firma WOLF?firma Domy i Domki?

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
aleksandra
Posts: 3
Joined: Wed 13 Apr, 2005

firma WOLF?firma Domy i Domki?

Post by aleksandra » Tue 19 Apr, 2005

Panie Wojtku,dziękuję za namiary na priva,na pewno wykorzystam ale też ponawiam pytanie:co sądzi Pan o firmie Wolf System Sp.z oo z Siemianowic Śl.? Czy oprócz tego,że reklamują się w katalogu budownictwa drewnianego,miał Pan z nimi jakiś kontakt?a firma Domy i Domki Jacek Dąbrowski ze Słomczyna?A może ktoś z forumowiczów?Pozdrawiam.i czekam..


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 20 Apr, 2005

Swoją opinię o powyższych firmach wysłałem na priva.
Ciekaw jestem, z którą z tych firm podejmiesz współpracę. Poproszę o informację chociaż na mój e-mail.

Powodzenia.

mimi31
Posts: 26
Joined: Tue 17 May, 2005
Location: Ruda Śląska

Post by mimi31 » Tue 17 May, 2005

Ja też przymierzam się do firmy Wolf. Bardzo odpowieda mi projekt "Ciepły3". Jestem na 90% zdecydowany go kupić, ponieważ wymagał będzie tylko niewielkich przeróbek kosmetycznych. W związku z tym również prośba do Pana Wojciecha podanie na priva opinii o firmie Wolf, ale także o innych firmach w okolicy Katowic i nie tylko. Proszę również o podanie jaki zakres przeróbek tego projektu jest możliwy bez zgody autora.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 17 May, 2005

Swoją opinię wysłałem na priva. Ciekaw jestem która firma bardziej przypadnie Ci do gustu.

Przeróbki w projektach można wykonywać jedynie wewnątrz projektu. Autorzy nie wydają zgodny na zmiany zewnętrzego wyglądu budynku.

grz
Posts: 2
Joined: Fri 24 Nov, 2006

Wolf System i Domy i Domki k.Słomczyna

Post by grz » Fri 24 Nov, 2006

Witam,
ten temat nie był uaktualniany od jakiegoś czasu, Zastanawiam się na wyborem wykonawcy do budowy domu. Wacham się pomiędzy Wolf System z Siemianowic Śl i Domy i Domki k. Słomczyna.
Panie Wojtu czy moge dostać od Pana opinie na priv o tych wykonwacach.
Ciekawi mnie czy ktoś z tu piszących wybudował dom z Wolf System i jak się tem dom sprawuje.
Z góry dziękuje i pozdrawiam
GR

Boz
Posts: 3
Joined: Tue 12 Dec, 2006

Post by Boz » Tue 12 Dec, 2006

Panie Wojtku również proszę o informacje na temat sprawdzonej firmy na terenie Śląska. Chodzi mi przede wszystkim o takie które budowały tego typu domki na szkodach górniczych.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”