Firma Drew-Bud w Węgierskiej Górce, Żywiec ????

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
polane
Posts: 8
Joined: Thu 27 Mar, 2008
Location: KRAKOW

Firma Drew-Bud w Węgierskiej Górce, Żywiec ????

Post by polane » Sat 29 Mar, 2008

Witam,
Chcialbym wiedziec czy ktos z Was budowal z firma DREW-BUD z Wegierskiej Gorki obok Zywca ( www.drew-bud.pl ) ?? Bylem u producenta, calkiem mi sie spodobal !! Podejscie profesionalne. Wytlumaczyl dokladnie. Pokazal materialy (bardzo jakosciowe). Pokazam mi tez jeden dom ktory koncza budowac, pieknie zrobiony, wykonczenie super!! Jestem zadowolony !
Chcialbym sie Was zapytac czy ktos z Was budowal z ta firma ?? I czy jest dobra ??
Dziekuje za informacje. Prosilbym o przyslanie informacji na moj email : polane44@yahoo.fr
Dziekuje!
Adrian


mpelek
Posts: 4
Joined: Tue 22 Apr, 2008

Post by mpelek » Tue 22 Apr, 2008

witam
Budowalismy z firmą drew-bud. Jestesmy bardzo zadowoleni, a za płotem są już fundamenty pod następny domek drew-budu. Zaczynają na początku maja. Wszystko z fakturą. Bardzo szybko i terminowo (a łatwo nie było bo bez prądu budowali). Nasz dom łącznie z instalacjami budowany był od 10 pażdziernika do 22 grudnia 2007 roku. Zdjęcie naszego domku jest na stronie drewbudu to dm-4. Dom stoi we wsi Narok w województwie opolskim. Będzie ogrzewany gazem, kominkiem, z ekologiczną oczyszczalnią ścieków i studnią głębinową.
Pozdrawiam
Magdalena Pełka
email pelki@buziaczek.pl

JANA
Posts: 3
Joined: Tue 10 Jun, 2008
Location: Gościcino

Post by JANA » Tue 10 Jun, 2008

Dzień dobry
Budowałam dom z Firmą Drew- bud z Węgierskiej Górki rok temu i uważam, że jest to firma bezkonkurencyjna cenowo i jakościowo.
Jestem bardzo zadowolona z jakości z wykonania domu, cena również bardzo przystępna porównując oferty z całej Polski, gdyż zanim się zdecydowałam podpisac umowę najpierw pół roku szukałam wykonawcy.
Mimo odległości ( mieszkam w Wejherowie woj. pomorskie), wszystko przebiegło zgodnie z umową, czas wykonania prac, jakośc świadczonych usług bez najmniejszych zarzutów.
Mój dom ma 75 m2+ piwnica murowana ale to juz była koniecznośc.
Z pełnym przekonaniem mogę Państwu polecic tą Firmę jako wiarygodną, solidną i rzetelną .

Pozdrawiam
Janina Spychalska
emil: halisia@vp.pl

kordzina
Posts: 3
Joined: Wed 11 Apr, 2007
Location: opole

Post by kordzina » Fri 13 Jun, 2008

Budowałam w tym roku...mogę polecić z całą odpowiedzialnością...jeśli ktoś lubi dom drewniany to Drew-Bud taki dom postawi szybko i bez problemów. panowie budują naprawdę w tempie inponującym.Szczegóły projektu można dograć. nie ma utajonych kosztów, nie ma zaskakujących sytuacji, nie ma ma tak że przyjeżdżasz na budowę a tam nikogo nie ma...praca w rękach się pali. Jakość wykonania ...też ok. Naprawdę nie mają się czego wstydzić....w porównaniu z opisywanymi przez niektórych problemach ja ...odpukać nie miałam na razie żadnych....
Ps. Dziękujemy za super bramę garażową mój mąż nie może wyjść z podziwu ;O)

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Fri 13 Jun, 2008

Mnie nie za bardzo przekonują takie zapewnienia ze strony osób z jednym, paru postami na koncie.
Brakuje zdjęć, brakuje relacji, jak u Czarka, lepiej uważać. Może to być kryptoreklama, jakiej tu jest trochę na forum.

