nordhome

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Agarat
Posts: 1
Joined: Wed 19 Mar, 2008

nordhome

Post by Agarat » Thu 20 Mar, 2008

Witam wszystkich srdecznie. Jestem pierwszy raz na tej stronie i nie bardzo umiem się poruszać. Z góry przepraszam. Chcę jak najszybciej postawić domek w konstrukcji szkieletowej. Znalazłam firmę o nazwie NORDHOME. Fajnie wyglądają na stronie, ale nie wiem czy można im zaufać? Czy ktoś ich zna? Czy pomoże mi podjąć decyzję? Budować chcę się pod Poznaniem. Proszę o radę. Aga


tygrysia
Posts: 1
Joined: Fri 18 Apr, 2008

Post by tygrysia » Sat 19 Apr, 2008

hej, ja również jestem tu nowa;
Nordhome zrobił mi przystępny kosztorys, rozmawia się z nimi bardzo fajnie, budują kompleksowo (z fundamentem) i to mi się podoba, ale nie można na ich temat żadnej opinii w necie znaleźć i ...to mi się nie podoba
ktoś z nimi budował??? :???:

pozdrawiam

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Sat 19 Apr, 2008

Wiec moze warto zrobic wlasne rozeznanie, tzn. udac sie do ich bylych klientow i poprosic o opinie.
Nie chodzi mi tu o jakies domy wzorcowe, czy budynki prezesow, ale zrealizowane budynki dla nie zwiazanych z nimi klientow. A jesli beda robic problemy z podaniem, gdzie wykonali realizacje itp., to lepiej dac sobie spokoj. Jesli odwrotnie, kolejny plusik dla nich.

Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Sun 20 Apr, 2008

Swego czasu myślałem o firmie Interdom i nawet dość mocna starałem się tę firmę rozpracować. I co dziś? Dziś Nordhome bardzo przypomina mi Interdom. Mógłbym nawet zaryzykowac stwierdzenie że to jedna i ta sama firma.
Czy ktoś ma podobne przypuszczenia?

magdakrupa
Posts: 2
Joined: Mon 28 Apr, 2008

Post by magdakrupa » Mon 28 Apr, 2008

Też myśle o firmie Nordhome..............................bede bardzo wdzieczna za jakies doswiadczenia z tym wykonawca

Grazyna Kopiec

Re: nordhome

Post by Grazyna Kopiec » Tue 29 Apr, 2008

Agarat wrote:Witam wszystkich srdecznie. Jestem pierwszy raz na tej stronie i nie bardzo umiem się poruszać. Z góry przepraszam. Chcę jak najszybciej postawić domek w konstrukcji szkieletowej. Znalazłam firmę o nazwie NORDHOME. Fajnie wyglądają na stronie, ale nie wiem czy można im zaufać? Czy ktoś ich zna? Czy pomoże mi podjąć decyzję? Budować chcę się pod Poznaniem. Proszę o radę. Aga
Ja miałam już spisaną z nimi umowę wstępną ,ale po sprawdzeniu okazało się ,że ta firma istnieje dopiero od listopada, nie mają zadnych rozpoczętych budów, ani "parku maszynowego" , o którym zapewniają w swojej reklamie.Przynajmniej nie chcieli nam nic pokazac poza kilkoma zdjęciami. Zrezygnowaliśmy z ich usług , wolę zapłacic drozej , ale budować ze sprawdzoną firmą. Dla mnie są niewiarygodni

krokodyl

rasto
Posts: 5
Joined: Fri 01 Feb, 2008

Post by rasto » Tue 29 Apr, 2008

Witam! Niemal podpisałem z nimi umowę - przystępna cena, kompleksowa oferta, konkretna obsługa handlowa (pan Tadeusz z Bielska)... ale coś mnie tknęło i poprosiłem o pokazanie ich realizacji. Chwalą się, że działają kilka lat - lecz nie mieli się czym pochwalić. Zobaczyłem jedynie jakąś wstępną budowę. Wyglądało to bardziej na kurnik niż dom, więc zrezygnowałem.

ewaka
Posts: 130
Joined: Thu 04 Oct, 2007

Post by ewaka » Thu 08 May, 2008

Nordhome zarejestrował się oficjalnie na forum.
Za żadnego inwestora rzecz jasna się nie wypowie, ale może wyjasni jak to jest z tym wieloletnim doswiadczeniem i parkiem maszyn.

