztaltuja w rzeczywistosci, bo mnie tel. powiedziala kobieta ze pod klucz, bez instalacji, sanitariatow i kafelkowania, cena za m2 pow. całkowitej, przy metrazu 122 m2, ich projekt wrzos z1 czy z2 (pow. uzytkowa ok 90-95 m2, nie moglem dokladnie policzyc bo na stronie maja podobno pogladowe rys., wszystko w biurze mozna sie dowiedziec i zobaczyc), to 1800 zł i chyba juz z vat, niedopytalem.
W cenie: fundament - oczywiscie doplaty jesli beda jakies skosy, szkody, dach prosty bez okien pokryty blachodachowka, drzwi zewn., wewn., kominek z instalacja rozprowadzenia ciepla, płyty karton-gips., szpachlowane i przygotowane do malowania, instalacja elektr. 100 pkt. w cenie, inst. wodna - bez podlaczenia do sieci. W dniu kiedy jest hydraulik czy elektryk trzeba byc na budowie zeby wskazac co gdzie maja wykonac. zapomnialem jak to bylo z zewnetrznym ociepleniem budynku czy welna czy styropianem i czy wogole wytepuje w standardzie - pamietam, ze byla mowa o 14 cm.
Okna z tego co sie dowiedzialem to plastiki montuja, panele ktore oni wliczaja w kosztorysie to ok 25 zł/m2, niby ekipa co buduje i wykacza, mozna sie z nimi umowic zeby polozyli kafle itp. ale to juz platne dodatkowo,

To moze na tyle relacji z rozmowy tel. - prosze o kontakt osoby, ktore faktycznie zbudowały swoje domy z ta firma - mefkm@wp.pl , gg: 2157630

KatarzynaaaG
Posts: 2
Joined: Tue 22 Jan, 2013

Post by KatarzynaaaG » Fri 08 Mar, 2013

Czy ktoś budował z firmą wu-bud z okolic Oświęcimia? Podoba nam się jeden z ich domów modelowych? Proszę o opinie :)



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”