Domy z drewna-heban

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
nika1108
Posts: 5
Joined: Tue 27 Dec, 2005
Location: BVydgoszcz

Domy z drewna-heban

Post by nika1108 » Fri 30 Dec, 2005

Jesteśmy z okolic Bydgoszczy. Zaczęliśmy się interesować domami z drewna. W naszym województwie działa firma Domy Heban z Tucholi. Czy ktoś korzystał z ich usług, czy coś może powiedzieć o tej firmie? Czy możecie w jakiś sposób poradzić nam,czy dom z drewna na warunki polskie to dobry pomysł. Czy są jakieś wady w uzytkowaniu?


alex.57
Posts: 56
Joined: Tue 15 Nov, 2005
Location: Bory Tucholskie

Post by alex.57 » Sat 31 Dec, 2005

Cześć! jak trafiłaś na to forum, to już jest coś! poszperaj w tematach i decyduj (oj nie łatwo, nie) :roll: Wiadomości o firmie wysłałem na priva,powodzenia.

paulina
Posts: 7
Joined: Tue 12 Sep, 2006
Location: bydgoszcz

re

Post by paulina » Tue 12 Sep, 2006

Czy mogłabym również prosić o opinię o ww firmie? a może znasz inne godne polecenia w kuj-pom?

alex.57
Posts: 56
Joined: Tue 15 Nov, 2005
Location: Bory Tucholskie

Post by alex.57 » Wed 13 Sep, 2006

Polecam wizytę w Tucholi, to spora i zorganizowana firma, chociaż z róznych względów do zbudowania konstrukcji mojego domu wybrałem Ekodrewno-bud z Rumii.Pozdrawiam.

paulina
Posts: 7
Joined: Tue 12 Sep, 2006
Location: bydgoszcz

ekodrewno-bud

Post by paulina » Wed 13 Sep, 2006

oooo, a ja właśnie tą firmą również zaczęłam się interesować, czy mógłbyś napisać gdzie swój dom budujesz i czy można poobserwować tę firmę - chyba że już zbudowałeś, wówczas pytanie brzmiałoby czy można go zobaczyć i jakie wrażenie na Tobie zrobiła? będę wdzięczna znnz2@o2.pl

remi
Posts: 3
Joined: Sat 02 Oct, 2004
Location: błądzim

Post by remi » Thu 04 Jan, 2007

nie wiem czy do konca jestescie zorientowani o co chodzi, dom szkieletowy do nie dom z drewna ...
remi

paulina
Posts: 7
Joined: Tue 12 Sep, 2006
Location: bydgoszcz

Post by paulina » Fri 05 Jan, 2007

no pewnie - niekoniecznie z drewna. ale przypuszczam że większość forumowiczów ma na myśli właśnie taki materiał.. przynajmniej ja miałam. ale mi przeszło. życie ułożyło się inaczej - i będę miała dom w tradycyjnej murowanej i nieszkieletowej technologii - tak bywa 8)

remi
Posts: 3
Joined: Sat 02 Oct, 2004
Location: błądzim

Post by remi » Fri 05 Jan, 2007

paulina wrote:no pewnie - niekoniecznie z drewna. ale przypuszczam że większość forumowiczów ma na myśli właśnie taki materiał.. przynajmniej ja miałam. ale mi przeszło. życie ułożyło się inaczej - i będę miała dom w tradycyjnej murowanej i nieszkieletowej technologii - tak bywa 8)
nie chodzi o to ze dom z drewna kojarzy sie ze zdrowiem i klimatem nie wiem czy drewniany szkielet wypelniony welna mineralna (topiony kamień) to cos zdrowego czy tylko polsrodek
remi



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”