finkamala
Posts: 278
Joined: Thu 08 May, 2008
Location: woj. pomorskie

Post by finkamala » Fri 13 Jun, 2008

alek wrote:Może to być kryptoreklama, jakiej tu jest trochę na forum
dramatyczne jest to, że niektóre firmy muszą posunąć się do takich metod aby się zareklamować...szkoda, że nie świadczy o nich wykonana przez nich praca :sad:
mpelek, JANA - jedna wizyta ... jeden post. napisać posta i nawet nie sprawdzić czy ktoś odpowiedział? :neutral:
pozdrawiam
finka

kordzina
Posts: 3
Joined: Wed 11 Apr, 2007
Location: opole

Post by kordzina » Fri 13 Jun, 2008

czuję się obrażona.... :evil: chyba jesteście wszyscy przewrażliwieni!!!!!!!zdjęcia mogę wysłać na prywatnego maila...na forum bywam dość często jak na mamę z 2 dzieci, inwestorkę itd. co się stało...czy kogoś zabolało że wreszcie się kogoś chwali a nie wiecznie narzeka i wytyka błędy...tak to jest reklama...bo jak się płaci takie pieniądze i realizuje się marzenie życia i okazuje się że wśród tej całej bandy partaczy zaufało się dobrym ludziom i dobrej firmie to będę ją reklamować!!!!żałuję że jesteście tacy czepliwi...powinniście się cieszyć że są jeszcze zadowoleni inwestorzy.
nie mam zamiaru udowadniać że istnieję....dla prawdziwie zainteresowanych mój mail: kordzina@o2.pl

JANA
Posts: 3
Joined: Tue 10 Jun, 2008
Location: Gościcino

Post by JANA » Sat 14 Jun, 2008

Witam ponownie, nie rozumiem Pana problemu, weszłam na to forum ktoś zapytał ja odpowiedziałam, jesli chce Pan zobaczyc mój dom chętnie odpowiem Panu na e- maila i dołącze załączniki ze zdjęciami mojego domu, proszę wysłac maila na mój adres, który podałam, ponieważ nie widzę powodu dla, którego miałbym to zrobic na forum publicznym,

serdecznie pozdrawiam
Janina Spychalska
Wejherowo- Gościcino :lol:

JANA
Posts: 3
Joined: Tue 10 Jun, 2008
Location: Gościcino

Post by JANA » Sat 14 Jun, 2008

Do Finka
Pani nawet nie podała swojego maila :roll:

finkamala
Posts: 278
Joined: Thu 08 May, 2008
Location: woj. pomorskie

Post by finkamala » Sat 14 Jun, 2008

JANA wrote:Pani nawet nie podała swojego maila
Dla niewtajemniczonych... :wink:
pozdrawiam
finka
Attachments
e-mail.jpg

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Sat 14 Jun, 2008

Proszę czytać uważnie mój post - tam pisze wyraźnie - MOŻE. Jeśli Państwo rzeczywiście realizowali, czy realizują budowę domu, to dobrze wiecie, że łatwo tutaj dużo stracić, nie tylko pieniędzy, ale też zdrowia.
Po co zamieszczać realizacje na publicznym forum? Żeby pomóc innym, uwiarygodnić swój przekaz, można zachować przecież swe dane dla siebie itp., z drugiej strony trzeba wykazać się pewna śmiałością, aby to zrobić.
Osobiście dalej nie jestem przekonany, choć na moim etapie realizacji nie zabiegam o wiarygodną firmę, mnie bardziej właśnie interesują szczegółowe relacje z realizacji budowy.
Pozdrawiam

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Sun 15 Jun, 2008

mpelek wrote:(a łatwo nie było bo bez prądu budowali)
to rzeczywiście czarodzieje :wink: no chyba ,że mieli agregat prądotwórczy - czyli prąd był.......

kordzina
Posts: 3
Joined: Wed 11 Apr, 2007
Location: opole

Post by kordzina » Sun 15 Jun, 2008

Nie zrozumiały dla mnie sarkastyczny ton. Ja wiem lepiej żebym napisała jak to mnie wszyscy oszukali, jaka to ja biedna,że czegoś nie dopilnowałam (wtedy wpisałabym się w ton wypowiedzi na tym forum).... acha Alek... jak chcesz etapy realizacji to pomyliłeś forum może warto wejść na muratora i tam pośledzić dzienniki????
Tak czy inaczej nikt nadal nie dał mi znać więc prawdziwie zainteresowanych nadal brak.
Uwaga dla wszystkich inwestorów (oprócz tych, którzy sami postawią sobie dom od A do Z): w pewnym momencie będziecie musieli komuś zaufać... a wiadomo jak wykonawca będzie chciał cię oszukać to i tak to zrobi żebyś nie wiem jak pilnował.
Więc ja jeszcze raz jestem bardzo zadowolona z tej firmy i mam nadzieję że będzie to moje miejsce na ziemi!!!

