Interdom_2

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Thu 02 Jun, 2005

Odpowiedź wysłałem na priva.

Ciekaw będę opinii.


mimi31
Posts: 26
Joined: Tue 17 May, 2005
Location: Ruda Śląska

Post by mimi31 » Thu 16 Jun, 2005

Proszę także o opinię o firmie interdom.W tej chwili ich oferta wydaje mi się bardzo ciekawa

rrrradek
Posts: 1
Joined: Wed 22 Jun, 2005
Location: Warszawa

Post by rrrradek » Wed 22 Jun, 2005

Także chciałbym prosić o opinię na temat firmy Interdom

angiee
Posts: 10
Joined: Tue 11 Jul, 2006

Post by angiee » Tue 11 Jul, 2006

witam, poszukuje firmy budujacej pod klucz domy szkieletowe, natrafilam na oferte INTERDOM-u ale chyba nie cieszy sie tu uznaniem, poprosze o blizsze itormace na temat tej firmy na priv lub tez prosze o polecenie dobrej firmy z okolic Czestochowy

klon
Posts: 15
Joined: Fri 21 Jul, 2006

Post by klon » Wed 02 Aug, 2006

Zamiast jeden drugiemu pomagać, jeden drugiemu podeśle proponowaną firme to milczą... mnie akurat małopolska nie interesuje.Tylko wstydźcie sie panowie , uczesticze w róznych forach i przyznam ,że tam jest to nie dopomyślenia fakt faktem inna branża (internet ,komputery i BMW) mozę dlatego ,zę tam ludzie bardziej podchodzą powaznie albo robią to z pasją... o to polska sam sie naje drugiemu nie da... :) Każdy liczy na P.Wojtka ale czemu on ma dawać rady skoro wy też możecie nabyte przekażać... ? Pora spać.

pozdrawiam serdeczne
:) marek D

Staszek
Posts: 16
Joined: Mon 31 Jul, 2006
Location: Katowice

Post by Staszek » Wed 02 Aug, 2006

przychylam się do wypowiedzi Klona

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 02 Aug, 2006

Panowie,
przeciez po to jest to Forum, by Ci co chcą się budować, budują, czy już pobudowali wymieniali się swoimi doświadczeniami.

Dziś Forum w zasadzie ogranicza się do "Panie Wojciechu jak to zrobić ..." bądź "Panie Wojciech z kim mam budować". Pierwszy zakres jest OK - chętnie każdemu pomogę, z każdym podzielę się swoimi wiadomościami, ale tym drugim zakresie w najblizszym czasie Forum ulegnie zmianie, a większą uwagę chcielibyśmy przykładać do wymiany doświadczeń właśnie tych co chcą się budować, budują, czy też już się pobudowali.

klon
Posts: 15
Joined: Fri 21 Jul, 2006

Post by klon » Wed 02 Aug, 2006

ja panowie mam już namiar od pana Wojtka więc porsze pytań teraz mnie o namaiar na firme :) z pomorskiego :) Mam nadziej ,zę to forum wyeliminuje większość partackich firm. Tak jak zapewne pomogło mi w wyborze firmy z którą miałem negocjować, "promopa.... " po wpadkach jednej forumowiczki odrazu zmieniłem zdanie, chociaż firma "promopa..." wywiązała sie później ze zobowiązań wykonawczych , jednak odstrasza i ma nauczke... Myśle ,zę wrażenie ze spotkania z pierwszą firmą w nowej technologi może być znaczące ...Gdybym nie trafił na to forum podejrzewam ,żę urzekła by mnie historia takiej firmy:) i wpadł bym w śidła pięnych domków modelowych... naraźie ze znajomymi jestem na etamie wyboru metody i zakupu działki , ale to raz dwa zleci, a dzieki temu forum można sie przygotować :) Artykóły są ciekawe w necie ale najlepiej przeczytać je i niezrozumiałe tematy omówić na forum :)

Dzięki za pomoc !

kajuwo
Posts: 5
Joined: Wed 09 Aug, 2006

Kolejna prośba o info na temat Interdomu...

Post by kajuwo » Wed 09 Aug, 2006

Panie Wojtku!
Będę bardzo wdzięczna za informacje o tej firmie. Też jestem bliska umowy z nimi... Zwracam się też z prosbą o informacje na temat solidnych firm z okolic Warszawy,
Pozdrawiam, J.

kajuwo
Posts: 5
Joined: Wed 09 Aug, 2006

Czy 170 tys. wystarczy?

