Budowa domu drewnianego z Camp-Mont

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
baspaw
Posts: 2
Joined: Thu 10 Aug, 2006

Budowa domu drewnianego z Camp-Mont

Post by baspaw » Thu 27 Sep, 2007

Rozpocząłem budowę domu z firmą CAMP-MONT i bardzo tego żałuję. Zostałem naciągnięty na zaliczkę na dostawę materiałów. Zostały dostarczone materiały niskiej jakości, o terminach lepiej nie mówić. Wykonawca uważa że powinienem go w dzisiejszych czasach szanować. Wykonawca żąda dalszych zaliczek, grozi że zejdzie z budowy. Ale to i dobrze , tylko pieniędzy szkoda. Nigdy więcej z CAMP-MONT.


Tamlin
Posts: 26
Joined: Mon 11 Jun, 2007

Post by Tamlin » Thu 27 Sep, 2007

Materiały niskiej jakości ?? Może coś szerzej, jakieś konkrety, na jakiej podstawie oceniłeś ich jakość. Zdjęcia dużo by wyjaśniły.
Nie pozwól aby praca zdominowała całe twoje życie.

Chiara
Posts: 31
Joined: Thu 31 May, 2007

Post by Chiara » Thu 27 Sep, 2007

Dzien dobry,
mozna prosic o wiecej konkretow. Mialam zamiar podpisac umowe z ta firma i wlasnie kupilam ich projekt aby zlorzyc wnioski o pozwolenie na budowe. Kontakt dotychczac byl profesjonany. Jestem teraz zdezorientowana.

Gość
Posts: 2
Joined: Sun 09 Sep, 2007

Re: Budowa domu drewnianego

Post by Gość » Sun 30 Sep, 2007

baspaw wrote:Rozpocząłem budowę domu z firmą CAMP-MONT i bardzo tego żałuję. Zostałem naciągnięty na zaliczkę na dostawę materiałów. Zostały dostarczone materiały niskiej jakości, o terminach lepiej nie mówić. Wykonawca uważa że powinienem go w dzisiejszych czasach szanować. Wykonawca żąda dalszych zaliczek, grozi że zejdzie z budowy. Ale to i dobrze , tylko pieniędzy szkoda. Nigdy więcej z CAMP-MONT.
Ja również zacząłem współpracę z firmą Camp - Mont i już żałuję. Wpłaciłem zadatek, dostałem projekt, załatwiłem zgodę na budowę i od początku sierpnia czekam na ekipę. Szef firmy przekłada termin przyjazdu z tygodnia na tydzień. Jak wyglądały Twoje kontakty z szefem firmy przed rozpoczęciem budowy? Ze mną nie skontaktował się ani razu. Już wiem, że więcej żadnych zaliczek nie należy dawać. Co masz zamiar zrobić?

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 09 Oct, 2007

Do Forumowiczów budujących z Camp-Mont,
przed chwilą zadzwonił do mnie p. Michał Baran z Camp-Mont żadając natychmiastowego usunięcia wypowiedzi krytykujących działalność firmy. Pan Michał Baran miał wielki żal, że Panowie/Panie piszący na temat firmy Camp-Mont, ukrywają się po ickami, nie przedstawiając się. Może zatem warto przedstawić się z imienia i nazwiska, a przy okazji bardziej przybliżyć naszym Forumowiczom tematykę wspópracy z firmą \Camp-Mont.
Acha, jeszcze jedno - p. Baran wspomniał, iż jeżeli do końca tygodnia nie usunę powyższych postów, skieruje sprawę na drogę prawną, gdyż podobno z powodu tych postów utracił już 60 tysięcy złotych.

Zatem Panowie - odwagi - przedstawcie bliżej swoje problemy z firmą Camp-mont i ... przedstawcie się.

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 09 Oct, 2007

Ponownie do Forumowiczów budujących i chcących budować z firmą Camp-Mont z Bydgoszczy.