Zbyszek_wwa
Posts: 1
Joined: Mon 15 Dec, 2008

Post by Zbyszek_wwa » Mon 15 Dec, 2008

Odnośnie firmy nordhome to osobiście miałem dobre doświadczenia. Budowałem dom ekonomiczny i całkiem nieźle im poszło :). To moja pierwsza prawdziwa inwestycja w życiu i nie mam doświadczenia ani porównania. Ale osobiście jestem zadowolony. A co do stron internetowych, to wiele rzeczy jest często niedopracowanych.

ewaka
Posts: 130
Joined: Thu 04 Oct, 2007

Post by ewaka » Mon 15 Dec, 2008

jakieś szczegóły? gdzie go zbudowali, jaki to projekt i do jakiego stanu? Zważywszy na to, ze domy ekonomiczne pojawiły sie w ich ofercie niedawno, byłby to rekordowy czas inwestycji. Można go obejrzec?

zważywszy na to, ze firma ma swój zakład od połowy wakacji, ma domy ekonomiczne w ofercie od mniej wiecej od tego samego czasu, a wybudowanie wg. oferty firmy trwa planowo od 4-6 miesiecy, to wybudowanie ci takiego domu przez nich "jakis czas temu" uważałabym za cud.

Szukałam ja i szuka teraz nadal - kilkanaście innych osób jakieś ukończonej ich budowy, na razie na próżno.
Jeżeli jesteś taki zadowolony że aż tu coś napisałeś, i nie są to tylko czcze słowa, to czemu nie podzielisz sie swoim szczęściem z innymi i zamilkłeś na forum :lol:

Kasia_Love
Posts: 7
Joined: Sun 08 Mar, 2009

Post by Kasia_Love » Sun 08 Mar, 2009

Witam. To w takim razie chyba słabo szukacie, bo w moim przypadku także owy dom ekonomiczny stoi i ma się dobrze. Co do adresu etc. to nie wiem jak mój przedmówca, ale ja nie mam zamiaru ujawniać adresu zamieszkania, czyli lokalizacji domu. Przepraszam, ale "pielgrzymki mile widziane" i "zapraszam złodziei, tam mieszkam" nie ma w moim słowniku. Mogę tylko powiedzieć, że warto i sceptykom sugeruję nawiązać kontakt bezpośrednio z firmą, a nie pisać, że źle i się nie da. Że to, że tamto. Zacznijcie współpracę a się przekonacie.
Pozdrawiam
Kasia

kosma-szych
Posts: 1
Joined: Mon 09 Mar, 2009

Post by kosma-szych » Mon 09 Mar, 2009

Panie "dyrektorze" dałby już pan spokój, bo się panu loginy na www.gmail.com skończą - tschesiek, zbyszek_wawa, Andrzej_dik, pawel_slonce, Monisia, ewelina_snk, Anna B, Stefan Zyh, Kurek_art, Kasia_love i wszystkie posty prawie takie same, nawet hasła ze słownika Kasia_Love identyczne jak kity wciskane przyszłym inwestorom.
"Zacznijcie współpracę a się przekonacie" - o czym? O waszych niekompetencjach budowlanych i zaległościach wobec podwykonawców?

Kasia_Love
Posts: 7
Joined: Sun 08 Mar, 2009

Post by Kasia_Love » Tue 10 Mar, 2009

kosma-szych wrote:Panie "dyrektorze" dałby już pan spokój, bo się panu loginy na www.gmail.com skończą - tschesiek, zbyszek_wawa, Andrzej_dik, pawel_slonce, Monisia, ewelina_snk, Anna B, Stefan Zyh, Kurek_art, Kasia_love i wszystkie posty prawie takie same, nawet hasła ze słownika Kasia_Love identyczne jak kity wciskane przyszłym inwestorom.
"Zacznijcie współpracę a się przekonacie" - o czym? O waszych niekompetencjach budowlanych i zaległościach wobec podwykonawców?
Z całym szacunkiem, ale jeżeli ktoś NIE POTRAFI ODRÓŻNIAĆ PŁCI i pisze
Panie "dyrektorze"