mpelek
Posts: 4
Joined: Tue 22 Apr, 2008

Post by mpelek » Sun 15 Jun, 2008

witam
Zostałam poproszona o napisania tego posta,mam do tego prawo bo budowałam z drew-budem i jestem bardzo zadowolona.Może to reklama tak jak to,że pokazuje wszystkim zainteresowanym mój dom(tym podesłanym z drew-budu też)jak to ze na moim ogrodzeniu wisi ich reklama.
hihi Panie Cupek chyba mi się huśtawka dla dzieci za to należy :wink:
Co do mojej wiarygodności podałam:
- imie i nazwisko
- miejsce budowy
- maila
zdjęć na forum publicznym nie będe publikować ponieważ jestem na nich,jest mój mąż i moje dzieci.
Prądu nie mam nadal,górale nie mieli u nas łatwo ponieważ kupiliśmy na allegro agregat podróbę czesto sie psuł trzeba było pożyczać naprawiać .............. no książkę mozna napisać, każda budowa ma swoją zmorę.
pozdrawiam Magdalena Pełka
prawdziwie zinteresowanych zapraszam do rozmowy

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Sun 15 Jun, 2008

kordzina wrote:acha Alek... jak chcesz etapy realizacji to pomyliłeś forum może warto wejść na muratora i tam pośledzić dzienniki????
He, jestem tu i owdzie, rowniez na forum Muratora
Prawdziwe zainteresowanie moze byc sie pojawilo, gdyby forma prezentacji byla przystepniesza, ale to tylko moje zdanie.

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Sun 15 Jun, 2008

mpelek wrote:zdjęć na forum publicznym nie będe publikować ponieważ jestem na nich,jest mój mąż i moje dzieci.
Prądu nie mam nadal,górale nie mieli u nas łatwo ponieważ kupiliśmy na allegro agregat podróbę czesto sie psuł ...
Przymusu ze zdjeciami nie ma przeciez, choc z drugiej strony to chyba nie na kazdym sa osoby ???
:lol:
Co do pradu, kurcze, mam tez nieciekawa decyzje ze spolki energetycznej, gdzie sobi napisali termin do marca przyszlego roku... :roll:

mpelek
Posts: 4
Joined: Tue 22 Apr, 2008

Post by mpelek » Sun 15 Jun, 2008

Co do prądu zaczynaliśmy budowę w połowie września zeszłego roku z zapewnieniem energiipro że plac budowy podłączą pod koniec miesiąca.Po roku starań mam już podpisaną umowę przyłączeniową z terminem 30 czerwca,ale wydaje mi się że nie zdążą.
Gdybym wiedziała że tak będzie chyba nie zaczynalibyśmy budowy,mam prawie gotowy dom i nie mogę w nim zamieszkać.
magdalena pełka
ps jak tu wstawić zdjęcie

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Sun 15 Jun, 2008

mpelek wrote:Co do prądu zaczynaliśmy budowę w połowie września zeszłego roku z zapewnieniem energiipro że plac budowy podłączą pod koniec miesiąca.Po roku starań mam już podpisaną umowę przyłączeniową z terminem 30 czerwca,ale wydaje mi się że nie zdążą.
Gdybym wiedziała że tak będzie chyba nie zaczynalibyśmy budowy,mam prawie gotowy dom i nie mogę w nim zamieszkać.
magdalena pełka
ps jak tu wstawić zdjęcie
Jak klikniesz odpowiedz to otworza Ci sie 2 okna, mniejsze na dole z ZALACZ PLIK - podasz lokalizacje na swoim dysku - mozesz napisac komentarz i WYSLIJ. Zdjecia sa tu chyba do 150- 200 KB, ja wysylalem ostatnio cos okolo 65 KB
Co do pradu, to mamy miec ogrzewanie pradem i jesli skoncza nam dom pod koniec roku, to jak go kurcze ogrzejemy, chyba jakas koza przez zime, bo trzeb utrzymywac min. temperature ok. 7 stopni w domku ze szkieletem drewanianym

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Sun 15 Jun, 2008

kordzina wrote:Nie zrozumiały dla mnie sarkastyczny ton
Dla mnie zaś naturalny... jeśli ktoś pisze niezbyt rzeczowo i może tym wprowadzić pewne osoby w błąd.
Gdyby zostało napisane: "nie mieliśmy wykonanego przyłącza energetycznego i dlatego firma musiała korzystać z agregatu" to wszystko byłoby jasne,
Czyż nie???

