Brak informacji od Pana Wojciecha Nitki

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Ula.kielce
Posts: 11
Joined: Wed 25 Feb, 2009
Location: Kielce

Brak informacji od Pana Wojciecha Nitki

Post by Ula.kielce » Mon 09 Mar, 2009

Witam,
wysłałam płatnego (koszt 10zł) smsa do Pana Wojciecha Nitkiz prośbą o polecenie rzetelnych firm z województwa świętokrzyskiego i niestety do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi. Bardzo prosze o odpowiedź lub jeśli usługa " Rzetelne, wiarygodne, godne polecenia firmy wykonawcze"nie działa proszę zwrócić poniesione koszty. Może 10zł to niezbyt duża suma, ale jeśli jest już taka usługa, to proszę się z niej wywiązywać.

Pozdrawiam
Pozdrawiam


czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Mon 09 Mar, 2009

Ula,
otrzymałaś "trochę" informacji zupełnie za darmochę :lol: szukasz jeszcze czegoś ??
pozdrawiam

Ula.kielce
Posts: 11
Joined: Wed 25 Feb, 2009
Location: Kielce

Post by Ula.kielce » Mon 09 Mar, 2009

Tak i bardzo dziękuję wszystkim za te informacje. Ale chciałam uzyskać je również od "specjalisty"! dlatego też wysłałam smsa z taką usługą. W jakimś celu ta usługa została utworzona.. no chyba, że po to, aby naciągac ludzi?! Nadal jednak mam nadzieję, że to przeoczenie, więc czekam na odpowiedź od Pana Wojciecha Nitki.
Pozdrawiam
Pozdrawiam

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Mon 09 Mar, 2009

Tez kiedys korzystalem i bylem oburzony, ze nie ma odpowiedzi. Ale to - 1/ troche kiepsko dziala - 2/ Pana Nitki moglo nie byc czas dluzszy, pewnie sie doczekasz odpowiedzi... tylko czy bedziesz z niej zadowolona?
Ja skorzystalem bardziej z opinii takich forumowiczow, jak Czarek, niz platnego serwisu :-)

Ula.kielce
Posts: 11
Joined: Wed 25 Feb, 2009
Location: Kielce

Post by Ula.kielce » Tue 10 Mar, 2009

Po interwencji maila szybciutko dostałam. Podobno pierwszy został wysłany jeszcze w lutym, wiec tak jak myślałam zadziałała jakaś siła wyższa :wink: Najważniejsze, że wszystko już wyjaśnione.
A z opinii Czarka tez chętnie skorzystam :smile:
Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

agata353
Posts: 9
Joined: Sun 13 Apr, 2008
Location: Podkarpacie

Post by agata353 » Tue 24 Mar, 2009

to i tak macie szczęście, bo ja od zeszłego roku oczekiwałam, ale się nie doczekałam i już teraz nie potrzebuję, bo mam już dom gotowy

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 24 Mar, 2009

Szanowna Pani agata353,
proszę podać adres mailowy z jakiego Pani pisała. Z aktualnego - agata353@wp.pl - Pani adresu niestety nie mam żadnego zapytania na przestrzeni całego ubiegłego roku. Proszę podać numer telefonu z jakiego zostało zadane pytanie, bym mógł i w ten sposób zweryfikować ewentualny przelew z Pani konta.

O ile potwierdzi się iż automat naliczył należność na moje konto, mimo braku dotarcia do mnie zapytania - zwrócę należność na wskazane przez Panią konto.

Niestety, niekiedy technika zawodzi. Szkoda, tylko że po tak długim czasie upomona się Pani o swoje i w taki sposób. Mi pozostaje jedynie powiedzieć - nawet za technikę - przepraszam.

agata353
Posts: 9
Joined: Sun 13 Apr, 2008
Location: Podkarpacie

Post by agata353 » Wed 25 Mar, 2009

Dziękuję za odpowiedź. Chodziło o brak odpowiedzi na maila- Wyjaśnienia wysłałam na priv.

mbonal
Posts: 9
Joined: Sun 29 Mar, 2009

Post by mbonal » Sun 05 Apr, 2009

Witam forumowiczów,
Panie Wojciechu, u mnie tez pojawił sie problem braku odpowiedzi, na Pana email wysłałem potwierdzenie jakie otrzymałem przez system.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź,



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”