to chyba się sam kompromituje? A skąd niby ta nienawiść z Pani/Pana strony? Czyżby zalali Panu/Pani salon betonem? :D
A tak naprawdę, to nie rozumiem skąd bierze się ta nagonka na Nordhome... Jeżeli ktoś ma negatywne doświadczenia to proszę, a bezpodstawne uwagi typu
"Zacznijcie współpracę a się przekonacie" - o czym? O waszych niekompetencjach budowlanych i zaległościach wobec podwykonawców?
Jakieś konkrety?
A wracając do
bo się panu loginy na www.gmail.com skończą
to po pierwsze, JESTEM KOBIETĄ, a po drugie to GMAIL, jeżeli Panu/Pani jeszcze nie wiadomo to jeden z najczęściej używanych serwerów pocztowych bez spamu i z dużym limitem danych.

Kończąc moją wypowiedź, czy ktoś może mi nakreślić sytuację związaną ze wspomnianym wcześniej "Panem Dyrektorem"?

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Tue 10 Mar, 2009

Jakies fotki Twojego domu prosze, moze takie, zeby potencjalny zlodziej nie dal rady namierzyc Twojego domu :-)

Kasia_Love
Posts: 7
Joined: Sun 08 Mar, 2009

Post by Kasia_Love » Wed 11 Mar, 2009

Hej :). A czy mogą być na mail do Ciebie? (mimo wszystko). W tej chwili jestem w pracy, więc najwcześniej późnym popołudniem lub wieczorem.
zeby potencjalny zlodziej nie dal rady namierzyc Twojego domu
Wolę dmuchać na zimne, już raz się pozbyłam kina domowego (ale to jeszcze w bloku ;) ).

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Wed 11 Mar, 2009

Pewnie

Kasia_Love
Posts: 7
Joined: Sun 08 Mar, 2009

Post by Kasia_Love » Fri 13 Mar, 2009

alek wrote:Pewnie
Przepraszam za zwłokę, ale straszny mam sajgon w pracy. Dzieci też dają się we znaki. Zdjęcia powinnam dosłać po weekendzie ( tzn, mąż da link, bo ja nie do końca sobie daję z tym radę). Ale warto poczekać :D

Stefan Zyh
Posts: 1
Joined: Wed 25 Feb, 2009

Post by Stefan Zyh » Fri 13 Mar, 2009

Ja również prosiłbym o zdjęcia i opinie. Czego by nie mówić, ceny mają niskie, a mamy kryzys :(. Jak można, to prześlij proszę na PRV link albo coś takiego. Albo na @ stefanzyh@gmail.com.

Kasia_Love
Posts: 7
Joined: Sun 08 Mar, 2009

Post by Kasia_Love » Wed 18 Mar, 2009

Zdjęcie wysłałam na e-mail. W razie pytań proszę pisać. Nie taki diabeł straszny ;).
Więc utrzymuję, że z N warto.

Karolina_Janusz
Posts: 3
Joined: Wed 11 Mar, 2009

Post by Karolina_Janusz » Wed 18 Mar, 2009

Czy istnieje możliwość wstawienia zdjęcia na forum (także proszę o przesłanie na email, bo aż nie chce mi się wierzyć).
Może wtedy Pani E., która mnie obraziła, przeprosi. Tak czy inaczej bardzo cieszy fakt, że niektórzy są szczerzy i uczciwi.

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Wed 18 Mar, 2009

Kasia_Love wrote:
alek wrote:Pewnie
Przepraszam za zwłokę, ale straszny mam sajgon w pracy. Dzieci też dają się we znaki. Zdjęcia powinnam dosłać po weekendzie ( tzn, mąż da link, bo ja nie do końca sobie daję z tym radę). Ale warto poczekać :D
Dostalem od Ciebie mail bez zdjec, prosze o ponowna wysylke ze zdjeciami.
Pozdrawiam

Kasia_Love
Posts: 7
Joined: Sun 08 Mar, 2009

Post by Kasia_Love » Sat 21 Mar, 2009

Wysłałam ponownie. Widocznie coś pomieszałam. Powinno być już na mailu. Pozdrawiam



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”