ewaka
Posts: 130
Joined: Thu 04 Oct, 2007

Post by ewaka » Mon 16 Jun, 2008

Abstrahując od firmy, to ja rozumiem, że ludzie nie zawsze chca w internecie publikować swoje włościa. Dzienniki budowy świetnie się czyta i ogląda - sama to lubię :), ale nie każdy ma do tego przekonanie, i ma do tego prawo. Ja dostałam od kilku osób na forum M, fotki z realizacji ich budowy, własnie na mejla, chociaż pisali dzienniki na forum, ale woleli nie publikować ich szerokiej publiczności.
Opisując swoje perypetie przy budowie i ilustrując je zdjęciami - bardzo łatwo jest po prostu namierzyć inwestycję i inwestora, a nie każdy musi chcieć wystawiać się np. na złodziei - są ludzie budujący tanio, ale i tacy, którzy nie żałują na materiały. A świń na świecie nie brakuje.
Dzielić się doświadczeniami - ok, ale niekoniecznie zawsze trzeba dzielić się ze światem każdym swoim kątem..... :roll:

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Mon 16 Jun, 2008

Pewnie, ze trzeba uwazac. Dlatego napisalem, ze potrzeba pewnej smialosci.
Ale nawet przesylajac komus z forum zdjecia i inf. na meila ryzykuje sie, nieprawdaz?

Jacek 12345
Posts: 29
Joined: Tue 25 Mar, 2008

Post by Jacek 12345 » Tue 17 Jun, 2008

dobrze się dziewczyny spisały
a zauważyliście że wszystkie pochwalne maile są pisane w tym samym stylu? nawet oburzają się tak samo.
pozdrawiam
dobrze że takie maile są wniosą trochę dobrego humoru do stresujących zajęć jakimi są budowanie domu.

mpelek
Posts: 4
Joined: Tue 22 Apr, 2008

Post by mpelek » Wed 18 Jun, 2008

witam
Mnie to juz się nie chce tu pisać. Chciałam tylko pochwalić ludzi,którzy wybudowali nasz dom,bo są tego warci. Okropne jest to punktowanie za każde słowo i zdanie,doszukiwanie się drugiego dna.
magdalena pełka
Ps Kordzina to moja sąsiadka zza płotu (na stronie drew-bud są nasze domy mamy się czym chwalić) mamy podobne domy mieszkać będziemy obok siebie może rzeczywiście jesteśmy podobne????????????????????????

polane
Posts: 8
Joined: Thu 27 Mar, 2008
Location: KRAKOW

FIRMA DREW-BUD

Post by polane » Wed 06 Aug, 2008

Zenujace sa niektore komentarze. Buraki !!
Dziekuje Pani Magdaleno za korespondencje poprzez meile. Z reszta bedziemy mieli jeszcze okazje pisac do siebie bo podpisalem umowe z Drew-Bud. Dom powstanie w lipcu 2009.
Zapoznam sie z jeszcze z Kordzina i pania Janina :)
Pozdrawiam

polane
Posts: 8
Joined: Thu 27 Mar, 2008
Location: KRAKOW

Post by polane » Wed 06 Aug, 2008

finkamala wrote:
alek wrote:Może to być kryptoreklama, jakiej tu jest trochę na forum
dramatyczne jest to, że niektóre firmy muszą posunąć się do takich metod aby się zareklamować...szkoda, że nie świadczy o nich wykonana przez nich praca :sad:
mpelek, JANA - jedna wizyta ... jeden post. napisać posta i nawet nie sprawdzić czy ktoś odpowiedział? :neutral:
pozdrawiam
finka
JESTEM INDYWIDUALNYM INWESTOREM I DREW-BUD NIE PLACILO MI ZEBYM ZAREKLAMOWAL ICH - IDIOTKA !!!!

polane
Posts: 8
Joined: Thu 27 Mar, 2008
Location: KRAKOW

Post by polane » Wed 06 Aug, 2008

Jacek 12345 wrote:dobrze się dziewczyny spisały
a zauważyliście że wszystkie pochwalne maile są pisane w tym samym stylu? nawet oburzają się tak samo.
pozdrawiam
dobrze że takie maile są wniosą trochę dobrego humoru do stresujących zajęć jakimi są budowanie domu.
NASTEPNY BURAK



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”