FIRMA "HANA" ANDRZEJA GLENIA

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
lukas13
Posts: 2
Joined: Mon 06 Dec, 2010

FIRMA "HANA" ANDRZEJA GLENIA

Post by lukas13 » Mon 06 Dec, 2010

Co sądzicie o firmie "HANA" www.hana.com.pl ? Są może jacyś forumowicze, którzy mają informację czy warto podejmować taki temat?
lukas13


Owczarnia
Posts: 3
Joined: Wed 08 Feb, 2012

Post by Owczarnia » Sat 25 Feb, 2012

ODRADZAM!!! Pan Gleń "czaruje" nieziemskimi opowieściami o doświadczeniu zawodowym, ekstra-jakości i precyzji wykonania, co w konfrontacji z rzeczywistością okazuje sie śmiesznością. Dom ma tyle wad konstrukcyjnych, że aż żal wymieniać..wykonany bylejak.
Poprawki po firmie Hana kosztowały nas paręnaście tysięcy złotych..do tego zaliczka na materiał, który nigdy do nas nie dotarł (zaliczka oczywiście również nie wróciła), a sam pan Gleń przestał odbierac telefony i zniknął bez śladu...

PawełB
Posts: 4
Joined: Thu 14 Jun, 2012

Hana.com.pl

Post by PawełB » Thu 14 Jun, 2012

W zeszłym roku postanowiliśmy z żoną wybudować dom. Firma Hana okazała się trafnym wyborem. Właściciel dopasował dom do naszej wąskiej działki i wykonał według naszych potrzeb.
Firma Hana jest solidna i tania na tle innych firm. Po kilku miesiącach mogę stwierdzić, że wykonali dobrą robotę. Nic nie pęka jak u niektórych znajomych już po miesiącu. Drobne opóźnienia mogą się zdarzyć każdemu, więc nie bierzemy tego pod uwagę. Sam właściciel konkretny, rzeczowy i zawsze można się dogadać.

Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Fri 15 Jun, 2012

Przyjrzyj się zdjęciom na ich stromach, a zobaczysz co robią. To jakieś wymyślone konstrukcje, bez nadproży a na dodatek budowane z drewna mokrego.
Ty naprawdę to sobie chwalisz? Raczej, kiedy widzę trzy chwalące wpisy zrobione jeden po drugim i do tego bez zdjęć to wydaje mi się że robisz sobie reklamę. I chyba źle Ci to wyszło bo zrobiłeś antyreklamę.

ewkawa
Posts: 3
Joined: Tue 03 Jul, 2012

Post by ewkawa » Tue 03 Jul, 2012

Drodzy forumowicze chcielibyśmy się podzielić naszymi doświadczeniami z firmą HANA a konkretnie Prezesem, Dyrektorem generalnym Panem Gleniem, otóż był to koszmar i najgorszy okres w naszym życiu mimo tego,że przeżyliśmy już wiele. Wyżej wymieniony na chwilę obecną "konstruktor" tak widzieliśmy jest mianowany na nowej stronie firmy HANA naopowiadał nam takich bajek o budowach na terenie całego kraju jak i poza , że wstyd się przyznać ale podjęliśmy z nim współpracę w zakresie budowy wymarzonego domu. Efekt końcowy jest taki, że mamy dom nie trzymający pionów, poziomów konstrukcja wykonana z drzewa mokrego nie impregnowanego i za delikatnego jak na taką konstrukcję ( katastrofa budowlana tak nazywali nasz dom Panowie próbujący dokonać poprawek ), żeby tego było mało w połowie robót po prostu uciekł z naszymi pieniędzmi z tego co zdążyliśmy się zorientować takich jak my jest dużo więcej sami znamy jednego Pana którego zostawił mniej więcej w podobnej sytuacji w późniejszym czasie pojawili się również różni inni ludzie z jakiś hurtowni lub przewoźnicy którzy na budowę prowadzoną przez firmę HANA dowozili materiały lub tym podobne a potem nie otrzymali zapłaty.Dodam również,że w/w czuję się bezkarny i dalej naciąga ludzi na swoje wymyślone historyjki bez konsekwencji.

ewkawa
Posts: 3
Joined: Tue 03 Jul, 2012

Post by ewkawa » Sat 22 Jun, 2013

Ktoś może chciałby się jeszcze podzielić doświadczeniami z w/w firmą bo z tego co wiem liczba niezadowolonych klientów ciągle rośnie oczywiście poza Panem Pawłem B za którego podaje się sam konstruktor...

PawełB
Posts: 4
Joined: Thu 14 Jun, 2012

Post by PawełB » Thu 16 Jan, 2014

Nie jestem konstruktorem, a tym bardziej właścicielem firmy.
Piszesz te posty dla sławy, czy jesteś zakompleksionym frustratem?
I dlaczego tylko ty jesteś wśród niezadowolonych klientów?
Jak się nauczysz interpunkcji, to napisz książkę o tym, jaki jesteś nieszczęśliwy...

