Czy ktoś budowal z firma CB Silesia - proszę o opinie!!!

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
RobertS
Posts: 16
Joined: Thu 24 May, 2007

Czy ktoś budowal z firma CB Silesia - proszę o opinie!!!

Post by RobertS » Thu 18 Oct, 2007

Waham się między firma HAAS i CB Silesia.
Ta pierwsza jest jak klasa Mercedesa,natomiast drugo juz ma w miare przystępne ceny.

Proszę was o opinie w sprawie firmy CB Silesia, jaka jest, czy warto zaufać, jakie sprawia problemy itp...
Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Być może ktoś aktualnie prowadzi budowe dzieki tej firmie...
Pozdrawiam
RObert


Panie Wojtku prsze o jakis komentarz w tej sprawie. Jak widze nikt nie budowal z ta firma. Dostalem nazwe tej firmy wysylajac smsa na platne forum od Pana. Czy jest to firma, ktora wypracowala sobie jakas opinie u Pana?Jak ona sie ma w porownaniu z HAAS. Jestem bardzo niepewnie nastawiony.ceny roznia sie bardzo.W firmie Silesia cena m2 w stanie developerskim od 2200zl natomiast Haas przekracza znacznie 3000. Co mam w takim przypadku wybrac. Moze ma Pan propozycje innych firm solidnych oczywiscie.Budowe bede oplacal kredytem,oszczednosci calego zycia,wiec nie chcialbym wtopic,bo m nie na to nie stac. Prosze o wszelkie rady - ewentualnie na priva.

Z gory dziekuje...[/fade]


demagog
Posts: 2
Joined: Wed 02 Jan, 2008
Location: internet

Post by demagog » Wed 09 Jan, 2008

Witam
Widzę iz ma Pan podobny problem do mnie. Dostałem podobne informację od pana Wojciecha jednakże o firmie Silesia brak jakichkolwiek informacji, co najdziwniesze nie chwalą sie na stronie jak długo stnieją więc sądzę iż krótko. Wiadomo iz ich strona aktwna jest od 10.04.2006....
To byłoby na tyle. Mam nadzieję iż ktoś odezwie się.
Panie Robercie skąd inforamcje na temat ceny, czy kontaktował się Pan juz z firma Silesia?
Demagog

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Wed 09 Jan, 2008

Co dp firmy Silesia, ja sie kontaktowałem, tak jak i z Haas. Do tanich na pewno nie należą.
W listopadzie 07 Silesia podała mi cenę:
"Ogólnie cena domu "pod klucz" kształtuje się na poziomie od 2800 PLN/m2 p.u. + VAT", a bodajże w tym -"pod klucz" to brakuje tego i owego. I to przy zamówieniu dotyczącym ich projektów.

RobertS
Posts: 16
Joined: Thu 24 May, 2007

Post by RobertS » Sun 13 Jan, 2008

demagog wrote:Witam
Widzę iz ma Pan podobny problem do mnie. Dostałem podobne informację od pana Wojciecha jednakże o firmie Silesia brak jakichkolwiek informacji, co najdziwniesze nie chwalą sie na stronie jak długo stnieją więc sądzę iż krótko. Wiadomo iz ich strona aktwna jest od 10.04.2006....
To byłoby na tyle. Mam nadzieję iż ktoś odezwie się.
Panie Robercie skąd inforamcje na temat ceny, czy kontaktował się Pan juz z firma Silesia?
Nie stetz do najtanszych nie naleza.Jednak najdrozszych rowniez nie.Porownujac ceny i opinie na forum dot. roznych firm cena pod klucz wykonanego domu dobrej jakosci musi zaczynac sie od 2500.wiec nie jest najgorzej.Oferte moge przeslac bez problemu z wyszczegolnieniem kazdej pozycji i ceny.Rowniez moga skierowac do najblizej wybudowanego domu,badz budowanego aktualnie. Bylem na takiej budowie i powiem ze jestem dobrej mysli.

Pozdrawiam

demagog
Posts: 2
Joined: Wed 02 Jan, 2008
Location: internet

Post by demagog » Wed 16 Jan, 2008

Witam,
Skontakrtowałem się z firmą Silesia. Istnieją na rynku od 3 lat, przekształciwszy się z firmy, która miała 30 lat tradycji. Nie dowiedziałem się nazwy tejże firmy. Jeden z doradców chętnie zgodził się przesłać zdjęcia aktualnych realizacji, jednakże prośbę o adresy pominął milczeniem wskazując możliwość zobaczenia domów modelowych pod Warszawą i w Wieliczce...
Czekam na wycenę domów i mam nadzieje iż otrzymam możliwość zobaczenie aktualnych realizacji podobnie jak pan Roberrt.
Panie Robeercie czy mógłby Pan zdrawdzic tajemnicę gdzie widział Pan budowę domu realizowanego przez Silesię?

Demagog
Demagog

RobertS
Posts: 16
Joined: Thu 24 May, 2007

Post by RobertS » Mon 03 Mar, 2008

demagog wrote:Witam,
Skontakrtowałem się z firmą Silesia. Istnieją na rynku od 3 lat, przekształciwszy się z firmy, która miała 30 lat tradycji. Nie dowiedziałem się nazwy tejże firmy. Jeden z doradców chętnie zgodził się przesłać zdjęcia aktualnych realizacji, jednakże prośbę o adresy pominął milczeniem wskazując możliwość zobaczenia domów modelowych pod Warszawą i w Wieliczce...
Witam
Ja byłem obejrzeć dom pod Gdańskiem, prawie można powiedzieć, że w Gdańsku. Budowa wyglądała bardzo dobrze i właściciel był bardzo zadowolony. Obecnie juz powinni wykańczać środek o ile się już nie wprowadzili. Namiarów realizacji może nie podali bo sie Pan o konkretne może nie spytał. Ja nie miałem żadnych problemów z uzyskaniem takowych.

Pozdrawiam
Robert Sadowy



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”