Firma CELIN, z Lubska - STRZEŻCIE SIE TEJ FIRMY !!!!

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
suzi
Posts: 2
Joined: Mon 16 May, 2011

Firma CELIN, z Lubska - STRZEŻCIE SIE TEJ FIRMY !!!!

Post by suzi » Tue 17 May, 2011

Nie polecam, a nawet ostrzegam przed firmą CELIN prowadzoną przez Pana Piotra. Niestety ja tą firme zatrudniłam i po wykonaniu częsci zlecenia Pan wykonawca sie "zawiną". Nie odbiera telefonów, zero jakiegokolwiek kontaktu - ma mnie juz daleko w ... Oczywiście nadpłaciłam mu kase, bo wyglądał na człowieka konkretnego i uczciwego a teraz mnie wyrolował.
Firma CELIN jest to firma naciągaczy!!!


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Thu 07 Jul, 2011

Szanowny Panie,
co mam Panu odpowiedzieć? Promował Pan firmę jak tylko było to możliwe. Teraz się Pan zawiódł na firmie i wiesza Pan na nich wszystkie psy. Co mam Panu napisać, co ma odpowiedzieć na pytania:
- jak sprawdzić nie inwazyjnie jakie drewno poszło na ściany (teraz jest za GK i OSB).
- jak wykończyć tego partacza żeby więcej bubli nie mógł stawiać.
Na pierwsze pytanie nie znam odpowiedzi, tak samo jak i na drugie. Więc co? Sam naważył Pan sobie piwa, sam je Pan wypije. Ja jestem na diecie i na razie piwa nie piję. Pozdrawiam.

DABEKO
Posts: 168
Joined: Mon 22 Nov, 2010

Post by DABEKO » Fri 08 Jul, 2011

Pamiętam jak burzyłeś się na każdego kto twierdził, że nie daje się tak elewacji jak na zdjęciach. Może wykończyć firmę tą samą drogą, którą chciałeś ją wypromować?

Zawiedziony klient
Posts: 1
Joined: Sun 09 Dec, 2018

Re: Firma CELIN, z Lubska - STRZEŻCIE SIE TEJ FIRMY !!!!

Post by Zawiedziony klient » Sun 09 Dec, 2018

Szkoda, że prędzej nie widziałem tego wpisu. Firma to totalna porażka. Pan Piotr tak ludziom mydli oczy, że szok. Buble jakie wykonał idą do poprawki i wymiany całe c.o. i elektryka ( nawet puszki do elektryki zamontował pomarańczowe zamiast niebieskie itd) Podpisać umowę przyjeżdża do domu - ciekawe jak wygląda jego niby biuro. Zarośnięte w Zabłociu - dojazd prawie nie możliwy - biegają psy. Tak manipuluje ludźmi, że co innego na umowie, a co innego mówi. Na budowę potrafi nie przyjechać trzy tygodnie, ciągle coś mu niby wypada. W piątki prawie nie pracuje, a w soboty nigdy nie robi. Brak przybitych certyfikatów na drewno. Dużo by pisać NIE POLECAM Osobę z wcześniejszym wpisem proszę o kontakt

EMordulec
Posts: 1
Joined: Sat 20 Apr, 2019

Re: Firma CELIN, z Lubska - STRZEŻCIE SIE TEJ FIRMY !!!!

Post by EMordulec » Sat 20 Apr, 2019

Dzień dobry. Dołożę do tematu łyżkę dziegciu. Firmę Celin z Zabłocia, p. Piotra Hańko, brałem pod uwagę, jako jedną z kilku budujących takie domy na terenie lubuskiego. Z p. Hańko spotkałem się i rozmawiałem osobiście, z innymi firmami kontakt na mail, ew. telefon. Nie ukrywam, że czar, jaki roztoczył p. Piotr zdecydował o wyborze jego usług, czyli wstępnie mój projekt, jego adaptacja, wycena, itd, itp. Wycena, wg mnie, na kilku etapach grubo przesadzona, min. stolarka, elektryka, dach. Stolarka znanej firmy z siedzibą "na miejscu", po rozmowie i wycenie, z kosztorysu powinno spaść kilka ładnych tysiączków, to samo z elektryką, -30 proc. z wyceny. Wiem, wiem, każdy chce zarobić, ale okazało się, że Celin nie wykonuje tych etapów, tylko zleca je "podwykonawcom" /w super tajnym spotkaniu tak poinformował mnie pracownik p. Hańko/. Stanęło więc na tym, że firma zrobi szkielet, ściany i ten dach "po mojemu", a ja wprowadzę na budowę stolarkę, instalacje, wykończeniówkę itd.. Super, ok, ugadani na "buźkę", to podpisujemy umowę iiiiiii .... cisza, zero kontaktu. Po kilku miesiącach dałem sobie spokój, a że nadarzyła się okazja, wyjechałem dorobić za granicę, wracam w przyszłym roku, trochę grosza dozbierałem, zatrudnię kogoś poważnego. MOże komuś przyda się ta moja przypowieść. Ja firmy Celin NIE POLECAM!!!



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”