Anleggstjenester
Posts: 1
Joined: Tue 18 Jul, 2017

Re: FIRMA "HANA" ANDRZEJA GLENIA

Post by Anleggstjenester » Tue 18 Jul, 2017

MNIE OSOBISCIE OSZUKAL PAN ANDRZEJ GLEN Z FIRMY (hana.com.pl) zaplacilem zaliczke 2500zl na rozpoczecie projektu i przez dwa lata nie moge nic zrobic i kase obiecuje ze odda i jakos nie moze.

Wuwu
Posts: 1
Joined: Thu 15 Mar, 2018

Re: FIRMA "HANA" ANDRZEJA GLENIA

Post by Wuwu » Thu 15 Mar, 2018

Przestrzegam przed współpracą zarówno potencjalnych inwestorów jak i firmy świadczące usługi podwykonawcze dla w/w podmiotu.

tartak3
Posts: 3
Joined: Thu 26 Apr, 2018

Re: FIRMA "HANA" ANDRZEJA GLENIA

Post by tartak3 » Thu 26 Apr, 2018

Pan Andrzej ma swoją długą historię, Jako "Hana " Andrzej Gleń w Toruniu, później ukrywał się pod nazwą "Hana" Ewa Głębowicz w Olsztynie,
a teraz ukrywa się pod nazwą Domy Walczak w Olsztynie : domy-walczak.pl, przestrzegam przed współpracą. Poszkodowany

User avatar
pierwyni
Posts: 3
Joined: Tue 24 Apr, 2018

Re: FIRMA "HANA" ANDRZEJA GLENIA

Post by pierwyni » Thu 26 Apr, 2018

Popytajcie o to znajomych. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie.
Upływająca chwila to jedyny czas, jaki mamy do dyspozycji, by żyć.

starszyinvestor
Posts: 1
Joined: Thu 19 Jul, 2018

Re: FIRMA "HANA" ANDRZEJA GLENIA

Post by starszyinvestor » Thu 19 Jul, 2018

Nie tylko was oszukał :(
Czasami tak niestety jest, kiedy się ufa ludziom na słowo i ogląda piękne zdjęcia w internecie.
Pieniędzy już pewnie nie da się odzyskać ale może chociaż uda się ostrzec innych.
Teraz łowi naiwnych na takiej grupie na Facebooku, nazywa się: "Buduje samodzielnie dom 35 m2 na zgloszenie"
Jeśli możecie to spróbujcie tam wejść i ostrzec innych.
pozdrawiam

Poszkodowanaa
Posts: 3
Joined: Fri 02 Aug, 2019

Re: FIRMA "HANA" ANDRZEJA GLENIA

Post by Poszkodowanaa » Fri 02 Aug, 2019

Witam wszystkich.
Szukam poszkodowanych przez firmę Hanna Andrzej Gleń.
Niestety jestem jedna z was która została również oszukana przez ta osobę. Zostałam oszukana na materiale , jakości wykonania . Lecz nie chce odpuścić i idę do sądu . Jeżeli ktoś chce się przyłączyć do mnie zapraszam.

tartak3
Posts: 3
Joined: Thu 26 Apr, 2018

do : Poszkodowana

Post by tartak3 » Thu 08 Aug, 2019

A na kogo wystawiła Pani fakturę : na Domy Walczak, czy na Hana Ewa Głębowicz, no bo przecież ten człowiek nic nie ma, ani firmy ani domu, nic...

Poszkodowanaa
Posts: 3
Joined: Fri 02 Aug, 2019

Re: FIRMA "HANA" ANDRZEJA GLENIA

Post by Poszkodowanaa » Sat 10 Aug, 2019

Na Hanna ewa glebowicz i ma moje 94 tysi które mu zapłaciłam za drewno

Poszkodowanaa
Posts: 3
Joined: Fri 02 Aug, 2019

Re: do : Poszkodowana

Post by Poszkodowanaa » Sat 10 Aug, 2019

tartak3 wrote:
Thu 08 Aug, 2019
A na kogo wystawiła Pani fakturę : na Domy Walczak, czy na Hana Ewa Głębowicz, no bo przecież ten człowiek nic nie ma, ani firmy ani domu, nic..
Na Hana Ewa Glebowicz i jeszcze okazało się ze mi sprzedał projekt , gdzie autorzy projektu go nie robili jestem z nimi w kontakcie.

Sulejow
Posts: 1
Joined: Fri 06 Dec, 2019

Re: FIRMA "HANA" ANDRZEJA GLENIA

Post by Sulejow » Fri 13 Dec, 2019

Witam,
Szukam osób oraz firm poszkodowanych przez działalność firmy Hana.

Szkielet
Posts: 1
Joined: Wed 19 Feb, 2020

Re: FIRMA "HANA" ANDRZEJA GLENIA

Post by Szkielet » Wed 19 Feb, 2020

Towar wzięty, a pieniędzy do dziś nie widać. Pan Andrzej przestał odbierać telefon, a na maile nie odpisuje. Zniknął. Za to jak trzeba było odebrać towar to samochód potrafił podstawić w ciągu godziny.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”