ADI-DOM

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
mimi31
Posts: 26
Joined: Tue 17 May, 2005
Location: Ruda Śląska

ADI-DOM

Post by mimi31 » Mon 03 Oct, 2005

Witam. Poszukuję opinii o firmie ADI-COM z Rybnika. Firma buduje szkieletowce, zamiast płyt OSB stosuje płyty farmacel. ściany robi u siebie w hali i przywozi na miejsce. Potem tylko montaż.Po pierwszej rozmowie wrażenie dobre. Czy ktoś już z nimi budował?


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sat 15 Oct, 2005

Niestety, jak dotychczas, nie mieliśmy kontaktu z firmą ADI-COM, stąd trudno mi cokolwiek na temet tej firmy powiedzieć.

Może jakiś uczestnik Forum miał kontakt z tą firmą i podzieli się swoimi doświadczeniami.

Leli1
Posts: 1
Joined: Wed 19 Oct, 2005
Location: Śląsk

Post by Leli1 » Wed 19 Oct, 2005

Witam serdecznie,
równiez zamierzam z firma Adi-COM wybudowac dom, wybrałam ich najpierw ze względu na cenę, ale potem okazało się ze znam ludzi, którzy korzystali z usług tej firmy. Z ich opinii (wprowadzili siie do domu w marcu b.r.) firma godna polecenia, wywiazali sie z terminow i z zakresu robót. Cena wyszla nieco wieksza, ale swiadomie (wybierala lepsze gatunkowo materialy niz proponowali). Generalnie utwierdzili mnie w przekonaniu, ze niekoniecznie najdrozsze znaczy najlepsze, byłam, zobaczyłam, wysłuchałam i dzis zadzwoniłam do firmy-mam nadzieje ze bede zadowolona.
Pozdrawiam.

darekmainka
Posts: 3
Joined: Tue 09 May, 2006

Czy dom z AdiDom już stoi

Post by darekmainka » Tue 09 May, 2006

jak sie mieszka może przesle pani/pani parę zdjęć prosze o info

Teichman Bogusław
Posts: 2
Joined: Wed 17 May, 2006

Re: Czy dom z AdiDom już stoi

Post by Teichman Bogusław » Wed 17 May, 2006

darekmainka wrote:jak sie mieszka może przesle pani/pani parę zdjęć prosze o info
Dom wyszedł super - jestem bardzo zadowolony, Firma niezwykle rzetelna, punktualna, po roku usuwa nieodpłatnie wszystkie usterki (właśnie to robią u mnie), inwestor dyktuje warunki a nie odwrotnie. Mieszka się b. wygodnie, mimo tej groźnej zimy było cieplutko, po zimie żadnych uszkodzeń. Szereg osób znajomych i nieznajomych po oględzinach wyrażało się w samych superlatywach. Koszty zależą głównie od cen zadysponowanych materiałów - podstawowa cena zawarta we wstępnym kosztorysie nie została przekroczona ani o złotówkę. Gorąco polecam tę Firmę - doprawdy takich firm w dzisiejszych czasach prawie się nie spotyka. Proszę o adres prywatnego e-mail, to prześlę parę fotek.[/img]

Gabriel
Posts: 1
Joined: Mon 29 May, 2006

Post by Gabriel » Tue 30 May, 2006

witam . poprosze jezeli to mozliwe o pare fotek domku z adi dom wybudowanego
pozdrawiam Gabriel gabor1@wp.pl
dom , byle szybko i dobrze

angiee
Posts: 10
Joined: Tue 11 Jul, 2006

Post by angiee » Tue 11 Jul, 2006

prosze ;powiedziec o jakiej pow. uzytkowej jest ten dom i jaka byla jego ostateczna cena

Teichman Bogusław
Posts: 2
Joined: Wed 17 May, 2006

Post by Teichman Bogusław » Mon 17 Jul, 2006

Do ANGIEE

mam najmniejszą wersję Jan'95, trochę (przy współudziale Autora projektu) zmodernizowany, o powierzchni użytkowej 140 m2 (na dole salon, kuchnia, ubikacja, garderoba, na górze dwa pokoje, łazienka. Prócz tego garaż, pomieszczenie gospodarcze i drugie pomieszczenie gospodarcze przeznaczone głównie na przechowywanie drewna kominkowego, manele ogrodowe itp. Nad garażem strych.
Kosztorys opiewał na 222 tys. i nie został przekroczony ani o złotówkę, ale dodatkowo płaciłem za niektóre rzeczy np. taras pokryty gresem i klinkierem czy też poręcz przy wejściu i inne drobiazgi, o których już zapomniałem. Dla porównania za 180 tys. (cena preferencyjna!!!) oferowano mi 70-cio metrowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym - wybór był oczywisty. Mieszka się świetnie, a cała budowa trwała od maja do stycznia (pod klucz).

angiee
Posts: 10
Joined: Tue 11 Jul, 2006

Post by angiee » Mon 17 Jul, 2006

bardzo dziekuje za odpowiedz



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”