DOMIKON - Czerniewice

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Remik
Posts: 11
Joined: Wed 15 Oct, 2008

DOMIKON - Czerniewice

Post by Remik » Wed 15 Oct, 2008

Witam
Jestem w trakcie poszukiwań firmy produkującej i stawiającej gotowe dom. Czy współpracował ktoś z Was z firmą DOMIKON ? Czy znacie inne firmy z województwa łódzkiego ?
Dzęki i pozdrawiam


Basia S
Posts: 1
Joined: Thu 28 Feb, 2013

Domikon

Post by Basia S » Thu 28 Feb, 2013

Z firmą Domikon zetknęłam się na etapie pomysłu budowy domu. Analizowałam różne warianty domów i jestem zachwycona poziomem profesjonalizmu Pana Grzegorza Niewitały. Jest to człowiek, z jakim chciałoby się współpracować: konkretny, rzetelny i niezwykle słowny, co jest niezwykłą rzadkością. Bardzo polecam!!! Dzięki wycenom różnych projektów wybrałam dom, jaki będzie w przyszłości spełniać moje oczekiwania, ale i moje możliwości finansowe zarówno na etapie budowy, jak i dalszego użytkowania. Niestety nie mogłam skorzystać z pełnej oferty firmy Domikon, ze względów osobistych. Szczerze jednak polecam!

Radomir
Posts: 1
Joined: Sun 07 Jul, 2013

Post by Radomir » Sun 07 Jul, 2013

Chciałbym odświeżyć temat, jak wynika z postów niektórzy z Was już mieszkają w domach wybudowanych przez Domikon i przypuszczam że jesteście zadowoleni. Technologia mnie przekonuje i ich realizacje też.
Czytając Wasze opisy sadze że jest to wiarygodna firma której można powierzyć budowę domu. Jednak ja chciałbym zapytać jak udało się Wam przebrnąć przez etap obsługi, bo może źle trafiłem ?
Dostałem ofertę od niejakiego Pana Grzegorza Niewitałe, czy Was też prowadził ten Pan? O zawartości oferty nie wspomnę bo dużo by o tym pisać jednak zauważyłem że więcej informacji na temat Domikonu można uzyskać u ich konkurencji niż u Pana który reprezentuje firmę.
Czy na konkretne pytania o tym jak się buduje mieliście konkretne odpowiedzi?
Ja dostaję wymijające odpowiedzi, W moim odczuciu ten Pan chyba nie widział jak montują dom i nie bardzo wie co sprzedaje...?
I jeszcze tanie sztuczki na zasadzie to kiedy podpisujemy umowę?
Jeżeli znacie sposób żeby ominąć ten etap i przejść do konkretów czego z tym Panem nie uda mi się zrobić podpowiedzcie.

alicjab
Posts: 1
Joined: Thu 12 Sep, 2013

Post by alicjab » Thu 12 Sep, 2013

Może trochę ukoloryzujmy;
Trochę czasu minęło zanim znalazłam firmę która wybuduje mój dom, kiedy już się zdecydowałam na Domikon czar prysł. Też miałam problem właśnie z Panem Niewitałą. Okazał się arogancki i bardzo zadufany w sobie, nie wspomnę już o tym że kiedy granica mojej cierpliwości skończyła się, to jeszcze usłyszałam, że tak dużo czasu mi poświęcił i kto mu teraz za to zapłaci...
Ogólnie polecam Domikon bo jakość i precyzja wykonania rewelacyjna, niestety współpracy z tym Panem nie zniosłabym przez cały etap budowy chociaż to tylko 4 miesiące.
Spotkałam się z kilkoma osobami które już mieszkają i są bardzo zadowolone, fakt że wolą nie rozmawiać o poziomie obsługi Pana Grzegorza, ale jest na to sposób.
Korespondować bezpośrednio z właścicielami firmy! Natomiast ja zdecydowałam się wybudować z firmą która reprezentuje podobną technologię ale nieporównywalnie wyższy standard obsługi, szanując iż jest to wątek Domikonu nie będę wymieniała nazwy firmy. Więcej informacji na priv. Pozdrawiam wszystkich


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”