DREW-KOR poraj

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Monikas1973
Posts: 12
Joined: Mon 11 Jun, 2012

Post by Monikas1973 » Fri 22 Jun, 2012

Ryba12345, skoro piszesz "Jestem nowym użytkownikiem tego portalu , który pochopnie wpłacił zaliczke temu panu" to chyba wiesz czy Ci wybudował czy nie ? Jesli nie wybudował w terminie, to sam wyciągnij wnioski a jesli jeszcze masz czas - to czekaj - może wybuduje !
Monika


User avatar
TERMIT
Posts: 486
Joined: Mon 12 Mar, 2012

Post by TERMIT » Fri 22 Jun, 2012

Post usunię™ty na prośbę autora.

mk.mika
Posts: 2
Joined: Tue 22 Nov, 2011

Post by mk.mika » Fri 22 Jun, 2012

biały kruk się odezwał - cóż za szybkość w odczytywaniu postów i jakież ciekawe pytania.

Pozdrawiam serdecznie podszywających się, którzy podstępem chcą coś osiągnąć.


Aha... zapomniałam powiedzieć, że podobno jestem oszustką tak pewien Pan i pewna Pani o mnie się wypowiadali, za coś komuś nie chciałam zapłacić, jakaś robota bez projektu, czy coś w tym stylu.
Cóż... ciekawe po co kierownik budowy na budowie... pewnie jako architekt nie może dokonywać zmian w projekcie, skoro projektant główny wyraził w projekcie zgodę na takie zmiany.

Monikas1973
Posts: 12
Joined: Mon 11 Jun, 2012

Post by Monikas1973 » Fri 22 Jun, 2012

Wygląda na to, że my wszyscy jesteśmy kłamczuszki :-) ?! Do Was też napisał biały kruk ? Kiedyś chciałam zostać ornitologiem, czytałam o ptaszkach książeczki, szukałam na stronach internetowych. I wiecie co napisali na wikipedii o kruku ? Proszę bardzo - cytuję: "na niektórych obszarach rozmnożył się tak bardzo, że uważa się go za szkodnika" :-) !
Monika

magda77
Posts: 7
Joined: Mon 14 Nov, 2011

Post by magda77 » Sat 23 Jun, 2012

mika duzo osob wypowiada sie o nas...jakos na forum tych osob nie widac...no coz w ten sposob robia ludzie ktorym brak argumentow latwiej sie schowac za kims i rzucac obelgami niz osobiscie spojrzec nam w oczy.ze strachu czy ze wstydu?? tego nie wiem ale chyba jedno i drugie.

karotka26
Posts: 2
Joined: Fri 22 Jun, 2012

drew-kor

Post by karotka26 » Tue 24 Jul, 2012

Też zostaliśmy oszukani przez p. Pędzika, na budowie pojawił się może 2 razy, zniknął na "wesele córki", potem przyjechał na godzinę i tyle go widzieliśmy. Przywiózł część materiałów i powstała konstrukcja domku. Nie będę opisywać co dalej bo schemat już każdy zna. Za to polecam do obejrzenia filmik, z programu interwencja w Polsacie - z naszym wykonawcą w roli głównej.
http://www.ipla.tv/Interwencja-spor-o-d ... od-5494336 - ipla.tv - temat: spór o domki letniskowe

Monikas1973
Posts: 12
Joined: Mon 11 Jun, 2012

Post by Monikas1973 » Thu 26 Jul, 2012

Oglądałam, oglądałam - szkoda, że dopiero po podpisaniu umowy, oj szkoda. Może dałoby mi to do myślenia, dlaczego taka duża kwota jest pobierana przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac...
Monika

karotka26
Posts: 2
Joined: Fri 22 Jun, 2012

DREW-KOR Krzysztof Pędzik

Post by karotka26 » Fri 19 Apr, 2013

Osoby tak jak my OSZUKANE przez Krzysztofa Pędzika z firmy Drew-Kor bardzo prosimy o kontakt!
Obecnie jesteśmy w trakcie procesu w sądzie, walczymy, i nie przestaniemy dopóki ten pan nie zostanie ukarany. Proszę o kontakt pod nr 601 823 999. Waldemar Walaszek

Monikas1973
Posts: 12
Joined: Mon 11 Jun, 2012

Post by Monikas1973 » Fri 19 Apr, 2013

Pędzikowi grunt się wali pod nogami, już sam się chyba pogubił w tym kogo na ile naciągnął. Gdyby nie pomoc wykwalifikowanej rodziny, która odwleka sprawy już dawno komornicy zdjęliby mu ostatnie skarpetki z nóg za długi. Liczę na to, że Pana godziny Panie Pędzik wśród uczciwych ludzi są policzone. Miejsce takich jak Pan jest gdzie indziej, wśród takich samych bezdusznych i wykorzystujących innych ludzi... Mam nadzieję, że Prokuratura w Myszkowie w końcu zauważyła proceder, przestaną umarzać sprawy i zajmą się tym czym trzeba. Nie odpuszczę - za to co zrobił, a właściwie za to czego w końcu nie zrobił musi oddać kase :-) ! Miłego dnia !
Monika



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”