Firma Inez

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Piotr Jaskulski
Posts: 16
Joined: Fri 14 Jan, 2005
Location: Cisie

Firma Inez

Post by Piotr Jaskulski » Wed 27 Jul, 2005

Czy komus jest znana firma Inez z Woli Mrokowskiej (www.inez.info)? Zwrocilem na nich uwage ze wzgledu na oferte: platnosci po wykonaniu danego etapu budowy, konstrukcja z elementow gr. 45/150 w rozstawie co 400 mm, 200 mm welny w scianach, moga zajac sie tez formalnosciami i przylaczami.

Nie naleza do stowarzyszenia ale moze Panie Wojciechu, spotkal sie Pan juz z ta firma?

Pozdrawiam
Piotr Jaskulski


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Thu 28 Jul, 2005

Niestety, nie miałem przyjemności bycia na budowach firmy Inez.
Cóż, należy czekać na opinie tych, co z firmą Inez budowali lub mieli z nią jakikolwiek kontakt.

Arek
Posts: 120
Joined: Fri 28 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by Arek » Tue 20 Sep, 2005

Cześć Piotr,
Zajrzyj na www.z500.pl - są tam firmy współpracujące z tym biurem projektowym: firma WUBUD i INEZ. Może od biura projektowego uzyskasz więcej informacji.
Pozdrawiam
Arek

Pitkar1
Posts: 13
Joined: Mon 26 Dec, 2005
Location: Warszawa

Post by Pitkar1 » Mon 26 Dec, 2005

Witam serdecznie,
Jestem na forum po raz pierwszy i szukam dobrej firmy budującej Kanadyjczyki.
Zainteresowałem sie firma INEZ z Woli Mrokowskiej ale nie moge znaleźć żadnych opinii dotyczących tej firmy. Czyzby nikt z nia jeszcze nie budował ;) ?
Bardzo prosze o pomoc w kwestii doboru firmy.

Pozdrawiam
piotr

inez
Posts: 21
Joined: Wed 09 Jul, 2008
Location: Warszawa
Contact:

firma Inez

Post by inez » Wed 09 Jul, 2008

Witam,
Poniewaz zaden z naszych klientow sie nie wypowiedzial to zapraszam na nasze budowy. Uwazam, ze to najlepszy sposob na sprawdzenie firmy. Napisac mozna wszystko. Pokazac - trudniej.
Zalaczam zdjecie z jednej z naszych budow - to dla Pana, Panie Wojtku.
Attachments
IMG_1874.jpg

ewaka
Posts: 130
Joined: Thu 04 Oct, 2007

Post by ewaka » Wed 09 Jul, 2008

a mnie zastanawia, dlaczego niektórym firmom i osobom z firm wolno występować we własnym imieniu na tym forum, normalnie pisać - zapraszać do siebie i brać udział w polemikach, a niektórych posty są ponoć usuwane. Zwłaszcza, gdy chcą odpowiedzieć na pytania i wątpliwości co do niektórych kwestii?

Do jednej z firm, którą posądzono tu na forum o koneksje z inną firmą - cieszącą się złą sławą - zadzwoniłam i zadałam wszystkie pytania, które tu padły. Odpowiedź usłyszałam, ale usłyszałam też, że na forum przedstawiciel firmy odpowiedział na posty, ale zostały wyrzucone. Czy to prawda? że są równi i równiejsi?

Jeżeli to prawda, i nie zostałam okłamana, to Panie Wojtku, proszę o konsekwenecję. I albo usuwać posty WSZYSTKICH przedstawicieli wykonawców na tym forum, albo dać im wszystkim możliwość polemiki z inwestorami - obecnymi czy przyszłymi.

Jako mod - może pan podyktowac warunki jka ma być, ale na Boga - niech będą konsekwentne, bo przez to i forum, i Pan - jako mod - staje się niewiarygodne.

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Thu 10 Jul, 2008

:mrgreen: fajne zdjecie zastanawia mnie tylko poco zastosowano te poprzeczne belki pomiedzy slupkami w scianach przy tej wysokosci kondygnacji.... :?: domyslam sie ze zostalo troche drewna i trzeba bylo je gdzies wykorzystac :mrgreen: ????????????????????

finkamala
Posts: 278
Joined: Thu 08 May, 2008
Location: woj. pomorskie

Post by finkamala » Thu 10 Jul, 2008

Marcin L wrote:poco zastosowano te poprzeczne belki pomiedzy slupkami w scianach przy tej wysokosci kondygnacji....
chyba dlatego, że belki pionowe są bardzo wąskie... tak na "oko" to gdzieś 7-10cm :shock:

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Thu 10 Jul, 2008

:mrgreen: poszycie z OSb w zupelnosci wystarcza i te <<poprzeczki>>sa zbedne konstrukcyjnie .....

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Thu 10 Jul, 2008

nie wiem, czy takie zbedne. Te rozporki wzmacniaja moim zdaniem dodatkowo wytrzymalosc konstrukcji. Ja tez mam wszedzie w projekcie takie rozporki.

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sat 12 Jul, 2008

ewaka wrote:Jeżeli to prawda, i nie zostałam okłamana, to Panie Wojtku, proszę o konsekwenecję. I albo usuwać posty WSZYSTKICH przedstawicieli wykonawców na tym forum, albo dać im wszystkim możliwość polemiki z inwestorami - obecnymi czy przyszłymi.
Prosze blizej przedstawic temat bym mogl sie ustosunkowac. Nie ukrywam, czasami posty sa usuwane, ale raczej te reklamowe, a nie krytyczne wzgledem firm, nawet jezeli dotycza firm z nami zaprzyjaznionymi.

Po otrzymaniu blizszych informacji postaram sie temat wyjasnic.

Bartosz
Posts: 66
Joined: Tue 10 Apr, 2007

Post by Bartosz » Thu 17 Jul, 2008

Wojciech Nitka wrote:
ewaka wrote:Jeżeli to prawda, i nie zostałam okłamana, to Panie Wojtku, proszę o konsekwenecję. I albo usuwać posty WSZYSTKICH przedstawicieli wykonawców na tym forum, albo dać im wszystkim możliwość polemiki z inwestorami - obecnymi czy przyszłymi.
Prosze blizej przedstawic temat bym mogl sie ustosunkowac. Nie ukrywam, czasami posty sa usuwane, ale raczej te reklamowe, a nie krytyczne wzgledem firm, nawet jezeli dotycza firm z nami zaprzyjaznionymi.

Po otrzymaniu blizszych informacji postaram sie temat wyjasnic.
Faktycznie. Zdziwiony, ze przedmowca nie mogl znalezc nic o firmie, sam przejrzalem posty o Inez, bo pamietalem ze bylo o nich troche opinii jak sam szukalem firmy wykonawczej.
No i w ciagu roku zniknely wszystkie opinie (nieistotne czy dobre czy zle), zostaly tylko pytania... :shock:
Pozdrawiam



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”