Post by kajuwo » Wed 09 Aug, 2006

No właśnie...i jeszcze pytanie: czy 170 tys. netto wystarczy na budowę ok. 100 metrowego domu (bez zatrudniania szwagra i wujka)?

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Wed 09 Aug, 2006

klon

jak na gościa ,który obraca się w "świecie BMW" i chyba telekomunikacji (być może już 3G ,a nawet 4G) coś strasznie dużo błędów ortograficznych robisz :D

pozdrawiam

ps.przepraszam ,że trochę nie na temat

klon
Posts: 15
Joined: Fri 21 Jul, 2006

Post by klon » Thu 10 Aug, 2006

Tak wiem mam nawet zaświadczenei dyskrafia i dysleksja , ale co to ma wspólnego z moimi zawodami jestem jeszcze taskówkarzem, wpisz w wyszukiwarke 2,4 gigaherca albo ssid wep wpa itp wyskoczy Ci czym sie zajmuje.Już kiedyś widziałem jak zwracasz komuś uwage o ortografi nie wiem czy to jest najistotniejszy element tego forum jeżeli kogoś uraźiłem to przepraszam , Jest to mniej szkodliwa przypadłość niż alkocholizm itp, ale odsyłam do google w celu analizy tej przypadłosci. Dodam jeszcze ,żę to iż jestem fanem BMW i jeżdze nim na taksówce to nie świadczy ,że świat włascicieli bmw to jacyś inni ludźie. czarek63 już kiedyś komuś zwracałeś uwage na ten temat... dodam jeszce jedno dom też wybuduje z dysgrafią :)

Be@t@
Posts: 27
Joined: Tue 29 Aug, 2006
Location: Śląsk

INTERDOM

Post by Be@t@ » Tue 29 Aug, 2006

WItam
Mamy zamiar budować dom szkieletowy. Zainteresowała nas oferta firmy Inerdom w obecnej chwili jesteśmy na etapie zakupu projektu za pośrednictwem tej firmy. Nie mamy jeszcze podpisanej żadnej umowy jednak dotychczasowa obsługa budzi w nas wielkie wątpliwości. Czy w związku z tym mozemy prosić o jakieś informacje na temat tej firmy. Zdajemy sobie sprawę, że kupno projektu poprzez tą firmę a budowa przez nich domu to mogą być dwie różne sprawy. Z góry dziękujemy za jakie kolwiek informację.

filip1
Posts: 10
Joined: Tue 01 Aug, 2006

Re: INTERDOM

Post by filip1 » Sat 30 Sep, 2006

Be@t@ wrote:WItam
Mamy zamiar budować dom szkieletowy. Zainteresowała nas oferta firmy Inerdom w obecnej chwili jesteśmy na etapie zakupu projektu za pośrednictwem tej firmy. Nie mamy jeszcze podpisanej żadnej umowy jednak dotychczasowa obsługa budzi w nas wielkie wątpliwości. Czy w związku z tym mozemy prosić o jakieś informacje na temat tej firmy. Zdajemy sobie sprawę, że kupno projektu poprzez tą firmę a budowa przez nich domu to mogą być dwie różne sprawy. Z góry dziękujemy za jakie kolwiek informację.
Firma budowała dom. Nie polecam. Jeśli potrzebujecie szczegółów proszę dzwonić 502 613 227.

Zbyszek

adminx
Posts: 4
Joined: Mon 15 May, 2006

Prosze o radę

Post by adminx » Mon 09 Oct, 2006

Witam
Prosze o radę w sprawie wyboru firmy z woj. dolnośląskiego? Szukam firmy stosunkowo tania i solidnej.

Prośbę swą kieruje nie tylko do pana Wojciecha jak i również do grupowiczów ;-)
Za wszystkie informacje bardzo dziękuje.

adres email: beanus@mad.wroc.pl

ara
Posts: 6
Joined: Tue 24 Oct, 2006

Post by ara » Tue 24 Oct, 2006

Również prosiłabym o opinię o firmie INTERDOM.
aramgad_c@op.pl
z góry dziękuję



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”