Z informacji uzyskanej w Urzędzie Miejskim w Bydgoszczy wynika, że firma Camp-Mont została wyrejestrowana z prowadzenia działalności gospodarczej z dniem 10 lutego 2003 r. Zatem ostrożnie - firma Camp-Mont nie istnieje od ponad czterech lat.

A tak przy okazji - jak coś co nie istnieje mogło stracić 60 tysięcy złotych?

Tamlin
Posts: 26
Joined: Mon 11 Jun, 2007

Post by Tamlin » Tue 09 Oct, 2007

Ciesze się że nie dał się Pan zastraszyć.
Ale swoją drogą "pokrzywdzeni" powinni jaśniej wyjaśnić swoje zastrzeżenia. O sprawdzeniu wiarygodności firmy nie wspomnę.
Nie pozwól aby praca zdominowała całe twoje życie.

Chiara
Posts: 31
Joined: Thu 31 May, 2007

Post by Chiara » Tue 09 Oct, 2007

Witam,
z tego co wiem to firma zmienila nazwe na Stolbud lub utworzyla jakas spolke pod ta nazwa.
Jak juz pisalam do podpisania umowy z nami jeszcze nie doszlo i nie dojdzie. Kontakt wydawal mi sie dobry i profesjonalny lecz jesli kilku inwestorow odradza nie podejme tego ryzyka.

mutombo
Posts: 2
Joined: Wed 24 Oct, 2007

uwaga na Camp MONT i inz Barana

Post by mutombo » Wed 24 Oct, 2007

Szanowni Panstwo,
Dopiero teraz znalazlem forum z informacjami o tej firmie.
Mam wiele do powiedzenia na jej temat. Od 2000 roku zmagam sie z p. Baranem o zwrot mojej zaliczki. do dnia dzisiejszego jej nie otrzymalem. Wytoczylem juz kilka spraw przeciwko Camp Mont oraz p. Baranowi. Wszystkie wygralem, ale kasy nie dostalem, bo skutecznie kombinuje i ucieka z majatkiem.
W Bydgoszczy komornik zna go doskonale - wyjatkowa kreatura.

Jezeli ktos z Szanownych Forumowiczow ma podobne przejscia z osoba i firma to prosze o kontakt na PW lub lacetti@o2.pl w celu wymiany inforamcji i skutecznego egzekwowania naleznosci

jack22
Posts: 1
Joined: Thu 16 Aug, 2007

Post by jack22 » Wed 09 Jan, 2008

Ja również zostałem OSZUKANY przez Camp-mont Pana Barana. Sprawa w sądzie z powództwa cywilnego jest już pomyślnie dla mnie zakończona. Teraz czas na złożenie doniesienia do prokuratury. Wszystkich zainteresowanych tym tematem proszę o kontakt. Musimy w końcu coś zrobić aby winni ponieśli karę i nie mogli działać bezkarnie.

maciejnemo
Posts: 3
Joined: Sat 14 Feb, 2009

Domek drewniany Karol 1

Post by maciejnemo » Sat 14 Feb, 2009

Szukając w internecie firmy, która podjęłaby się postawienia domku drewnianego, natrafiłem na firme Camp-Mont. Firma ta wyróżniała sie z pośród innych firm bardzo wysokim standardem np. blachodachówka, orynnowanie, grubszym ociepleniem itd. w cenie porównywalnej do konkuręcji. Podpisując umowe z panem Baranem w grudniu 2008 r. termin rozpoczęcia pracy planowany był na marzec ,kwiecień 2009 r. Na początku stycznia zostałem poinformowany telefonicznie przez pana Barana, że rozpoczęcie budowy rozpocznie się w pierwszej połowie stycznia. W chwili obecnej, czyli 14.02.09 budowa domu dobiega końca. Pozostały tylko sprawy wykończeniowe. Z mojego punktu widzenia Firma ta zobowiązała sie z umowy w 100%. Fachowość pana Barana i duża operatywnośc w kierowaniu pracowników oraz osobiste zarządzanie w budowe przerosły moje oczekiwania i firme oceniam na 5+.
P.S.
Firma stawiała model domku drewnianego Karol 1. Po przeczytaniu powyższego forum stwierdzam, że może byc kilku niedowiarków którzy nie będą wierzyć w to co napisałem, dlatego osobą zainteresowanym mogę przesłać Foto z placu budowy.Pozdro.

