Wolf czy CB Silesia?

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
AgnieszkaK
Posts: 8
Joined: Wed 02 Apr, 2008

Wolf czy CB Silesia?

Post by AgnieszkaK » Mon 21 Apr, 2008

W dalszym ciągu stoję przed dylematem, którą firmę wybrać.Jestem po rozmowie z przedstawicielami obu firm. Byłam na budowie CB Silesia- wygląda na to, że są solidni. Nie rozmawiałam jednak z inwestorem, a z przedstawicielem firmy. Na temat firmy Wolf :!: z Siemianowic słyszałam pozytywna opinię od znajomego, natomiast tutaj dość dużo złego przeczytałam.
Proszę o pomoc :!:


tfor
Posts: 21
Joined: Thu 07 Dec, 2006

Re: Wolf czy CB Silesia?

Post by tfor » Mon 21 Apr, 2008

AgnieszkaK wrote:W dalszym ciągu stoję przed dylematem, którą firmę wybrać.Jestem po rozmowie z przedstawicielami obu firm. Byłam na budowie CB Silesia- wygląda na to, że są solidni. Nie rozmawiałam jednak z inwestorem, a z przedstawicielem firmy. Na temat firmy Wolf :!: z Siemianowic słyszałam pozytywna opinię od znajomego, natomiast tutaj dość dużo złego przeczytałam.
Proszę o pomoc :!:
Uzywaj właściwego nazewnictwa. Inwestor to TY,a nei firma budująca na Twoje zlecenie. On może być albo wykonawca, albo górnolotnie Generalny Wykonawca.

AgnieszkaK
Posts: 8
Joined: Wed 02 Apr, 2008

Nazewnictwo

Post by AgnieszkaK » Mon 21 Apr, 2008

Miałam nadzieję, że znajdę odpowiedź na moje pytanie. Zostałam jednak posądzona o brak znajomości nazewnictwa!!!!!!!!! Nie interesują mnie złośliwości forumowiczów na temat mojego laicyzmu. Proszę po prostu o opinię na temat firm. Chcąc być złośliwą musiałabym napisać o umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Napisałam, że nie rozmawiam z inwestorem budowy( na której gościłam) a jedynie z wykonawcą, czy tak trudno to zrozumieć???
ps. wiem kim jest inwestor, wiem również kim wykonawca, wydaje mi się, że na tyle jestem rozgarnięta

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Mon 21 Apr, 2008

brawo Agnieszko ....

no tfor ...doznałeś bolesnej porażki :mrgreen: :mrgreen:

AgnieszkaK
Posts: 8
Joined: Wed 02 Apr, 2008

:-)

Post by AgnieszkaK » Tue 22 Apr, 2008

Kobiety nie zawsze muszą być blondynkami;-)
Pozdrawiam
ps... myślenie czasami jest ich domeną;-)

tfor
Posts: 21
Joined: Thu 07 Dec, 2006

Re: Nazewnictwo

Post by tfor » Tue 22 Apr, 2008

AgnieszkaK wrote:Miałam nadzieję, że znajdę odpowiedź na moje pytanie. Zostałam jednak posądzona o brak znajomości nazewnictwa!!!!!!!!! Nie interesują mnie złośliwości forumowiczów na temat mojego laicyzmu. Proszę po prostu o opinię na temat firm. Chcąc być złośliwą musiałabym napisać o umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Napisałam, że nie rozmawiam z inwestorem budowy( na której gościłam) a jedynie z wykonawcą, czy tak trudno to zrozumieć???
ps. wiem kim jest inwestor, wiem również kim wykonawca, wydaje mi się, że na tyle jestem rozgarnięt
to jak Jesteś laikiem to skąd wiesz czy budowa jest solidna? Przedstawiciel pokazuje co chce. Inwestor też może być laikiem. Takie budowy ogląda się z osobą kompetentną, żeby nie miec późneij zdziwienia, ze na forum mają odmienne zdanie o firmach. Zresztą sama sobie odpowiedziałaś nt. firm i ich solidności.
Myśłenie nie boli !!!!

AgnieszkaK
Posts: 8
Joined: Wed 02 Apr, 2008

:)

Post by AgnieszkaK » Tue 22 Apr, 2008

Widać, niektórych boli urażona męska duma/nie mylić z myśleniem/.
Dla Pana wiadomości, nie interesują mnie Pana opinie na mój temat- zresztą w ogóle na jakikolwiek temat. :grin:.Interesują mnie opinie na temat firm, o które zapytałam. Daruje więc Pan sobie złośliwości i przestanie pisac nie na temat/ widać na team poruszony przeze mnie ma Pan niewiele do napisania.
Pozdrawiam serdecznie :wink:

tfor
Posts: 21
Joined: Thu 07 Dec, 2006

Re: :)

Post by tfor » Tue 22 Apr, 2008

AgnieszkaK wrote:Widać, niektórych boli urażona męska duma/nie mylić z myśleniem/.
Dla Pana wiadomości, nie interesują mnie Pana opinie na mój temat- zresztą w ogóle na jakikolwiek temat. :grin:.Interesują mnie opinie na temat firm, o które zapytałam. Daruje więc Pan sobie złośliwości i przestanie pisac nie na temat/ widać na team poruszony przeze mnie ma Pan niewiele do napisania.
Pozdrawiam serdecznie :wink:
po pierwsze na forum pisze się przez "per ty" , po drugie ja zwróciłem uwagę na nazewnictwo, bo w budownictwie ma ono kolasane znaczenie, a jesteś na forum budowlanym. Po trzecie, to nie ja tylko Ty zaczełaś pokazywac że myślisz lepiej niż ja. Ja nic o myśleniu nie pisałem wczęsniej. Dumęmam, ale nie dla ciebie i mnie to nie rusza czy czekasz na moje opinie opinie czy nie. Zostałem wezwany do tablicy wiec odpowiedziałem. Na codzień zajmuje się analizą tekstu więc potrafię czytać dokładnie teksty jak może jednak zauważyłaś. Więc schowaj swoją dumę - jak to rzezcesz - i przejdź do rzeczy i poszukaj dobrej firmy. jak masz już nie najlepsze opinie to lepiej ich nie ruszać. proste.

AgnieszkaK
Posts: 8
Joined: Wed 02 Apr, 2008

Post by AgnieszkaK » Tue 22 Apr, 2008

Pisanie "per Pan" było lekką ironią z mojej strony, za co przepraszam. :wink:
Przykro mi, że nie zauważyłeś tego, że w mojej wypowiedzi stosowałam odpowiednie nazewnictwo....
Nikogo nie wezwałam do odpowiedzi, ale czepiajac się wątka analizy tekstu/choć to forum budowlane/ ciekawa jestem jakie to teksty analizujesz... bo ze składnią to chyba masz problemy.
Koncze tę niepotrzebną dyskusje, chyba na tym forum nie dowiem się niczego konkretnego.
Pozdrawiam

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Tue 22 Apr, 2008

Te firmy sa dosc drogie, ale skoro stac Cie na firmy z tej polki, to wybierz Haasa.

AgnieszkaK
Posts: 8
Joined: Wed 02 Apr, 2008

:)

Post by AgnieszkaK » Tue 22 Apr, 2008

Dziękuję za odpowiedź na temat :wink: .
Dostałam od pana Wojciecha Nitki odpowiedź na maila... uwtierdził mnie w wyborze, za co serdecznie mu dziękuję.
Pozdrawiam



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”