Mefra Bau System

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
mario781
Posts: 5
Joined: Sun 03 May, 2009

Mefra Bau System

Post by mario781 » Wed 06 May, 2009

Proszę o opinie o tej firmie. Po pierwszych rozmowach,i spotkaniu,bardzo pozytywne wrażenie.


mario781
Posts: 5
Joined: Sun 03 May, 2009

Post by mario781 » Sun 13 Sep, 2009

Za kilka dni rusza budowa z tą firmą. Mimo że nikt nie miał z nią do czynienia, to ja podpiszę z nimi umowę. Będę na bieżąco opisywał, przebieg prac. Na razie uporałem się z urzędami i oddaje wniosek o kredyt do banku.

Adam Koc
Posts: 3
Joined: Wed 09 Sep, 2009

Post by Adam Koc » Tue 15 Sep, 2009

OK, czekamy na relację z budowy i trzymamy kciuki
Adam

mario781
Posts: 5
Joined: Sun 03 May, 2009

Post by mario781 » Tue 08 Dec, 2009

Kredyt przyznany, pierwsza transza poszła na konto firmy mefra.
Stan zero już jest wykonany. Teraz wszystko w rękach Mefry. Jak dotąd współpraca układa się pomyslnie, ale oczywiście nie może być tak pięknie - pierwszy zgrzyt. Okazało sie ze fundamenty wyszły o kilka centymetrów szersze i dłuższe (8cm) i aby to nadrobić trzeba dołożyć styropianu z 10 na 15 cm. Niby dobrze bo dom będzie cieplejszy, ale kosztować mnie to będzie 2 tyś.
Po konsultacji z kierownikiem budowy wyszło błąd popełniła pani architekt, następnie geodeta też nie zobaczył jej błędu i wymierzył zle, ale jeden zwala na drugiego i nikt się nie chce przyznać do błędu za który ja muszę zapłacić - jeszcze nie wiem co z tym zrobić.
Attachments
Fundament1.JPG
fundamenty2.JPG

precelek
Posts: 1
Joined: Fri 25 Dec, 2009

Mefra Bau system

Post by precelek » Fri 25 Dec, 2009

Witam,
od 2 lat mieszkam w domu wybudowanym przez firmę Mefra Bau system z Szamotuł. Jak na razie wszystko jest oki, montaż przebiegał bardzo sprawnie, wykonanie solidne, domek bardzo ciepły a co najważniejsze moje rachunki za ogrzewanie są dużo mniejsze. Polecam:)



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”