JaKuBa
Posts: 225
Joined: Wed 28 Jan, 2009
Location: Wejherowo

Re: Domek drewniany Karol 1

Post by JaKuBa » Sun 15 Feb, 2009

maciejnemo wrote:Po przeczytaniu powyższego forum stwierdzam, że może byc kilku niedowiarków którzy nie będą wierzyć w to co napisałem, dlatego osobą zainteresowanym mogę przesłać Foto z placu budowy
I masz rację. Trzebaby być naiwnym by Ci wierzyć. A jeżeli masz zdjęcia - wklej tu na Forum.

maciejnemo
Posts: 3
Joined: Sat 14 Feb, 2009

Budowa domku drewnianego Karol 1

Post by maciejnemo » Mon 23 Feb, 2009

Nie wiem dlaczego ale mój dodany komentarz z fotkami został usunięty po 2 dniach.Dlatego Panie
JaKuba wedle życzenia przesyłam fotki po raz drugi w razie gdyby Pan ich wcześniej nie widział.Zdjęcia zostały zrobione pod koniec stycznia.Na chwilę obecną dom jest skończony w 95%,łącznie z blachodachówką,orynnowaniem itd.Jak będe miał świeże(aktualne )zdjęcia na pewno je wrzucę.Może to troche zmieni Pana podejście do steku bzdur, które niby wypisuje tutaj na forum.Pozdrawiam.
Attachments
IMG_1701.JPG
IMG_1695.JPG

maciejnemo
Posts: 3
Joined: Sat 14 Feb, 2009

Domek Karol 1

Post by maciejnemo » Mon 23 Feb, 2009

Witam.Dla zainteresowanych oprócz zdjęć zrobionych zimą podczas budowy dorzucam 4 aktualne zdjęcia gotowego i wykończonego domu.
P.S. Na sam koniec też miałem mały problem z w/w firmą ponieważ na postawienie komina czekałem ponad miesiąc.Ale jak widać na załączonych zdjęciach komin jest i wszytko zakończyło sie pomyślnie :wink:
Attachments
IMG_2742.jpg
IMG_2876.jpg
IMG_2880.jpg
IMG_2883.jpg
IMG_1960.jpg
IMG_1962.jpg
IMG_1963.jpg
nowe6.jpg
nowe7.jpg
nowe4.jpg

Katharsis
Posts: 1
Joined: Thu 27 Jun, 2013

Post by Katharsis » Thu 27 Jun, 2013

Mam zasądzone około 20tys. zł.
Była sprawa w sądzie itd.
Komornik poszukiwał majątku ze wszystkich możliwych źródeł.
Przy takiej kwocie naprawdę się postarał- przeszukał wszystko. Kosztowało mnie to dodatkowo prawie 500zł.

Niestety nie ma nic.

Działalności gospodarczej nie prowadzi. Proponuję poszukać w bazie - CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ - https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.P ... earch.aspx Wystarczy wpisać imię i nazwisko w tej ewidencji.
Komornik w Bydgoszczy P. Ewa (nie podaję nazwiska. Pani komornik o takim imieniu jest w Bydgoszczy jedna), powiedziała że są inni wierzyciele i czekają bezskutecznie tak jak ja.

Proponuję zadzwonić - Imię i nazwisko dłużnika wystarczą. Szczególnie te osoby które zastanawiają się nad wykonawcą, a nie chcą zostać bez pieniędzy.
Poza tym to bardzo sprytny dłużnik.
Z tego co udało mi się ustalić, jednemu wierzycielowi się udało wyegzekwować pieniądze.
Skarga Pauliańska itd. Ale było to kilka lat temu.
Na chwilę obecną egzekucja bez szans.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”